Jump to content

Michael Schumacher to retire from Formula 1 at end of season


pelepelezg

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Bilo mu je i vrijeme, svaka čast za ono što je postigao no ovo nakon povratka je slično kao i sa Mirkom Filipovićem. Niti su toliko gladni pobjede niti su rezultati u sredini već uvijek negdje u donjem dijelu ljestvice. Da su se povukli na vrhuncu danas bi ih se drukčije gledalo.

Link to comment
Share on other sites

siguran sam da je jos uvjek bolji od 90% klinaca na gridu, ukljucujuci i vettela...

najbolji vozaci su tamo pokazali jasno tko su, alonso i hamilton, i skidam im kapu, sve ovo ostalo je srednja zalost, ili da budem malo pristojniji, ostali su drugorazredni vozaci, nazalost al je tako.

 

ovi decki sto zablistaju tu i tamo jednu utrku, sto da kazem, i corava koka ubode zrno.

Link to comment
Share on other sites

siguran sam da je jos uvjek bolji od 90% klinaca na gridu, ukljucujuci i vettela...

najbolji vozaci su tamo pokazali jasno tko su, alonso i hamilton, i skidam im kapu, sve ovo ostalo je srednja zalost, ili da budem malo pristojniji, ostali su drugorazredni vozaci, nazalost al je tako.

 

ovi decki sto zablistaju tu i tamo jednu utrku, sto da kazem, i corava koka ubode zrno.

 

Ako je bilo napisano sa ironijom, ok...

 

Ako nije... pa njegova veličina je koja?!? Nico Rosberg prošle godine bolji od njega, bolji po kvalifikacijama, ove je još bolji... Dakle isti bolid isto sve... Ja ne vidim njegovu veličinu ni sad ni prije 10 godina kad je uvijek vozio daleko najbolju formulu od svih uključujući i formulu svog vodonoše :yucky:

 

A nije ni mogao nisata pokazat sa onim qurcom od mercedesa.

Vratio se u momčad koja je godinu prije bila na vrhu, jer mu je guru bio na čelu ekipe i što je bila sveNjemačka ekipa :yucky:

 

Da MS nikako ne mogu smislit, hvala qurcu da ga više neće bit, tak i tak samo smeta na stazi sad :D

Edited by mAx
Link to comment
Share on other sites

siguran sam da je jos uvjek bolji od 90% klinaca na gridu, ukljucujuci i vettela...

najbolji vozaci su tamo pokazali jasno tko su, alonso i hamilton, i skidam im kapu, sve ovo ostalo je srednja zalost, ili da budem malo pristojniji, ostali su drugorazredni vozaci, nazalost al je tako.

 

ovi decki sto zablistaju tu i tamo jednu utrku, sto da kazem, i corava koka ubode zrno.

 

prestrasno....:doh:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ako je bilo napisano sa ironijom, ok...

 

Ja ne vidim njegovu veličinu ni sad ni prije 10 godina kad je uvijek vozio daleko najbolju formulu od svih uključujući i formulu svog vodonoše :yucky:

 

 

 

Onda si ćorav.

 

Jer brate mili, Roberta Carlosa je pred kraj karijere predriblao i klinac iz kvarta, al to ne znači da nije bio najbolji u svoje vrijeme, ako ne i najbolji branič svih vremena.

 

Usaina Bolt će prije ili kasnije počet gubiti od novih klinaca... I onda ćeš doći i reći da 'ne vidiš njegovu veličinu, jer eto zadnjih godinu dana gubi skoro svaku trku'

 

S obzirom na godine, Schumy je samo dokazao svoju veličinu. Vidjet ćemo gdje će za 20 godina biti Vettel, Alonso i Hamilton. Dam se kladiti da neće ni vozit.

Link to comment
Share on other sites

Onda si ćorav.

 

Jer brate mili, Roberta Carlosa je pred kraj karijere predriblao i klinac iz kvarta, al to ne znači da nije bio najbolji u svoje vrijeme, ako ne i najbolji branič svih vremena.

 

Usaina Bolt će prije ili kasnije počet gubiti od novih klinaca... I onda ćeš doći i reći da 'ne vidiš njegovu veličinu, jer eto zadnjih godinu dana gubi skoro svaku trku'

 

S obzirom na godine, Schumy je samo dokazao svoju veličinu. Vidjet ćemo gdje će za 20 godina biti Vettel, Alonso i Hamilton. Dam se kladiti da neće ni vozit.

 

Schumy, Schumy <3

Šumi mi u ušima od gluposti, recimo Usain Bolt (kojeg po ničemu ne možeš uspoređivati sa MS je prije svega sportaš, nešto što MS nije nikad bio) pobjeđuje sam, nema nekog da štopa brže pa da mu se pred cilj makne u stranu jer mu je netko javio radio vezom da se makne njegovom veličanstvu...

 

Na žalost, u formuli je jedino bitno koju formulu voziš... Sad se to malo smanjilo i odmah neki sa začelja rade rezultate pa se svi čude, ali u doba Schumy, Schumy je bila samo jedna ekipa savršena, dvije dobre i ostale a Schumy, Schumy je imao sreće pa je baš bio u toj :D

 

Da dolaze neki novi klinci ali Schumy, Schumy mi nikad nikako nije sjeo... Imao je super karijeru, ogroman uspjeh ali eto ja ga pamtim po ovakvim stvarima :yucky:

 

Day F1 died of shame

Link to comment
Share on other sites

Schumy, Schumy <3

Šumi mi u ušima od gluposti, recimo Usain Bolt (kojeg po ničemu ne možeš uspoređivati sa MS je prije svega sportaš, nešto što MS nije nikad bio) pobjeđuje sam, nema nekog da štopa brže pa da mu se pred cilj makne u stranu jer mu je netko javio radio vezom da se makne njegovom veličanstvu...

 

Sva sreća pa se ovak nešto nije radilo prije i ne radi se dan danas (doduše nešto diskretnije).

 

Sva sreća pa nije Schumacher tu sezonu na kraju pobjedio sa rekordnom prednošću.

 

Sva sreća pa nije Schumacher isto tako u istoj sezoni prepustio pobjedu Barichellu.

 

 

 

Na žalost, u formuli je jedino bitno koju formulu voziš... Sad se to malo smanjilo i odmah neki sa začelja rade rezultate pa se svi čude, ali u doba Schumy, Schumy je bila samo jedna ekipa savršena, dvije dobre i ostale a Schumy, Schumy je imao sreće pa je baš bio u toj :D

 

Da dolaze neki novi klinci ali Schumy, Schumy mi nikad nikako nije sjeo... Imao je super karijeru, ogroman uspjeh ali eto ja ga pamtim po ovakvim stvarima :yucky:

 

Svodi se na dobar bolid? No shit Sherlock.

 

Sva sreća pa je Vettel osvojio naslove sa Force Indiom, Hamilton sa HRTom a Alonso sa Minardijem.

 

Sva sreća pa je Schumy došao u nadmoćni Ferrari i odmah krenuo pobjeđivati?

 

Sva sreća pa Hamilton, Alonso i Vettel nisu imali svojih 'trenutaka'? Alonso, koji je nesumnjivo najbolji vozač Formule 1 trenutno, i vozi samo zato što je priznanjem da je varao izborio imunitet!

 

 

Ima i drugih koji ne vole Schumachera, ali oni razumni bar priznaju da je jedan od najvećih. Ovakve gluposti koje ti pišeš može samo slijepac tvrditi.

Link to comment
Share on other sites

Sva sreća pa se ovak nešto nije radilo prije i ne radi se dan danas (doduše nešto diskretnije).

Sva sreća pa nije Schumacher tu sezonu na kraju pobjedio sa rekordnom prednošću.

Sva sreća pa nije Schumacher isto tako u istoj sezoni prepustio pobjedu Barichellu.

 

Ja se ne sjećam da se to radilo prije MS, i to je odlika i novost koju je sportaš donio u sport :D

 

Svodi se na dobar bolid? No shit Sherlock.

Sva sreća pa je Vettel osvojio naslove sa Force Indiom, Hamilton sa HRTom a Alonso sa Minardijem.

Sva sreća pa je Schumy došao u nadmoćni Ferrari i odmah krenuo pobjeđivati?

