Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

Daju se i ge esi provozati solidno, vrlo solidno čak

Iznenadim ih redovito s kravicom :)

3.i 2. su zaostali odma a ovaj 1. se borio junački haha, makar tek na filmiću sam vidio da je on tu već bio na rubu rubova i aktivirao tcs u svakom zavoju dok se nama nije niti jedan jedini put palio. Može taj gs daleko više nego svi misle ali ipak nedovoljno za neke s posebnim potrebama biggrin.png:D

S tim da ovo vjerojatno nisu 3 frenda koji u identičnim odijelima voze 3 identična 1250 hp s identičnim repnim torbama nego neki koji malo više znaju šta rade haha

Ja sam kao mislio nakon ovoga uzeti 1250 a frend me odgovara da nije to za mene i sad naletimo na ove i reko to je to, gle kaj gs može :D al realno mi smo bili onak na 2/3 a ovaj se borio na život i smrt hahaha, mislim da xr ipak ima više smisla meni :D

15 hours ago, plastikman said:

Jesi vozio stazu?

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Ovaj put ne

planiram 22.8 na Grobnik Moto Open day pa guštati

• Like 1

Daju se i ge esi provozati solidno, vrlo solidno čak

Jel ti GSi još uvijek dolaze s "ripnjacama"? Mislim da ih to ubije

A onaj prvi filmic meni izgleda jako jako brzo

Prvi je normalan tempo kad te geesi ne usporavaju :D
Mislim da dolaze s nekim dual sport gumama, pogotovo ovi hp koji su kao sport i tvrđi, tvrđi sic, manji vizir i to sve...

Voze se ti GS za svoje dimenzije čisto fino, imaju dosta snage a i nisko težište.
Nije jurilica ali se fino vozi i ide to dobrim tempom a opet se udobno voziš

Pozdrav, trebam neki savjet za bočne torbe...

Uglavnom, idem za koji dan s curom na Hvar. I s Ducatijem. I nemam di sa stvarima.

Prijatelj će posuditi bočne torbe, ali nemam nikakve nosače za njih, moram li ih odmaknuti od auspuha, mislio sam nekakve distancere koji se montiraju na sjedalo staviti. Moraju li biti koliko odmaknuti od auspuha?

Inače sam ovo mislio naručiti...fb1d0f98301b050b36feeee1bf2c464f.jpg30b000da822759acfa90ef4a372c7fcb.jpg

Jel ti GSi još uvijek dolaze s "ripnjacama"? Mislim da ih to ubije

A onaj prvi filmic meni izgleda jako jako brzo

Serijski dolazili na Anake 3... nije neka sreca..
Par k km drze nakon toga kaos... ovaj Scorpio Trail 2 je puno bolja guma... i puno je motor mirniji i lakse ide u zavoj na njoj.
@bm0021 ja se vozim od ruba do ruba.. i tcs pomogne tu i tamo, nekako mi na njemu to prirodnije nego na s1000.

lagana turica 2dn za završetak g.o., od subote ujutro do jučer navečer, krenuo iz Njivica jer sam tamo i došao takodjer nakon 3dn ture na početku g.o. 

krenuo iz Njivica pa preko Otočca do Borja ali su moji zapeli u Slunju pa krenuo prema njima da ne stojim bzvz, malo poslije Korane se našli pa zajedno dalje prema jugu, neke od stanica Korenica cugica, Gračac hamburgeri, preko Obrovca do Benkovca pa opet cugica Čista Velika pa Murter spavanac. Tu nam se pridružio još jedan frend sa curom i jučer povratak preko Pirovca na Šopot pa opet Obrovac-Gračac i to je najjači dio rute pogotovo taj u povratku jer je uphill.

Gračac cugica i onda sve do Zdenčine uz jedno tankanje u Slunju.

Gužvu ću samo ovako spomenuti kao jedan sveopći kaos od poslije Plitvica, pogotovo pred Slunj pa nadalje.. ali to za ove sa 3 i više kotača.

tura.jpg

Edited by Ozy

On 17. 08. 2019. at 9:16, BM0021 said:

Daju se i ge esi provozati solidno, vrlo solidno čak :D

meni to tvoje izgleda kao odličan tempo na dijelu kada je ovaj ispred napokon odustao pokušavati bit brz, taman da nije pretjerivanje (bar koliko vidim po tranzicijama i povremeno kmh), yebbenitza

a tog ispred ne treba puno komentirati, kaos od putanje i kočenja  (odmah na početku na 0:50 recimo, 1:10..) loše zar ne?

