Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

3 hours ago, DiscoVolante said:

When old meets new...

43751918484_ba496c71b8_b.jpg

29531894747_ef8876bc89_b.jpg

Odvratno. Treba si ga natjerat da parkira negdje dalje od tebe :D

Ne znam da li ovaj topic 100% ali pošto sam skroz ispao iz motora da pitam. Imam neke ponude za xmaxa pa prije nego pristanem kaj se isplati od tih malo ozbiljnijih motora uzeti? Treba mi da se malo izgustam po gradu 1-2k km godisnje do posla i kad obavljam stvari i iako mi se najvise svidja Ducati primarno mi je da je motor pouzdan. Ne da mi se sarafiti tako da nista od Dukca.

Treba mi neki best buy da nije prestaro 5-6-7k i da nije bas premali posto imam preko 100kg pa izgledam smiješno na starim R6 npr.

Dok sam to intenzivije gledao mislim da mi je bio top gsxr 750, to je bio K6 ili K7 tada. Od tada nis ne pratim ali mislim da neki fora naked ili R bi mi bio ok. smile.png

Fazeri s koferom su mi jednako tužni kao i monovolumeni i to me ne zanima.

a svaki R za grad je ubojstvo. mislim ako si bajker svejedno bu ti, al ako se samo oces "izgustat" onda ne znam koliko ces biti sretan sa R-om.

po meni uzmi nekog cestovnjaka i bude ti ok. zastita od vjetra je malo losija al vozi se lakse kroz grad zbog povisenog volana, sjedis uspravnije a to kaj ima malo manje konja od R-a nece ti smetat previse. nebus nit to iskoristio vjerojatno :)

Ne da mi se sarafiti tako da nista od Dukca.

Pusti mitove... 2 komada su kod mene ni s jednim problema. Trenutni ima 12 godina i 40k km kupljen rabljen s provjerenom povijesti. Indikator ulja i tps senzor u 12 godina. Prvi je na 33k zavrsio neslavno od troškova indikator ulja.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

• Like 1

Za po gradu i obavljat stvari mislim da bolje od maxi skutera ne postoji, koji je gust vozit se po gradu sa nekim pravim motorom?? Stalno gledati vise oko sebe da te neka budala ne srusi nego gustati?? Sorry al meni to bas nema smisla ali jbg svatko ima svoje guste..

• Like 1

Moj Versys će u prodaju uskoro, stavit ću oglas prvo tu pa tek onda na njuškalo kad ulovim vremena. 

Ako kog zanima može i na pp.

Ove godine sam napravio cca 100km i jednostavno me više ne pali, stoji pod ceradom od proljeća. 

Edited by viktor04
  • Like 1

Moj Versys će u prodaju uskoro, stavit ću oglas prvo tu pa tek onda na njuškalo kad ulovim vremena. 

Ove godine sam napravio cca 100km i jednostavno me više ne pali, stoji pod ceradom od proljeća. 

Kaj uzimas?

Tomi, totalno krive motore gledaš za guštanje po gradu. Za R-ove je guštanje po gradu oksimoron.

Ako misliš guštati po gradu, a gledaš dvokotačno vozilo - uzmi neki (ne maxi) skuter od cca 200-300ccm. Druga stvar je ak si želiš biti zgodan pred birtijom. Onda ti R ne gine.

• Like 1

8 hours ago, Fredy said:
13 hours ago, viktor04 said:

Kaj uzimas?

Pa ako prodam po planu, volio bi imati vespu gts za grad... a ako me slučajno prebaci na motor kad tad onda mg v7 ili yamahu xsr.

To je jedino od motora što se sad zanima ali imam neke druge planove tak da za to ima vremena. 

• Like 1

On 9/7/2018 at 5:32 PM, Ivan_T said:

Evo par slika sa Grobnika od jucer :)

Aaaaaaa!! Dan je bio savrsen ali nisam se mogao organizirati. :( :(

Sljedeci petak mora biti zicer!!

13 hours ago, Fran_Zgb said:

Tako i ja. Ili vespa ili bev 350... Eventualno nes drugo u toj klasi 33 hp cca

Da imam viška novaca, opet bih uzeo GTS-a. Uz par dorada mi je ludilo za vozit, a okretniji skuter te snage ne postoji. Iako je Beverly brži, bolje leži na većim brzinama, ima bolje kočnice, GTS mi je duplo slađa u vožnji.