Sva sreća pa Hamilton, Alonso i Vettel nisu imali svojih 'trenutaka'? Alonso, koji je nesumnjivo najbolji vozač Formule 1 trenutno, i vozi samo zato što je priznanjem da je varao izborio imunitet!

Ima i drugih koji ne vole Schumachera, ali oni razumni bar priznaju da je jedan od najvećih. Ovakve gluposti koje ti pišeš može samo slijepac tvrditi.

 

Eto, bio sam slijep i nakon operacije vidim puno bolje, MS je najveći ljigavac F1... Prost je za njega mala beba...

Čitaj sa razumijevanjem a ne sa Šumi šumi naočalama :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Jesi dva dana smišljao ovu Šumi Šumi naočale foru kad je sad toliko ponavljaš? :haha:

 

Daleko od toga da slijepo obožavam Schumachera, kao što rekoh, smatram da je trenutno najbolji vozač na gridu Alonso, ali tvrditi da Schumacher uopće nije veličina je nonsens i to može samo idiot.

Link to comment
Share on other sites

Čovjek je car volio ga netko ili ne, jer rezultati govore sve.

 

Čovjek je car koliko i Mamić volio ga netko ili ne, jer rezultati govore sve :D

 

Tu nema dileme, MS ima rezultate i rekorde ali IMO nedostaje mu puno toga...

Link to comment
Share on other sites

Jesi dva dana smišljao ovu Šumi Šumi naočale foru kad je sad toliko ponavljaš? :haha:

 

Daleko od toga da slijepo obožavam Schumachera, kao što rekoh, smatram da je trenutno najbolji vozač na gridu Alonso, ali tvrditi da Schumacher uopće nije veličina je nonsens i to može samo idiot.

 

Baš mi je dobra, vidiš da mu ni ime nisam napisao do sad koliko mi je antipatično :D

Njegova veličina oko koje si tako zapeo, se mjeri sa... bodovima, pobjedama, naslovima? Ako da tu je najveći... u totalu... od kad se vratio njegove veličine nema ni u tragovima...

Ali to nije veličina o kojoj ja pišem...

Link to comment
Share on other sites

Svaka priča ima dvije strane.

 

http://edition.cnn.com/2005/SPORT/01/04/tsunami.relief/index.html

 

Primjerice ovo. Čovjek je donirao 10 milijuna dolara drugi dan nakon objave razmjera katastrofa.

 

U tom trenutku SAD (Sjedinjene Američke Države, najveće svjetsko gospodarstvo) donirale su 500.000$ (riječima: Pet stotina tisuća dolara).

 

EDIT: Da ne bi bilo da je to one-off item, donirao je milijune UNICEFU i prije...

 

http://www.looktothestars.org/news/122-schumacher-is-in-the-winners-circle-for-philanthropy

Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

sere se po schumacheru da je pobjedjivao samo zato je ferrari bio najjaci bolid a nitko se od vas ne sjeca kakav je ferrari bio kada je MSC dosao, ako se dobro sjecam 4 godine je bio uzasno spor te zajedno sa ostalima je razvijao taj jebeni bolid koji je na kraju proradio i bio nepobjediv.

njegovi rezultati govore sve, a istina da je malo teze naravi ali bas zato sto je takav postigao je to sve.

a bome se vidi i privatno kakav je on covjek jer stalno daje donacije i pomaze drugima.

Link to comment
Share on other sites

Jeli najveći ili nije to je diskutabilno no da je ostavio veliki trag to je. Ja više preferiram jednog drugog (poginulog) vozača (u katogoriji velikih ili najvećih vozača F1) no to u mojim očima ne umanjuje MSC-ova postignuća i rezultate.

Imao bi bolje mjesto u povijesti da je imao bolje rezultate u ovom povratničkom intervalu.

Link to comment
Share on other sites

meni schumacher ne predstavlja nekog idola, al reć ma dobro schumi ima rezultate, mamić ima rezultate, al kakvi oni jesu, a što se drugo u sportu gleda???

 

pa rezultati su ti koji se pamte, nitko nije zabranio nekom drugom vozaču da se onda izbori za mijesto u ferrariu pa on pobijeđuje, kao što je npr. Kimi morao otić zbog alonsa??

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...