Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

E da, ako je voznja u dvoje onda zajeb, al onda curi das ruksak i opet nemas brige xD

Pricaju da se vole odvezat da, ali preventivno roknes eventualno mrezu jos preko nje (torbe da, ne cure xD ) i mislim da onda nema kamo

Ne znam kako je u ostatku Hr, ali RR se vratio u St. Sve ih je vise i vise. 24 registrirane cbr1000rr 2008 u St trenutno.

Vikend. Guzva. 

mNIymhC.jpg

• Like 3

Ne.. zabrijao sam na V Rod

9 minutes ago, _DEX_ said:

Kaj vec odustajes?

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk

Zekana mozda i ne prodam al V Rod do pocetka iduce sezone namjeravam imat.

E60 sam isto stavio u prodaju ali sam zapaprio cifru tak da ga bas i ne prodam.. jedino F10 535d dolazi u obzir zbog te odlicne AT getribe

• Like 1

Pale u vodu sve one priče o ovjesu biggrin.png niš ne pliva i ne širi putanju, doduse ja sam si ga odma podesio kak mi pase, serijski je namjesten za vozaca od 75kg i laganiju voznju. Jos su gore neke sport turing prva ugradnja gume i svejedno je super, kad stavim nove bomba

Prolazno vrijeme Senj Kbag i Kbag Starigrad mi isto ko s tuonom s tim da sam danas prvi put vozio novi motor i jos su gore gume kojima bas ne vjerujem, i nisam bio god dana do Starigrada biggrin.png

Danak takvom setupu na ovjesu koji nije vrhunski je da na lošoj cesti ne upija ko gs ili multistrada ali to mi nije bitno, u svakom slučaju udobniji je od bandita i tuona a s banditom unatoc svemu kaj sam nametao gore nisam mogao ko danas vec u prvoj voznji s ovim haha

• Like 5

Ove sezone smo se dosta vozikali...

evo koja slika

Hzd30li.jpg

w7pPz6o.jpg

nbbap7D.jpg

5mnBkVs.jpg

Prosli vikend nas se 5 poslozilo...

4OYYLUr.jpg

NHgCwoq.jpg

Guma se doslovno topila zadnji djir...

76Oi9IY.jpg

prekjucer je treci set Supercorsi sjeo  ove sezone, pa sam jucer ujutro isao propeglat gumu po magistrali do Jablanca...

yNjCe42.jpg

Edited by Ivan_T
  • Like 16

Kakav Grobnik, samo je jedno kultno mjesto na kojem se obaraju brzinski rekordi u Hrvatskoj.

44128055124_828281ffd4_b.jpg

A sinoć i jutros smo se družili s dvotaktnim bojlerima.

44840364751_c09b3c3949_b.jpg

29903638257_acb2f0c5c6_b.jpg

44119451504_577c96a699_b.jpg

30968121478_838431b03a_b.jpg

44840310261_a6bccdeb66_b.jpg

44840367281_074eedff87_b.jpg

• Like 13

Jok, nije da me baš zanima :D Vlasnik je baš izuzetno zadovoljan, nabio 40tkm u sezonu i pol i jedan frend je išao probati rekao da je fora

Kako si zadovoljan Tracerom? Kolega s posla gleda uzeti nešto Sport tourera, Versys/V-Strom/Tracer, Tracer mu se najviše sviđa, ali zajeb je što dosta vremena na cesti provodi sa suvozačicom, kakav ti je u dvoje?

I mi smo bili u điru, isto šarolika ekipa.

30998751058_7da7c23139_b.jpg

30998752258_2ced345472_b.jpg

44020046505_55e5991f3b_b.jpg

• Like 1

Nisam još probao u dvoje :D Ja sam oduševljen motorom, mislim da je osnovni zajeb šta ekipa to gleda kao neki putni ili što već jer vidim da svi natrpavaju po 3 kofera, tank torbe i sva čuda a to je po meni nasljednik filozofije KTM SMT, kao neki maxi supermoto s nešto zaštite od vjetra. Lakši, okretniji ali i neudobniji od Capo1200 i sl., ja sam točno znao što uzimam i nemam niti jednu zamjerku!

40 minutes ago, HrSupra said:

Stari Hornet jos uvijek lijep motor

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Naked sa okruglom lampom zauvijek najljepsi motor bude.

• Like 4

1 hour ago, Ozy said:

Naked sa okruglom lampom zauvijek najljepsi motor bude.

Najljepši Hornet, ljepši od svih poslije njega, i dan danas super izgleda. Možda bi jedino u 2018. trebao bolji dizajn felgi i zadnje vilice.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned