Jump to content

Zašto mi auto ide u lijevo kod naglog dodavanja gasa?? MK4 TDI 130..


Recommended Posts

Ovo sam primjetio otkad sam stavio ljetnje felge i gume.. 18'', 225/40.. Kad u drugoj i trećoj dam full gas i pustim volan auto ode u lijevo dosta.. bilo kakva cesta itd, ali uvijek ide u lijevo.. zašto to?

 

I nije to prvi vw kod kojeg sam to primjetio.. Vozio sam i Polo GTI čipan, i identično tako ide u lijevo kad se zabije u full gas..

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam primjetio otkad sam stavio ljetnje felge i gume.. 18'', 225/40.. Kad u drugoj i trećoj dam full gas i pustim volan auto ode u lijevo dosta.. bilo kakva cesta itd, ali uvijek ide u lijevo.. zašto to?

 

I nije to prvi vw kod kojeg sam to primjetio.. Vozio sam i Polo GTI čipan, i identično tako ide u lijevo kad se zabije u full gas..

 

Smršavi ... :D:P

 

I da what Pajdo said...

Link to comment
Share on other sites

moguće lako da je do selena onda, jer su lošiji već.. :) moram ih promjenit pa ćemo vidit kako će bit onda.. :)

 

@ Dominik: ne kužim se u stručne pojmove.. :D trebaš mi ko laiku objasnit.. :D

 

@peksić keksić: na što si mislio da struže? :D

Link to comment
Share on other sites

@ Dominik: ne kužim se u stručne pojmove.. :D trebaš mi ko laiku objasnit.. :D

 

 

alignscrub.gif

 

Ukratko, sto je scrub radijus veci to su vece sile na upravljacu (i vice versa), a mozes ga shebati sa krivim ET-om felge ili distancama.

Link to comment
Share on other sites

ne seri falš-strojaru :D
Kvotaj moj post pa ces vidjet. :D

Ajde necemo offtopicarit vise, ali slazem se da mogu biti seleni.

Frend je obukao powerflexe i donekle se smanjilo nacukavanje na stranu.

 

Ja sam mislio da to moze biti do losih guma, kak koja ulovi pa te baca i boris se sa volanom i sirotinjom od 100konja nabijenih nezamislivim momentom, a vecinom mi se to desavalo pun gas po av.dubrovnik pa sam smatrao da je to do kolotraga.

Sad kad bolje razmislim, zasto uvijek u lijevu stranu baca? Kraca poluosovina posto je getriba na lijevoj strani? Previse spusten auto, pa ne stoje poluosovine kak spada? Ozbiljno pitam ovaj put, da ne krenete odmah sa prcom.

 

Nema mi druge nego ovu noc provest guglajuci. :D

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

Kvotaj moj post pa ces vidjet. :D

Ajde necemo offtopicarit vise, ali slazem se da mogu biti seleni.

Frend je obukao powerflexe i donekle se smanjilo nacukavanje na stranu.

 

Ja sam mislio da to moze biti do losih guma, kak koja ulovi pa te baca i boris se sa volanom i sirotinjom od 100konja nabijenih nezamislivim momentom, a vecinom mi se to desavalo pun gas po av.dubrovnik pa sam smatrao da je to do kolotraga.

Sad kad bolje razmislim, zasto uvijek u lijevu stranu baca? Kraca poluosovina posto je getriba na lijevoj strani? Previse spusten auto, pa ne stoje poluosovine kak spada? Ozbiljno pitam ovaj put, da ne krenete odmah sa prcom.

 

Nema mi druge nego ovu noc provest guglajuci. :D

 

ja sam isto pomislio zbog poluosovine što je jedna kraća? jer uvijek u lijevo ide.. nikad u desno.. :D auto je spušten dosta.. :D desna poluosovina i balans štanga nonstop se lupaju.. :D

 

ali i frendu na polu gti, odmah kad ga je kupio novog, i čipao.. identično.. gas u pod i ode u lijevo.. a sumnjam da su njemu seleni loši.. :D

 

ali na onom filmiću što je tomi stavio vidi se da nije neuobičajeno.. :D stoga ako su seleni loši samo ih promjenit i to je to.. :D neću razbijat glavu, nego ću jednostavno mislit da mi je pun momenta.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...