Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

poanta ovog topica je da ak neko od MYH ekipe planira napravit đir ili možda padnu kakvi dogovori za rutu ..napiše ovdje dan dva prije pa možda bude zainteresiranih za priključit se ,platit pivo, i tako...

malo nas je al nas ima

ma kifla, ode i ovo u zaborav ko i onaj moj topic.

previse spama xD

ja sam uvijek za akciju. mogli bi se dogovorit npr za subotu da skoknemo do grobnika na track day? onak ko bajkerski dio foruma :D

ajd bude bude više ljudi zainteresirano čim malo još više zatopli i kad neki dobe vozačku (ja,jel :D )

btw kad ste tu u điru prema Istri,javite se,ima super cesti za vozikat se okolo,onako penzionerski,stat u konobu žderat i vozikat se okolo,zajebancija i to :)

cek cek. pa pricamo o motorima, a ne skuterima :P

ic cu ja mozda do istre (pula) do frendice u 4 mjesecu pa moze neka cugica past?

samo da rjesim servis za bajk.

btw. ima netko nekog dobrog majstora da moze postelat frge i ventile na kawicu? da nejdem do karlovca?

ja cekam da dado666 popravi svoj CBR pa da mu ga uzmem.. on ionako vozi Zoombyev motor pa ima jedan viska... a smrad nikako da sredi CBR-ku a rekao je hahaha...

.

Edited by Fox

cek cek. pa pricamo o motorima, a ne skuterima :P

ic cu ja mozda do istre (pula) do frendice u 4 mjesecu pa moze neka cugica past?

samo da rjesim servis za bajk.

btw. ima netko nekog dobrog majstora da moze postelat frge i ventile na kawicu? da nejdem do karlovca?

dabog da ti pijani stef stelao ventile :lol:

javi se svakako pa bumo nekaj organizirali,a i posto si uvrijedio moj skuter ima da platis pivo i punjenu pljesku :P

nek nam renekonda stavi ovo na stiki ak nije bed

Ja sam za... Laganini vožnja... Negdje na roštilj, paintball ili nešto slično...

ja cekam da dado666 popravi svoj CBR pa da mu ga uzmem.. on ionako vozi Zoombyev motor pa ima jedan viska... a smrad nikako da sredi CBR-ku a rekao je hahaha...

.

Poručio ti dado da si prestar za r motor... :haha:

Edited by dcrnic

dabog da ti pijani stef stelao ventile :lol:

javi se svakako pa bumo nekaj organizirali,a i posto si uvrijedio moj skuter ima da platis pivo i punjenu pljesku :P

nek nam renekonda stavi ovo na stiki ak nije bed

Pas mater, ekipa se napalila, moram drugi regler kupit Raptoru, ovaj je riknuo nakon 10god. :D

Mogli bi neki meet slozit...Plitvice, tako nesto...

Tema je sticky.:cool:

Kad budes ovdje, javi se za cugu...

Hint: pogledaj LOCATION

Definitivno. :thumbsup:

Sigurno sam oko 7/8 mj, a za prije jedino ako kakav meet dogovorimo. :drink:

Odite na motori.hr i tam pratite zg ekipa... Mi smo svaki vikend negdje a i kroz tjedan poslje posla se bar 2-3x tjedno ide do Ka, Vrbovsko, Rastoke il vec nesto do 100km u jednom smjeru...

ma lako za to na motori hr. ocu da se tu nadjemo ko ljudi xD

ajde ovako onda.

ima koga za subotu za grobnik? ja si kombiniral skocit do tamo bajkom :P

sve si ja mislim da cemo uskoro imat meetove na motorima xD

joj ja imam u planu toliko toga ovu sezonu,obic cijelu istru opet,cres,losinj,plitvice,zeljava....nadam se da cu to uspjet u pred/pod sezoni jer u spici sezone sam aj bok zbog posla...

i meni na ovim serijskim gumama... :D

A što se tiče motori.hr, ne bi htio petljati njihove meetinge sa ovim našima... Ne kažem da je ekipa loša ili tako nešto... ali ima nas dosta tu da organiziramo vlastiti meet...

BTW ako dogovorimo lokaciju dobrodošla je i ekipa sa autima što se mene tiče...

bm i ja smo zvali prosle sezone bar jedno 6-7 puta na voznju...

i nitko nikad nije isao nigdje osim nas dvojice ali kad se trebalo javiti pol foruma bi se javilo :)

dobro vam je napisao bm, motori.hr i topic zg ekipa i ici ce se negdje.. neki minimum je 250ccm iako smo to odavno preskocili :D

ma moze se nas tu skupit dosta. bez pridoslica ne.

samo treba vidjeti kad i kak. mozda bi bilo dobro da svku subotu npr imamo neku kracu ruticu.

ja sam uzeo novu zadnju gumu i kisa je postala macji kasalj.

Dunlop ROADSMART

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned