Jump to content

F1 Novosti


Don-0007

Recommended Posts

Guest diablo
Glupost. Netko ima x pobjeda i bude zadnji na svim ostalim trkama, a drugi ima x-1 pobjedu i bude drugi na svim ostalim, a pobjednik je onaj prvi. Debilana!

 

budi siguran da ukoliko netko osigura naslov recimo 3 trke prije kraja, i ovi skuze da ce im pasti gledanost u zadnje 3 trke, da ce se pravila mjenjati u roku odmah.

Link to comment
Share on other sites

Teoretski nakon pol sezone moze bit odluceno tko je prvak. A s bodovima moze imat "samo" 20 bodova prednosti pred drugim. A ta prednost se (opet teoretski) mogla ulovit u zadnje dvije utrke... A ovako nemozes ni u zadnjih 9 stic...

 

Ok, puno je tu tog "teoretski", ali svejedno preglupo pravilo

Link to comment
Share on other sites

Guest diablo

yeap...

 

mislim da bi bilo bolje da su vratili 10 bodova za pobjedu, 6 za drugo mjesto, i onda ne bi bilo ovakvih ALI.. ali eto.. vidjet cemo.. 29.3. australija :)

Link to comment
Share on other sites

To su uveli da se ne kalkulira kao druga mjesta bla bla... A pazi sad kalkuliranja, sad se ne moras uopce borit za drugo mjesto, pa ni za bodove uopce... Ocjenis da je ovo jedna od utrka u kojoj koknurencija ima prednost pa se ne moras ni vozit :doh::doh:

 

koji moroni :doh:

Link to comment
Share on other sites

pa ovo je zakon....

 

koliko sada bilo bapskih utrka, jer ljudi stede sve, sada ce biti zanimljivije... i to je ono sta me zanima u ovom sportu, prestizanje i voznja fina, a ne tko ce vise ustediti bolid i ukalkulirat za iducu trku, sada ce svi ici na max i tko je bolji, a ne mora biti odluceno na pola sezone tko ce biti prvi, jer uvijek moze netko za jednu trku bolid forsat 110% da osvoji prvo mjesto. mozda su trebali napraviti bolji sistem medalja, tipa prvo mjesto zlatna medalja, drugo srebrna, trece broncana i onda da 3 broncane vrijede kao srebrna i 3 srebrne kao zlatna...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se... Zivi bili pa vidjeli...

 

e na sreću nečemo vidjeti

 

FIA spremna odgoditi uvođenje novog bodovnog sistema za godinu dana

Nekoliko minuta nakon službenog priopćena kojeg je izdala FOTA i u kojem dokazuje da FIA-ina odluka o promjeni bodovnog sistema nema legalnog uporišta, FIA je izdala službeno priopćenje u kojem izjavljuje da je spremna odgoditi uvođenje novog sistema do 2010. ukoliko su momčadi nezadovoljne s njim.

 

U FIA-inom službenom priopćenju stoji da su bili dojma da su sve momčadi podržavaju ideju Bernija Ecclestonea o zlatnim medaljama te da su im tako zapravo pokušali izići u susret.

 

No, bez obzira kakve neistine Richard Woods pisao u FIA-inim priopćenjima, opće je poznato da je FOTA prije sastanka Svjetskog motorsportskog savjeta, u kojem sjede samo Mosleyevi i Ecclestoneovi politički podobni odabranici, objavila svoj, jednoglasno dogovoren sistem, a koji je temeljen na globalnom istraživanju.

"17. ožujka, FIA-in Svjetski motorsportski savjet je jednoglasno odbio FOT-in prijedlog o promjeni bodovnog sistema za svjetsko prvenstvo Formule 1. Sistem 'pobjednik uzima sve' kojeg je predložio vlasnik komercijalnih prava tom je prilikom odobren."

 

"Iz nekog razloga, momčadi Formule 1 sada se ne slažu s novim sistemom i njegova će implementacija biti odgođena do 2010." stoji u zaključku.

Link to comment
Share on other sites

da to je najjača rečenica uz ovu

U FIA-inom službenom priopćenju stoji da su bili dojma da su sve momčadi podržavaju ideju Bernija Ecclestonea o zlatnim medaljama te da su im tako zapravo pokušali izići u susret.
Edited by File
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sto ovome ovako fali? Malo je previse da sad idem kopirati i postati code za 7 razlicitih filmova i skoro stranicu texta.

 

naporan si u promoviranju sitea na glup nacin

 

ako zelis otvori si topic gdje ces stavljati sto god zelis i stavljati update kakav god zelis - i ne ovo nije poziv na diskusiju, zaista otvori si to

Link to comment
Share on other sites

Po cemu je glup nacin? Jel otvarana nova tema? Nije. Postano je u dijelu gdje vec ima desetak linkova i postova slicnih ovome. Znaci u redu je kad se promoviraju pizzerije, radione, trgovine ili sto vec, a kad se posta nesto stvarno vezano uz temu, onda ne valja?

Link to comment
Share on other sites

Novosti vezane za F1? Jel to topic? Je. Jel ovo novost bilo kome tko ovdje na forumu prati F1 mozda? Je. Jel zanimljivo? Je. Ako nije interesantno, brisi. Ne planiram se uopce prepirat, pobrisi komotno sve postove ukljucujuci i prvi sto se mene tice.

Link to comment
Share on other sites

Novosti vezane za F1? Jel to topic? Je. Jel ovo novost bilo kome tko ovdje na forumu prati F1 mozda? Je. Jel zanimljivo? Je. Ako nije interesantno, brisi. Ne planiram se uopce prepirat, pobrisi komotno sve postove ukljucujuci i prvi sto se mene tice.

 

ok, vidim da ti ne dopire do mozga sta ti zelim reci

 

otvori si jebeni topic za portal i tamo spamaj kolko oces

 

i ne trebas mi ti da mi govoris sta cu ja brisati a sto ne jer to mogu i sam odluciti

 

edit: ocito je da si ti prava hrvatina puna jala sa nedovoljno sluha da shvatis i velikim slovima sto ti zelim reci pa cu ti ja sve otvoriti:

 

http://www.myhraweb.com/showthread.php?p=136960#post136960

Link to comment
Share on other sites

Pun jala? Ovdje mozes jedino ti ispasti pun jala. Dok ti se na forumu o AUTIMA reklamiraju pizzerije, spedicija, apartmani, parfemi, mobiteli, putovanja i sve takve stvari, do onda mi nemas pravo kenjat jer sam napravio post o AUTIMA ... jasnije sad? Apsolutno mi je nebitno jel ovo moj site ili nije, totalno me zaboli za tih desetak posjeta sto ce doci odavde, no posto znam da odredene ljude zanima ovakvo nesto, postao sam link na taj clanak ovdje.

 

I da, isao sam bas gledati na forumu, osim topica o portalu, postao sam 3 stvari vezane za site, jedna su bile slike (koje su u full rezoluciji postane ovdje sa sitea direktno), drugo je bio link na raspravi o M3 GTR, trece je ovo. Posto mi je sad desetak ljudi doletilo na MSN/ICQ i pitalo me zasto me namjerno pikas oko ovoga, volio bi objasnjenje.

Link to comment
Share on other sites

2 Vanja: Pa šta nije bolje ovako da imaš svoj topic i u njega stavljaš novosti... Po meni 10x bolje, nego ovako okolo stavljati linkove...

I iskreno bezveze mi je kada sam na nekom forumu i kada mi netko stavlja link na neku stranicu... puno bolje je kada napravi c/p i odmah vidiš dali te to zanima ili ne, ako me zanima onda idem na tu stranicu, a ako ne preskočim...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...