Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Sign in to follow this  
Kaki

P: Tomos Automatic A3-A35

Recommended Posts

Tomos Automatic A3 -A35

1988 godina

prvi vlasnik

registriran 06/2012

A3 model

A35 masina

Airsal 65ccm kit ( 44mm klip)

Dellorto 15/15 karburator

12v50w paljenje

Laser ispuh

+

A3 masina sa A35 cilindrom - original 38 klip

Dellorto 14/12 karburator

12v50w paljenje

original kompletna,ispravna masina za tehnicki

+

A3 masina - ne kompletna (ispravna)

+

A3 cilindri,kape cilindara,rama bez papira,sic,felge,zmigavci,vilice,regleri,paljenja,magnet,bocni limovi,bocni nogar,original auspusi....

CIJENA : 3000 KUNA

ZAMJENA:

APN6 - 1985-1988, 5 brzina,sa papirima,ispravna,u sto boljem stanju!

BTX,CTX takodjer sa papirima,u sto boljem stanju !

Ja sam na svoj A35S samo stavio taj laser auspuh i motor ide brat bratu 50% bolje...prije mu je spica bila 55 sad je 72 (mjereno GPS-om)

Te su najbolje. :cool:

pa svi su isti, po čemu je ta bolja od 2000?

blokovi, getriba...sve isto

ok, ak ti tak veliš :)

btw, ak ko treba, imam doma podosta toga, tipa t15 cilindar s kosim usisom, par paljenja, i elektronsko od bt-a, par mašina, par setova 5 brzina itd :D

Da ne otvaram novi topic, ja imam a3ms 1982g i sve je u redu i sve fino ide i pali i nema blema, sve je oem, ali me zeza svako malo fergazer, ima onu orginal verziju kaj nije BING već encarwi,  od starosti su otišle brtve čašice gdje je plovak i one dvije brtve na dovodu benzina u fergazer kljuć 11 šeraf u kojeg ide crevo iz rezervara ... pitanje, jel ima tko možda dijelove za taj fergazer, ili ima ''viška'' takav fergazer ....na Hreliču baš taj nemogu nać...ili ima gdje to u okolici ducan gdje bih mogao samo brtve te kupiti ??? ....Bingova ima....a na njuški je takav encarwi najeftiniji oko 350 kn novi iz slovenije  https://www.njuskalo.hr/moto-agregati/karburator-avtomatik-a3-bing-encarwi-orig-tomos-puch-oglas-10633654 

.... paši li kakav plug and play dellorto na njega ? Znači da ovoga maknem i stavim samo drugi koji paše na šaraf, spojim benzin i sajlu gasa i da je to to ??  Otišao bi danas jer idem ionako u Krapinu pa mi nije daleko :

Adresa
Tovarniška ulica 9
Grad i poštanski broj
2319 Poljčane
0ac24714d3.svg Slovenia
frcomoto@gmail.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned