Jump to content

Ken Block videos


Recommended Posts

  • Replies 489
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

neznam zakaj, al po komentarima sam očekival više......neku perfekciju il tak neš. lik malo vozi, malo kuri gume, malo zahači rubnik....s 500 ks i s awd...

 

:doh: ti mozes bolje? ako ovo nije perfekcija, daj nam onda molim te pokazi kaj je? ozbiljno :blink:...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vec naveo gore da lik bolesno vozi..

 

Ali uzmite u obzir da je to odvezao xxx puta jer se vide tragovi guma i fulanih putanja na svakom zavoju/triku, uzmite u obzir da je pun para i ako nesto skrsi boli ga briga pa se vozi bez problema i ako sjebe auto za 2 dana ce doc novi...Ne kazem da je lose vozio odvozio je bolesno dobro ali je ujedno to iztrenirana voznja po poligonu, ali sta je je bolestan je filmic..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vec naveo gore da lik bolesno vozi..

 

Ali uzmite u obzir da je to odvezao xxx puta jer se vide tragovi guma i fulanih putanja na svakom zavoju/triku, uzmite u obzir da je pun para i ako nesto skrsi boli ga briga pa se vozi bez problema i ako sjebe auto za 2 dana ce doc novi...Ne kazem da je lose vozio odvozio je bolesno dobro ali je ujedno to iztrenirana voznja po poligonu, ali sta je je bolestan je filmic..

 

Istina... ja vjerujem da bi se i ovdje naslo ljudi koji bi, da imaju svoj aerodrom :D i da zdrobe par impreza, mogli to približno ovako odvozit...

evo ja se dobrovoljno javljam za vježbat, ko mi da prezu? :D

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da ima ovdje ljudi koji bi to mogli odvest, ali da netko ovdje ima para ko on mogao bi vjezbat, mozda nebi tako odfurali taj poligon ali bi se barem trudili :)

 

Jer on ima 10.5 felgu, znaci guma je nekih 255/265, on przi set guma dnevno takvom voznjom:punk: boli njega ona stvar:)

 

Jer jedno je vozit auto od 50k € a dnevni profit ti je jedno 20k $ samo karikiram pitaj boga koliko dnevno zaradi, i zaletit se i vozit kak hoces jer ako skrsis, samo poziv i i dolazi novi:D

 

I ne ovo nije ljubomora, niti zavidnost nego samo relano misljenje, da imam para i ja bi se vozio ko manijak ali ovako ako sjebem auto, znam da me ceka 2-3 mjeseca bez auto plus novcani trosak..

 

Ali OT smo..

 

Covjek vozi bolesno dobro i ima bolesno dobra kolica:punk:

Link to comment
Share on other sites

:doh: ti mozes bolje? ako ovo nije perfekcija, daj nam onda molim te pokazi kaj je? ozbiljno :blink:...

 

meni je wrc perfekcija, ovo mi više lići na zajbanciju. da mogu bolje? možda, neznam, nemam imprezu od 500 ks :D niti mi ne treba:)

Link to comment
Share on other sites

@ Brklja: Ako cemo tako,Ragnotti je zesci divljak :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=Okj8aHcn_Yw

 

Tako je, očekivao nešto toga tipa na prvom filmiću, a ne skejtera s prezzom kaj je snimo ono iz 625 puta :naughty::D

 

prvi filmić je preodlično smontiran, jedino to mi je mrak, vožnja...ima puno boljih ;) ai dam se kladit da bi ragnotti to bolje odvozio heh

Edited by BABA
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Ken Block videos

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

Announcements


×
×
  • Create New...