Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

Nema ih puno sa skinutim al zato tangi ima na pretek.

A prema "cjeniku", necitka je takodjer 300/150.

3 hours ago, Ozy said:

Kaj do kada?

Pa dosao je novi cjenik i ostalo je isto, 300/150.

Da je 600/300 ili 1200/600, opet je jeftinije nego li proć kraj kronerskog birca u Kompolju gdje je dozvoljeno 50 a ravnica ko staklo i golf III CIOS edition sa GS tablicama razvlaci +130

Snjur ti je odgovorio..

Zar stvarno mislis da ce to jos godinama trajati da trpe bez rege i pisu samo 300/150? Ja bas ne vjerujem u to..

Snjur ti je odgovorio..

Zar stvarno mislis da ce to jos godinama trajati da trpe bez rege i pisu samo 300/150? Ja bas ne vjerujem u to..
Do kad ide ide.
A za pustiti u proceduru izmjenu pravilnika radi par stotina motorista njih boli tuki.
Umislili ste da smo neki čimbenik u proračunu.
A kome guzica grize čavle za brzu vožnju, tehnički ispravno vozilo i poštivanje zakona neka ne plače svako malo.
Imate znakove i vozite po ograničenju

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

1 minute ago, plastikman said:

Do kad ide ide.
A za pustiti u proceduru izmjenu pravilnika radi par stotina motorista njih boli tuki.
Umislili ste da smo neki čimbenik u proračunu.
A kome guzica grize čavle za brzu vožnju, tehnički ispravno vozilo i poštivanje zakona neka ne plače svako malo.
Imate znakove i vozite po ograničenju

A tko to i gdje place svako malo??

Ja sam komentirao da kako su poceli sa svim kaznama da me ne bi cudilo niti da ovaj dio price preprave, samo da mogu otimat jos vise para, a kad su pare u igri onda im je svatko cimbenik i to su vec pokazali

Pa ti brate mili.
X puta si spomenuo kamere i kazne a znaš koje je jedino riješenje za to ako imaš tablicu.
Vozi po propisima i nema sekiracije

U ovoj temi sam spomenuo jednom na prosloj stranici, tako da ne vidim da nesto kukam oko toga..

druga je prica oko rasprave za postavljanje istih u onoj drugoj temi gdje svi komentiramo, i Need lijepi statistike i sta sve vec.. al to tamo nema veze sa motorima, niti icime tu, ili se i na autu vozis sa prekrivenim tablicama pa ima poveznice?? Sumnjam..

I sa motorom koji ima tablicu takvu kakvu ima se kraj kamera za koje znam provezem po ograničenju jer je najčešće u naseljenom mjestu i nisam incidenta tip da baš ispred kamera idem glumiti Mad Maxa.
Generalno se vozim po ograničenjima tamo gdje su kamere jer je tako kako je sad na cesti i tome se prilagođavam.
Ne kukam kad dobijem kaznu već se pokušam izvući koliko mogu.
Imam specifičan motor kojih nema puno po Hrvatskoj a po moru se vozim većinom samo sa kičmenjakom i kratkim rukavima (a specifično izgledam i ja) pa bi se da se policija zainati vrlo lako bilo dokazati da sam ja na motoru.
Ionako sam protiv jurenja kroz naseljeno mjesto (ne kažem da to ponekad ne radim i sam).
Uglavnom znaš koja su dva rješenja za sad ili po ograničenjima ili tablica pod rep, ruksak itd

Ma ok, sve 5, slazem se u globalu, nitko od nas pri zdravoj pameti ne juri kroz naselje, ali isto tako zamara kada se moras voziti sa motorom 40/50 gdje nema zive duse niti opasnosti, druga stvar su skole/vrtici, a onda ako se prilagodjavas i ne brines nemoj kriti tablicu, onda ces vidjeti o cemu pricam oko ovoga gore sa 40/50 na motoru, sto znas i sam sigurno, duze vozis motor nego ja

Sve u svemu, kao sto rekoh i kao sto je Snjur napisao, pitanje je vremena kada ce i ove kazne podici, jer njima nikad dosta..