Nego, gledam ove redikule s GoPro po Facebooku/YT što po gradu nabiju kameru na očito šuplju glavu i onda istjerivaju neku pravdu, i pitam se ima li ljudskoj gluposti kraja... Auto se uključuje iz trake za ubrzavanje na brzu cestu, motorist ima 200+ metara do njega i praznu lijevu traku, i ide neku pravdu istjerivati.

Poanta: ako imaš GoPro na glavi, ne treba ti mozak, živili Vlogeri i slična sranja modernog doba.

Edited by DiscoVolante
  • Like 3

18 hours ago, Willy said:

Aaaaaaa!! Dan je bio savrsen ali nisam se mogao organizirati. :( :(

Sljedeci petak mora biti zicer!!

Ici cu vjerojatno u petak laganini odvozit jos jedan dan jer bi trebao na brod ic krajem mjeseca pa steta ne ulovit dan :D

17 hours ago, DiscoVolante said:

Da imam viška novaca, opet bih uzeo GTS-a. Uz par dorada mi je ludilo za vozit, a okretniji skuter te snage ne postoji. Iako je Beverly brži, bolje leži na većim brzinama, ima bolje kočnice, GTS mi je duplo slađa u vožnji.

Nego, gledam ove redikule s GoPro po Facebooku/YT što po gradu nabiju kameru na očito šuplju glavu i onda istjerivaju neku pravdu, i pitam se ima li ljudskoj gluposti kraja... Auto se uključuje iz trake za ubrzavanje na brzu cestu, motorist ima 200+ metara do njega i praznu lijevu traku, i ide neku pravdu istjerivati.

Poanta: ako imaš GoPro na glavi, ne treba ti mozak, živili Vlogeri i slična sranja modernog doba.

to onaj Slav rider ili kako već? vidio sam to već i frajer baš traži frku i nikako mi se ne sviđa. Istina da ima jako nepažljivih vozaća u gradu svaki dan ali ovaj kao da cilja ekipu i onda im jebe sve po spisku.

što se tiće GTS-a,to mi je trenutno najnapetiji skuter, dobar mi je i downtown 300 ali ovo mi je nekako veća fora, davno prije sam vozio cijelu sezonu GT200 i rekao sam si kad tad da ću ponovo imat tak nešto.

1 hour ago, viktor04 said:

to onaj Slav rider ili kako već? vidio sam to već i frajer baš traži frku i nikako mi se ne sviđa. Istina da ima jako nepažljivih vozaća u gradu svaki dan ali ovaj kao da cilja ekipu i onda im jebe sve po spisku.

što se tiće GTS-a,to mi je trenutno najnapetiji skuter, dobar mi je i downtown 300 ali ovo mi je nekako veća fora, davno prije sam vozio cijelu sezonu GT200 i rekao sam si kad tad da ću ponovo imat tak nešto.

Ma ne samo on, realno kada se pogleda ja bi rekao da jedno 60% tih snimki vise pretjerivanje i namjerno trazenje situacija i onda psovanja, a te situacije budu daleko on takvih da je bas za psovanje i slicno

Naravno svi znamo da bude svakakvih situacija ali vidi se ocigledno kada je netko na**kan i samo jedva ceka i trazi tako nesto pa u nedostatku istih se od buhe radi slon, a vidi se kada je nesto zbilja za osuditi

Edited by Alfa_gtv
  • Like 2

Ja sam sinoć skoro najebal na Heinzelovoj...vozim srednjom trakom prema Kvatriću 70-ak kmh (ali fakat jer sam bil ful na rezervi a na Ini Heinzl. cisterna i nisu super točili) prije semafora sa Planinskom, neki tip u desnoj kilavi 30-ak i žutača u Focusu sa 50-60 mrtvo cimanje volana bez žmigavca u srednju pred mene, manijalno kočenje, abs struže, uspijem se nekako bar malo maknuti na kočenju u lijevo, ona obiđe tipa i skrene u Planinsku...da nisam imal abs kljunul bi na cestu 100%, bio u tolikom šoku da nisam uspio otići za njom iščupat ju iz auta i mlatit njenom glavom po haubi od auta...da sam imal kameru bar bi tablicu snimil da joj doma dođem kad se saberem

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk