Jump to content

Centar za njegu vozila Auto partes&Svig


Recommended Posts

Več neko vrijeme poslujemo na novoj lokaciji (Bulvanova 7, Ravnice) pa je vrijeme da krenemo i s nekim akcijama .

 

Od 18.7 do 23.7 samo za članove foruma komplet pranje osobnih vozila 60kn !!!!

 

Također od danas aute peremo samo s vrhunskim Meguiars proizvodima

 

Radno vrijeme pon-pet:8-18, sub. 8-15

 

Broj mob na koji me možete dobiti 099 828 20 38

 

 

 

Par slikica od novog prostora ......

 

p7120028.jpg

 

p7180044.jpg

 

fotografija0030.jpg

 

p7070002f.jpg

 

333h4wg.jpg

 

Vidimo se !!!!:thumbsup:

Edited by Raptor6767
Krivu adresu si upisao...;)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Da li se kod tebe može kupiti auto kozmetika? Mislim da sam to pročitao negdje na forumu, ali nemogu sad naći... Konkretno me zanima onaj ručnik za brisanje auta.... :)

 

može,uskoro otvaram drugi topic koji će bit samo posvećen tome

Link to comment
Share on other sites

Sale imam jednog golfa 4 treba ga ispolirat i možda napravit kemsiko, kad si free da ti ga dofuram???

 

dođite prvo s golfom na dogovor da vidimo kaj treba sve radit pa se onda dogovorimo za termin

Link to comment
Share on other sites

ja upravo bio na kompletnom pranju. auto je poprilicno bio zmazan i bilo je dosta musica jer sam nedavno fosao sa mora. uglavnom izvana je ostalo puno musica i stakla zmazana a unutra papucice i falje blatne i ventilacija puna prasin. uglavnom ne isplati se dati 80kn za to...

Link to comment
Share on other sites

ja upravo bio na kompletnom pranju. auto je poprilicno bio zmazan i bilo je dosta musica jer sam nedavno fosao sa mora. uglavnom izvana je ostalo puno musica i stakla zmazana a unutra papucice i falje blatne i ventilacija puna prasin. uglavnom ne isplati se dati 80kn za to...

 

Jedini razlog tvog dolaska je upravo ovaj post.

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio jučer i također došo s mora nakon vikenda, nisam stigo auto oprati i vidiš kod mene suprotno, a bijeli auto...mušica nema, prašine nema u ventilaciji, znam da je brisana, jer sam ja poslije moro krilca podesiti opet, a i nema prašine, papučice čiste...gume fino namazane...tepisi su bili koma, pogotovo moj, odlično očišćen, jedino mi auspuh nije izriban, zašto? Zato jer je i ovo sve puno za 40 minuta i 80 kuna...

Cijena uloženo dobiveno jako dobra....i da, stakla su mi bila super oprana, onaj niži dečko koji je radio i kod Saše prije, odlično to radi...

I ne kužim, ako nisi zadovoljan bio, zašto si platio, šta nisi reko, gle ovo ne valja itd...mislim da bi Saša prvi uzo krpu u ruke i to riješio...

Link to comment
Share on other sites

Zasto to mislis?

 

Mislis da ste auto oprali tip top i da on sad laze?

 

 

Ne bi ništa rekao da ga ja OSOBNO i kolega nismo prali i znam kak je opran i šta je sve prano.

 

Papučice i odmorište za nogu špricano s APC te prebrisano,rešetke ventilacije prebrisane s penzlom,mušice smo skinuli maximalno kolko smo mogli(detaljno skidanje zahtjeva strojno poliranje cca 200-300 kn),nakon pranja cijeli auto je prebrisan s last tauch-om koje nisam računao u cijenu.

 

Sjedio je na 2 m od auta i vidjeo je što je sve rađeno i kako je rađeno ako nije bio zadovoljan mogao je to odmah reći.

 

Post je objavljen max. 2 min od odlaska auta iz praone.

 

Također sa svim svojim klijentima uspijem obavit neku neverbalnu komunikaciju,on ni Dobar dan ni Doviđenja ,jedva je čekao da objavi post u to sam 100% siguran,tj jedini razlog dolaska je upravo taj.

Link to comment
Share on other sites

evo ovak. ja sam te zvao prije i pitao dali mogu doci na pranje! kada sam dosao ti si rekao dali sam ja zvao maloprije ja potvrdio tvoj kolega preuzeo auto a ti odmah otisao. niti si kaj rekao niti nis.

ja nisam bio raspolozen za razgovor nakon pranja i natezanja jer sam nocna bio 6 dana zaredom i nijedan dan ne spavam jer mi je stari na 5-oj operaciji kičme od toga 2-ije u zadnjih 4 dana i zurio sam se njemu u bolnicu.

zato sam ti napisao ovdje kaj mi se ne svida! ti ak si vec mislio da sam dosao potrositi 80 kn sam da bi te mogao popljuvati grdo se varas i onda si se bar mogao potruditi bolje oprati auto! evo ti slike slikane par minuta nakon kaj sam otisao od tebe. musice nisam slikao jer sam se vozio pa ajde nek ti to bude makar ja znam da idu skoro sve dolje bez strojnog poliranja.

 

 

 

 

20110727193410.jpg

ovo su tvoje ''ciste'' papucice i footrest nakon pranja

 

 

20110727193440.jpg

dali je i za ovo potrebno strojno poliranje?

 

 

20110727193550.jpg

ovo je smola koju se nisi potrudio ama bas nicim skinuti niti si me pitao dali zelim da probas ili sam ti ja to morao posebno naglasiti(isti takvu tocku imam na prednjoj sajbi koju kada slikam ne vidi se

 

 

20110727193614.jpg

ovo vam se cijedila voda iz brisaca i iz ''kanalice'' ispod sajbe dok ste usisavali bunker i nitko je se nije sjetio naknado obristai makar se vidi dosta

 

 

20110727193630.jpg

ovo ti je isto voda kod bunkera koju ste na pola obrisali.

i sada jos kaj nisam slikao! dali kada nekom perete prozore spustis malo prozor pa obrises onaj dio kaj dodje u gumu? meni niste a to je min posla.

i nisam slikao prasinu na ventilicijskim resetkama jer je mrak bio a nemam blic na mobu.

gle sorry ali ja nisam zadovoljan sa pranjem!

Edited by Raptor6767
Pas mater i veličini slika...:D
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...