Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
bojan25

MYHRAWEB motorcycle meets&drives

Recommended Posts

25 minutes ago, semper said:

2006 ili 2008g. Ima 10tkm

Ovaj dio sam previdio, to sve govori 🤣 :D i to nije skidano, to je još i dignuto vjerojatno :P 

Edited by BM0021

Prodal buš ga teže nego F31. Ja u svom životu nikad vidio taj motor na cesti, vidio sam 2 u servisu kod Viktora :D 

Prodal buš ga teže nego F31. Ja u svom životu nikad vidio taj motor na cesti, vidio sam 2 u servisu kod Viktora  
Sad sam ponovo uzeo f31 pa zasto ne odmah i motor koji se nemre prodat
  • Like 3

Ja sam svoj prodao u roku od par dana za 5600€😂(AT Tablice) 

Super je to motorin samo ga nesmijes puno platiti. 

Mehanicki nisu losi ako je rijesena prica sa paljenjem na vruce ali i to nije neka prevelika investicija. 

Ako nemirno radi i troksa lagano onda bobine se promjene. (peugeot 3.0 V6) 

Kod mene su bile poluispravne i nisam mogao ekotest proci. 

Ja sam sa svojim odradio 6kkm bez problema i izuzev potrosnje od 9-10 litara super se vozi. 

Edited by GonzoT5

1 hour ago, semper said:

Sad sam ponovo uzeo f31 pa zasto ne odmah i motor koji se nemre prodat emoji1787.png

Pa mislim da ti je jeftinije dat oglas u njuškalo pod osobne usluge sa naslovom "volim razgovarati sa raznim ljudima koji nude sve sve i svašta pod račun" 

• Like 1

Ja sam svoj prodao u roku od par dana za 5600€(AT Tablice) 
Super je to motorin samo ga nesmijes puno platiti. 
Mehanicki nisu losi ako je rijesena prica sa paljenjem na vruce ali i to nije neka prevelika investicija. 
Ako nemirno radi i troksa lagano onda bobine se promjene. (peugeot 3.0 V6) 
Kod mene su bile poluispravne i nisam mogao ekotest proci. 
Ja sam sa svojim odradio 6kkm bez problema i izuzev potrosnje od 9-10 litara super se vozi. 

Kao kad kupiš brod, sretan si dva put kad ga kupis i kad ga prodas.
S ljudima se većinom nalaziš na otvorenim mjestima jer smrdis po benzinu na 100 metara

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Super motor za imat ga uz nekolicinu drugih. Pa kad nemas pametnijeg posla sjednes na to da bi sarafil nekaj hahahah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beverly 350 je prodan nakon 7 godina i sad je vrijeme za zamjenu.

Dilema je X-Max 300 ili Vespa HPE.

spacer.png

spacer.png

X-Max ima moto vilicu, obilje prostora ispod sica, udobniji je, jači i taj višak snage je osjetan na magistrali prilikom pretjecanja i u vožnji u dvoje. Mane su mu što je gadan ko ponoć, rješit će se s malim nosačom tablice i vizirom i što ima visok centralni tunel (uopće nema kuku za objesiti stvari).

Vespa je na papiru lošija po svemu osim po izgledu i težini. Ali izgleda jebeno i za pet godina će biti prekrasna, što nije slučaj s X-Maxom.

Što bi vi uzeli, ima li neki drugi prijedlog u toj klasi? Je li možda netko odvrtio veću kilometražu s X-Maxom? 

Edited by DiscoVolante

Ja bi Bev350🤣 zašto si ga prodao?

od dva navedena ovisi kako se voziš ako je laganini onda Vespu a i super drži vrijednost

X moto vilica😕izgleda mi baš obično i jeftino

Nakupio je kilometara, a i zasiti se čovjek nakon određenog vremena.

Novi Beverly 350 je slabiji od ovog, i tehnološki nisu ništa unaprijedili, pa bi ga preskočio.

Meni je Vespa super, šogor kupio novu ljetos mat crnu, ali dati tu lovu za nju mi izaziva aritmiju...iako kužim, spika Mini i te fore, hoćeš biti fensi, plati...

Vespa je prije 10 godina koštala 32t kn.

Danas ima LED far, 3HP snažniji motor, ABS/ASR i košta 47.

Genijalna mi je, ali mislim da je tu X-Max bolje rješenje.

Bio sam jutros u Pribudića i Motostara, cijena je zacimentirana, ništa popusta ni dodatne opreme ne daju gratis. Jedino su u Yamahe spomenuli da bi dali gratis ugradnju dodatne opreme ako se na nju odlučim.

Iskreno vozio oba i neznam stvarno koji je veci krs za te pare. 

Vespa 300 gts ovjes katastrofa, iznad 100 kriza zesca, stabilnost 0,kocnice 0 bodova, masina prejaka za tu karoseriju. 

Sa druge strane xmax 400 koji sam vozio je bolji od vespe ali isto los ovjes ali bolje nego na vespi, kocnice tuga isto tako. 

Sic je koma, nakon 50km guzica utrne da neznas vise kako bi se namjestio.

Kvaliteta izrade je zadovoljavajuca, ispod sica mjesta za 2 gajbe pive😂

Osobno, ako vec mora biti skuter onda krme od tmaxa je pogodak, malo glomazan al bar se vozi fino. 

Rabljenih ima na biranje a drze odlicno cijenu. 

Edited by GonzoT5

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   1 member

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned

• Create New...