Edited by Ozy

Ovaj ispred njega ne pokušava biti brz, brz je.

Sudeći po tvojim gumama, ne bi ga mogao ni blizu pratiti. 

Što se same vožnje tiče, malo rano ulazi u zavoj, al nikakva drama. Zapravo je najveća razlika između njegove i BM-ove vožnje to što je čovjeku na GS-u bijela crta zid.

Ni kad može opušteno u suprotni, ostaje u istoj traci. 

16 minutes ago, Nero said:

Ovaj ispred njega ne pokušava biti brz, brz je.

Sudeći po tvojim gumama, ne bi ga mogao ni blizu pratiti. 

Što se same vožnje tiče, malo rano ulazi u zavoj, al nikakva drama. Zapravo je najveća razlika između njegove i BM-ove vožnje to što je čovjeku na GS-u bijela crta zid.

Ni kad može opušteno u suprotni, ostaje u istoj traci. 

di bi ga ja pratio LOL pa tko priča / piše o meni..  komentiram vožnju ovog ispred a što se tiče tempa kak vozi BM bi meni najviše pasao i to je sve

Dobro tip vozi gs makar uživo je izgledao skladnije nego na filmiću, realno jako teško bi ga bilo preći na toj cesti i bilo nas je frka jer nas je ovaj srednji baš izguravao van (razlog zašto je snimka preko crte na preticanju, tip je stisnuo gas u unutarnjoj i dao se do crte da se ne možeš vratiti u traku), to je i frendu i meni napravio.
Poslje kad je ovaj prvi odustao i pustio nas ipak je krenuo za nama i držao tempo iza, ostatak njegovih ga opet nije popratio.

• Like 1

Bio danas upisati akrapa i vec otvorili atest, poslikali i uzme nadzorni papire i vice nista, storniraj, vrati covjeku lovu. Ja upitnik nad glavom biggrin.png

Uglavnom kad je akrap ili neki drugi al da je išao uz motor pa ima ugravirano proizvođača motora onda samo upisu pod napomenu bez atesta. 3ffd6d7f418312756d36a0254655b1b2.jpg

A onda na sastanak u Medical zanimljivijim putem...

87cb783a0aae2548b6fb05de5abf6e43.jpg

• Like 1

10 minutes ago, BM0021 said:

Bio danas upisati akrapa i vec otvorili atest, poslikali i uzme nadzorni papire i vice nista, storniraj, vrati covjeku lovu. Ja upitnik nad glavom biggrin.png

Uglavnom kad je akrap ili neki drugi al da je išao uz motor pa ima ugravirano proizvođača motora onda samo upisu pod napomenu bez atesta.

A onda na sastanak u Medical zanimljivijim putem...

kod Lade? znas li ga?

Edited by Ozy

Danas laganini Nin Karlobag Senj Karlovac Zagreb
Lagano s guštanjem uz nezaobilazan pit stop u Carlitosu ali bez janjetine jer sam bio sam8a4a671b1bd984789d1d342844ea65f8.jpgc5e710f1714a42179379915343455c94.jpg

• Like 4

evo jedna osvježavajuća

to je fotka neke ekipe koja je jela lubenicu.. prvi put da vidim da tak neka ekipa vozi i stane na lubenicu a ne na pivu npr.

🙄

lubenica.jpg

Edited by Ozy
  • Like 8

Bili smo djir jutros Rijeka-Jastrebarsko (starom ) cestom.

ae6eaf11e82c8ac6078ae9672f7e5dc3.jpgf3e44e46ea329efbb662e1766b7c1469.jpge57d78d32c2f9192bb1ba3b9e3925b42.jpg

Imao sam priliku probat V4S.... zlo i naopako od motora.

• Like 9

Opet đir po Hvaru, ovaj put u dvoje.

I nakon 18 godina izgleda odlično.

48586301021_1efc800624_b.jpg

48586347896_41cd98db4c_b.jpg

48586630672_8077e2c0de_b.jpg

Šteta što je totalna kurčina za vožnju sa suvozačicom. Mislim da bi se manje umorili da smo čitav dan kopali.

Ali zato je skoro pala zamjena ključ za ključ. :D

48586647132_1621c7d32c_b.jpg

• Like 3

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned

• Create New...