Jump to content

Crash on Nürburgring


tcode

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 4 years later...

Ima i par gorih krseva od tamo na netu, onaj leteci megane npr... Mene drzala ideja otici s motorom voziti ali kad sam malo gledao filmice tolko ekipe skroz neobjasnjivo pada s motora tamo da sam se ohladio. Neznam jel to ima ulja po stazi od svih krama koje se raspadnu/razbiju, ili pregriju gume ili sta ali padaju na takvim bezveznim mjestima da se bas zapitam u cemu je stvar. S autom mi opet glupo kad nemam nis imalo konkurentno...

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod krševa, jel netko dešifrirao onaj filmić, negdje u Americi valjda, zavojita cesta i ekipa jedan za drugim rokaju praktično u istom zavoju i to brzine možda 50-60km/h..motori, skuteri, veliki, mali, jaki, slabi, nebitno, svi cure...

Link to comment
Share on other sites

Rentaj nekaj i gas :))

 

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

 

Kak ide s osiguranjem ako razbijes auto i par m ograde?

 

 

Kad smo kod krševa, jel netko dešifrirao onaj filmić, negdje u Americi valjda, zavojita cesta i ekipa jedan za drugim rokaju praktično u istom zavoju i to brzine možda 50-60km/h..motori, skuteri, veliki, mali, jaki, slabi, nebitno, svi cure...

 

Mullholand? Ima sitnog nevidljivog pijeska vjerojatno ali tamo dolaze valjda tisuce tak da tih par desetaka kaj se vrte da su pali nije neki postotak a valjda neprekidno netko snima na tom zavoju...

Link to comment
Share on other sites

Zato kazem, znam da su neke jebacke cifre za ogradu a nije bas nemoguce izletiti ako ne vozis turistički za sto mi nema smisla niti ici. Kasko nebi vrijedio s obzirom da je to zatvorena cesta a ne trkaca staza teoretski gledano?

Link to comment
Share on other sites

Zato kazem, znam da su neke jebacke cifre za ogradu a nije bas nemoguce izletiti ako ne vozis turistički za sto mi nema smisla niti ici. Kasko nebi vrijedio s obzirom da je to zatvorena cesta a ne trkaca staza teoretski gledano?

 

danas sam bas razgovarao s kolegom..ovdje u njemackoj, neovisno sto je privatni posjed (Nurburgring) osiguranja ne pokrivaju...niti rentana auta koliko znam ne nude osiguranje...

Link to comment
Share on other sites

Citao sam prije 2-3 godine kad je neki decko pisao putopis neki (nemojte me uzet za ozbiljno jer se ne sjecam tocno) ali dosli su na stazu popodne pred kraj radnog vremena i kao ajde da probaju prije nego odu u hotel i pocnu peglat sutradan. Ugl decko se spestao sa nekakvim S-3 Audijem ako se ne varam i cifre za ogradu/slepu/zatvaranje staze na pola sata ili sta ja sve znam bilo oko 1000 eura do 10 000kuna ako se ne varam plus steta auta...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

danas sam bas razgovarao s kolegom..ovdje u njemackoj, neovisno sto je privatni posjed (Nurburgring) osiguranja ne pokrivaju...niti rentana auta koliko znam ne nude osiguranje...

Uf, nije bas ohrabrujuce, neznam dal bi Hr kasko bilo sanse da pokrije ili ako nije totalka izac van pa smuljat haha. Ali i te cifre za ogradu su gadne. A doc tamo pa ne ici barem na Jeremijinih 10min mi je skroz glupo a kad stisces na vrijeme sranje se uvijek desi prije ili kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Obvezno osiguranje placa ogradu metar dode soma eur.

 

Kasko vrijedi i hrvatski i njemacki ali samo kada je touristenfahrt jer to je klasificirana cesta kao naplata cestarine bez ogranicenja brzine na kojoj vrijede sva cestovna pravila.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod krševa, jel netko dešifrirao onaj filmić, negdje u Americi valjda, zavojita cesta i ekipa jedan za drugim rokaju praktično u istom zavoju i to brzine možda 50-60km/h..motori, skuteri, veliki, mali, jaki, slabi, nebitno, svi cure...

 

mislim da je to onaj tip zavoja - procjenis brzinu za ulaz, legnes i onda skuzis da se zavoj jos vise zatvara, a ne mozes vise leci, samo izletiti...

Link to comment
Share on other sites

Obvezno osiguranje placa ogradu metar dode soma eur.

 

Kasko vrijedi i hrvatski i njemacki ali samo kada je touristenfahrt jer to je klasificirana cesta kao naplata cestarine bez ogranicenja brzine na kojoj vrijede sva cestovna pravila.

 

Njemacki ako doplatis za ring, inace u 90% slucajeva pise nurburgring i staze ne pokrivamo

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...