Jump to content

Liqui Moly Ceratec / CPL / Xeramic /... - Iskustva?


Recommended Posts

ja sam radio prije dosta vremena GB tog Cerateca, pa sam ulio i sebi u Vectru C cdti

nisam je imao nešto dugo da mogu nesto previse komentirati, no bilo je promjene u zvuku

 

http://www.mediafire.com/?ebh178l2w9du7h2

 

prvo je snimano bez cerateca, a druga snimka posle xyz km .

uvjeti su bili identicni , kamera kod prednjeg kotaca na istom mjestu ujutro na istu temeraturu zimi....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Mr.G

Fire

Mikka

 

Dečki s foruma koji koriste Ceratec. AFAIK.

 

Da li ima smisla - nemam pojma. Ja sam na 750 000km stavio u Golfa 1.6D. Čisto 4 show. :D

 

Ekipa koja mi traži Ceratec već ima povećanu potrošnju ulja pa sad očekuju čuda - ovo je za prevenciju.

 

nisam ja stavio zbog potrosnje ulje, nego da su hidro podizaci tisi kada je ispod 0C. I jesu tisi.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Godisnja uzmjena ulja OK. Motul 300V se preporucuje mijenjati svakih cca. 7000 km jer trkacka ulja i ona koja pretendiraju da to budu, generalno imaju manje deterdzenata u sebi koji za sebe vezu prljavstinu. Ali cemu Ceratec? Ako je motor OK krpas tamo gdje rupe nema. To se stavlja u motore pred izdisajem, a i koliko znam ometa protok ulja kroz kanalice.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godisnja uzmjena ulja OK. Motul 300V se preporucuje mijenjati svakih cca. 7000 km jer trkacka ulja i ona koja pretendiraju da to budu, generalno imaju manje deterdzenata u sebi koji za sebe vezu prljavstinu. Ali cemu Ceratec? Ako je motor OK krpas tamo gdje rupe nema. To se stavlja u motore pred izdisajem, a i koliko znam ometa protok ulja kroz kanalice.

 

 

 

jesi koristio ceratec da bi znao ćem pričaš? Kad je motor načet onda nema nazad...a ovo je vjerujem preventive radi i u tome nema ništa loše,dapače može samo dobro donjet.

Link to comment
Share on other sites

jesi koristio ceratec da bi znao ćem pričaš? Kad je motor načet onda nema nazad...a ovo je vjerujem preventive radi i u tome nema ništa loše,dapače može samo dobro donjet.

 

Naravno da nisam, ne bi to stavljao u motor. Ovo sto prenosim su iskustva drugih.

Link to comment
Share on other sites

da, ovo je preventive radi.

2 ND4SPD; stavi si to, nece ti skodit ;)

ja sam to metnuo i u kangooa jos prosle godine i super zadovoljan. puno tise radi u leru a na bregastoj se stvorio kao neki stakleni sjajni sloj. Te mirko keramicke cestice sluze sprecavanju (smanjenju) habanja i ne mjesa se s uljem vec se taj sloj talozi po stjenkama cilindra, lezajevima i ostalim pokretnim elementima.

Nekako sumnjam da bi njemacki TUV bezveze to odobrio i certificirao...

 

u ostalom bumo vidli kad otvorim motor... jednog dana :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nisam, ne bi to stavljao u motor. Ovo sto prenosim su iskustva drugih.

 

Nemoj onda pričat bzvz jer pričaš gluposti i ispadaš blesav.

 

E pa trebao bi jer ti nemre odmoć nikako to ti kažem iz osobnog iskustva.

Edited by Marek
Link to comment
Share on other sites

da, ovo je preventive radi.

2 ND4SPD; stavi si to, nece ti skodit ;)

ja sam to metnuo i u kangooa jos prosle godine i super zadovoljan. puno tise radi u leru a na bregastoj se stvorio kao neki stakleni sjajni sloj. Te mirko keramicke cestice sluze sprecavanju (smanjenju) habanja i ne mjesa se s uljem vec se taj sloj talozi po stjenkama cilindra, lezajevima i ostalim pokretnim elementima.

Nekako sumnjam da bi njemacki TUV bezveze to odobrio i certificirao...

 

u ostalom bumo vidli kad otvorim motor... jednog dana :naughty:

 

tako je :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

OT: Proučavao sam to malo i taj ceratec kao i svi "ceramic" aditivi su temeljeni na Boron-u i nisu namjenjeni ispravnim motorima (info o aditivima na boronu).

Stime da ulja koja su napravljena u laboratoriju "ESTER" poput 300V imaju daleko bolju zaštitnu komponentu nego svi ceramic, mos2 i cink (koji se više nesmije radi eko normi koristiti) aditivi, tako da praktički bacate pare u zrak i odmažete normalnim uljima da odrade ono za šta su dizajnirana. Svako kvalitetno sintetsko ulje ima svu potrebnu zaštitu za motor ukoliko se koristi kako treba (gradacija, izmjene).

Link to comment
Share on other sites

OT: Proučavao sam to malo i taj ceratec kao i svi "ceramic" aditivi su temeljeni na Boron-u i nisu namjenjeni ispravnim motorima (info o aditivima na boronu).

Stime da ulja koja su napravljena u laboratoriju "ESTER" poput 300V imaju daleko bolju zaštitnu komponentu nego svi ceramic, mos2 i cink (koji se više nesmije radi eko normi koristiti) aditivi, tako da praktički bacate pare u zrak i odmažete normalnim uljima da odrade ono za šta su dizajnirana. Svako kvalitetno sintetsko ulje ima svu potrebnu zaštitu za motor ukoliko se koristi kako treba (gradacija, izmjene).

 

Koliko ti ctr troši ulja ?

Link to comment
Share on other sites

Nemoj onda pričat bzvz jer pričaš gluposti i ispadaš blesav.

 

E pa trebao bi jer ti nemre odmoć nikako to ti kažem iz osobnog iskustva.

 

Kako pricam gluposti i ispadam blesav, ako prenosim iskustva drugih? A forumi koliko znam sluze za razmjenu informacija. Vi stavljajte kaj god zelite, nije moj auto, eto samo sam komentirao.

Link to comment
Share on other sites

Kako pricam gluposti i ispadam blesav, ako prenosim iskustva drugih? A forumi koliko znam sluze za razmjenu informacija. Vi stavljajte kaj god zelite, nije moj auto, eto samo sam komentirao.

 

Koliko imaš km?

Provjeri si leteće!

Mjenjaš na koliko servisni intervali? pretpostavljam ELF

Link to comment
Share on other sites

2 Marek: 1l na 5-6k km

DEBELO ispod Hondine tolerancije koja je mislim 0.5l na 1000km.

 

neću ti niš reć....Svaka će se firma ograditi maximalno kaj može....moj troši litru na 10 000 tkm...imamo isto ulje, ja imam 98 000 km, i puno jače vožnje nego tvoja. Stavi Ceratec jer ne voziš na 300v i daj se makni s manuala.

Link to comment
Share on other sites

Koliko imaš km?

Provjeri si leteće!

Mjenjaš na koliko servisni intervali? pretpostavljam ELF

 

Clio ili Toledo? U Cliu je Elf Evolution SXR 5W-40, sad ima negdje 45000 km, mijenjam svakih 10000 ili svakih godinu dana (kaj dodje prije).

Link to comment
Share on other sites

neću ti niš reć....Svaka će se firma ograditi maximalno kaj može....moj troši litru na 10 000 tkm...imamo isto ulje, ja imam 98 000 km, i puno jače vožnje nego tvoja. Stavi Ceratec jer ne voziš na 300v i daj se makni s manuala.

 

Nebi se složio sa nijednim, jer sam na autoputu 70% vremena i gas je do poda uvjek to znaš i sam, tj tamo di je najveće opterećenje ;)

 

Evo šta i sam proizvođač kaže a sudeći koju reputaciju ima kad je riječ kvaliteta i dizajn motora mislim da su svi komentari poslje toga suvišni...

 

iQvwm.jpg

 

btw: ovo je službeni manual koji dolazi sa vozilom

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...