Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

16 hours ago, BM0021 said:

IMG-20190628-140159.jpg

Ja danas popio 150kn i to u guzvi na naplati krckog mosta..

Pitao me zast sam skinuo ja reko pa sve znas a on se smije i kaze vidim da si normalan, motor utegnut lijep i agresivan izgled, svidja mi se sto imas nove gume, bit ce to samo 150kn i smije se..

2 su bila bikera, tocno na naplati krckog mosta a jos 2 gore kod kruznog za Split..

Mislim si vratit cu ju na tifonu pred most ali reko ajd necu bas dw vidim dokle ce ic bez kazne, nije dugo.. minuta :doh1:

• Haha 2

3 hours ago, Sasaa said:

Pomalo se privodi kraju :)

7420e5c946e7a548e9b022258ed6f7e7.jpg9886603143f3e9080f62e71e892ecc07.jpg4957561244bedbf16c3f52fdcc90a50c.jpgf42982e45164f52a8c65019ff5ffb87f.jpg

Odlican projekt. Jel to naprijed cognito moto swap kit za gsxr vilicu, jel ima koji filmic da radi ... Baš pedantno u detalj odrađen kak volim. 

Odlican projekt. Jel to naprijed cognito moto swap kit za gsxr vilicu, jel ima koji filmic da radi ... Baš pedantno u detalj odrađen kak volim. 

Je, gsxr 1000 vilica je napred, kao i kocnice i 320mm diskovi napasani na original 18” felgu.

Nemam neki noviji video, osim ovog kad je bilo “prvo paljenje” dok se je jos slagalo.

• Like 2

Pitao me zast sam skinuo ja reko pa sve znas a on se smije i kaze vidim da si normalan, motor utegnut lijep i agresivan izgled, svidja mi se sto imas nove gume, bit ce to samo 150kn i smije se..
2 su bila bikera, tocno na naplati krckog mosta a jos 2 gore kod kruznog za Split..
Mislim si vratit cu ju na tifonu pred most ali reko ajd necu bas dw vidim dokle ce ic bez kazne, nije dugo.. minuta :doh1:
Ja jučer prošao pored valjda 10 patrola i ništa.
  • Like 1

36 minutes ago, Garet said:

Nadam se da ti nece puno problema raditi na tehnickom...

Cemo vidjet, iducu turu doma idem u tu borbu. 

2 hours ago, BM0021 said:
4 hours ago, Ozy said:

Ja jučer prošao pored valjda 10 patrola i ništa.

Skinuta cilo vrime ili samo neke dionice?

Mene syebbalo to sto zapeo u guzvu i to u 2 trake od njih i lik je krenuo prema meni pjesice kroz guzvu i taman kad sam se okrenuo pogledom vidjet jesu li me snimili lik je bio od mene 5m i pokazuje stani sa str.

U Delnicama prosao kraj patrole, jos me i pozdravili a kad sam prosao lik gleda vidim u retrac i ziher si misli e ovog sam trebao stopat a ne pozdravit..

Jel se zna, koliko ce jos prolazit ovo sa skidanjem tablica i 300/150kn?

Edited by Ozy

3 hours ago, Sasaa said:

Je, gsxr 1000 vilica je napred, kao i kocnice i 320mm diskovi napasani na original 18” felgu.

Nemam neki noviji video, osim ovog kad je bilo “prvo paljenje” dok se je jos slagalo.

Zvuk finjak.. Koja je igra bila sa filtericima nakon micanja kutije , radi fino s njima 👍

Skinuta cilo vrime ili samo neke dionice?

Mene syebbalo to sto zapeo u guzvu i to u 2 trake od njih i lik je krenuo prema meni pjesice kroz guzvu i taman kad sam se okrenuo pogledom vidjet jesu li me snimili lik je bio od mene 5m i pokazuje stani sa str.
U Delnicama prosao kraj patrole, jos me i pozdravili a kad sam prosao lik gleda vidim u retrac i ziher si misli e ovog sam trebao stopat a ne pozdravit..

Jel se zna, koliko ce jos prolazit ovo sa skidanjem tablica i 300/150kn?
Ma cijelo vrijeme, ne stavljam po hr uopce. Jedan jedini put se okrenuo zamnom, reko necu bjezat jer sam ionak samo stajao na semaforu i na kraju mi nije nis pisao, provjerio papire i otisao...

Ma i da stave 1000/500 i dalje je manje od vecine kazni a na prosječnom điru prođemo kraj 15-20 kamera, kad tad neku zaboraviš.
  • Like 1

Zvuk finjak.. Koja je igra bila sa filtericima nakon micanja kutije , radi fino s njima 

Jos na tom videu nije podeseno do kraja...
Motor je kod mene 3.5god i tu je prakticki prvi put upaljen nakon dugo vremena, prije kupnje je covjeku isto jako dugo stajao.
Malo je ostajao bez daha na kratkom probnom djiru, pa je podesavano opet.
Kad napravim 20-30km u komadu s njim cemo sve znat, inace bude igra s diznama.

Dobro vecina kamera ne snima odozada pa je to malo olakotna okolnost
Vraga pa sve ove nove cordon snimaju sve smjerove, do 6 vozila istovremeno, punu crtu, sve zivo

32 minutes ago, Sasaa said:

Jos na tom videu nije podeseno do kraja...
Motor je kod mene 3.5god i tu je prakticki prvi put upaljen nakon dugo vremena, prije kupnje je covjeku isto jako dugo stajao.
Malo je ostajao bez daha na kratkom probnom djiru, pa je podesavano opet.
Kad napravim 20-30km u komadu s njim cemo sve znat, inace bude igra s diznama.

Cim uhvati ler dobro je to kolko tolko... Kolegi na hondi se gušio uopce nije hvato... Dize, distanciranje igle te cak gušnje filterica sa donje nevidljive strane... Ima caka  još to sve proucavam i pomalo se pripremam  tako iz nule odradit projekt cbejke.

Sve to traje kad takvih restauracija  tak da 3,5 godine nije niš za ovako slozen bajk, pogotovo ak se ucis iz koraka u korak , moderniziranja razlicitim dijelovima , a opet zadržavanja vintage looka...ja pratim dosta projekte Tomića , dosta inspiracije se moze izvuc od njih... Al ono najbitnije nakraju se svo to čekanje, slaganje, tjunanje isplati jer je posebna car peglat nešto oldskul /unikatno/tvoje  nakon tolko muka. 

Samo naprijed postaj razvoj pile cak ako imas neki skup slika ili build bilo bi fora proletit, pogledat. 

• Like 1

Nisam na slagao, vec prijatelj/poznanik, ja nemam znanja/vremena za toliko se bavit time.
Imam slika kako i sta se radilo, ne planiram bas predstavit moto projekt na auto forumu.

Dobro vecina kamera ne snima odozada pa je to malo olakotna okolnost

O snima snima. Sa svim te mogu izmjerit. Ima dolaznu i odlaznu brzinu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fcuk!
I koja je solucija osim biti rega free cijelo vrijeme jer tada gubis i zmigavce?

Tidy tail. Stavis je pod rep. Tehnički je imaš

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Sta ne odlaze i zmigavci s tim?
Ovisi koji uzmeš. Ja sam bas tražio sad da mi za KTM ostane i tvornički štop i zmigavci jer su led.f3d49e05e46fb0a2eb8fef14a95baf8d.jpg

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Da ali mislim da je tu ona prica da si tehnicki neispravan onda i da te mogu iskljuciti, a sa micanjem tablice nosac i sve ostaje tvornicki tako da si tehnicki ispravan

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned

• Create New...