Za sad neće jer je novi zakon s tim sitnim glupostima ostao u istom cjenovnom rangu.
Kad se bude mijenjalo adaptira ćemo.

Šta je bolje, tablica u kofer, naljepnica na tablicu ili nešto treće?

Stavis navigaciju i uploadas sve tocke kamera, postoje “POi” za kamere. Ja se tako vozim i sve je pokriveno.

Inace.... malo oko Kotora danas
58490ce6f1309b47f2250f7ef07bc128.jpg

4d5434ddba5f8d2fe3465f71ff59c7be.jpg

I jedna niska naoblaka...

3a9f8725c09b46b5e41f62579f6c3ffd.jpg
  • Like 12

CRO-GATSO-2019 (Snečer )
https://goo.gl/maps/V49xFB6Xe8YRnxu6A

Ovo je trenutno najispunjenija..

Samo se o(ne)mogući unutar gmaps nakon prvog pokretanja.

To i ja koristim, ima i verzija za Sloveniju... makar sam primjetio da kamera u Podgradu kod pumpe (ruta za Trst) nije unutra.
  • Like 1

Jos nisam isprobao bubu isl.

Bio sam sa ekipom djir do Vodica i Tisnog 3dn, kad sam se vracao sam pogledao tu mapu i vidio cca 3-4 kamere gdje se nalaze ispred mene, zapamtio imena mjesta i fal su na pocetku ili na kraju.. kad ib je tako malo npr. kao od Starigrada do Senja odn sve do Krka, zapamtio lokacije i gas..

A najbolje od svega sto su odlicno vidljive i po noci.

To i ja koristim, ima i verzija za Sloveniju... makar sam primjetio da kamera u Podgradu kod pumpe (ruta za Trst) nije unutra.
Jel ja nešto krivo radim ili što? Vidim te kamere kad gledam kartu, ali ne iskače obavijest na ruti navigacije GMapsakad se vozim...nije kao na Wazeu

Jel ja nešto krivo radim ili što? Vidim te kamere kad gledam kartu, ali ne iskače obavijest na ruti navigacije GMapsakad se vozim...nije kao na Wazeu

Ja sam ih snimio u onaj folder na Garminu za Point of intreats, iskacu mi ovavijesti dok vozim.. cca 300-400m prije kamere izbaci obavijest o ogranicenju brzine.
Jel zenska kaze kad je kamera ili moras gledat u ekran?

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Nemam slozenu navigaciju na bluetooth u kacigi... jer me zivcira kad mi prica u kacigi... ali obavijest iskoci na zaslonu.
  • Like 2

Malo opet na Željavi

F5daDnp.jpg

04FMuaN.jpg

3eRVfgL.jpg

82kvMYC.jpg

Nakon povratka je vratio u stock oklope, kupljen full akrap, ponovno mapirana.

Na Željavi sva tri motora išla 299 :) :):)

• Like 6

Malo danas u goste kod frenda na Pag.
Koliko je Paški asfalt bolji od Zadarskom to je za ne povjerovati.
A ceste su stvarno za uzeti dobar fotić i kameru i ići snimati. cda5e0e0440b99437e7e79a03005c7a4.jpg

Malo danas u goste kod frenda na Pag.
Koliko je Paški asfalt bolji od Zadarskom to je za ne povjerovati.
A ceste su stvarno za uzeti dobar fotić i kameru i ići snimati. dcf29b5e9a25a129d059d5376c947ce1.jpg

• Like 9

Malo danas skidanje tail tidy te stavio OEM Z750R rep + Z800 zmigavce.

Naravno, morao sam sve to pospajati jer je rezana instalacija kod skidanja..

3h posla

Nakon toga otisao na regu, sve super, nikakav upit za LED farove..

U Zagrebu mi rekli to je pad, u riječkoj očito nije.

sketch-1565980220416.jpg

20190816-123505.jpg

20190816-123508.jpg

20190816-141409.jpg

20190816-142008.jpg

20190816-143828.jpg

sketch-1565980313522.jpg

• Like 2

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members