Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
13DM

Uređenje garaže..

Recommended Posts

Planiram uskoro uredit garažu po svom guštu..

Neke stvari su već nabavljene a mnoge se još traže..

Znači ako imate nešto zanimljivo uz auto-moto tematiku i staro je , ne nužno da je staro ko Biblija , il je jako rijetko, bitno da mi ta stvar ima priču : )

Javite ; )

Trenutno sam u fazi sakupljanja a kad zatopli slijedi farbanje i ostalo

img4244.jpg

img1058tn.jpg

img1099mf.jpg

img1985ba.jpg

img2003as.jpg

img4314.jpg

img4333.jpg

img4430.jpg

img4439.jpg

Znači ako imate nešto zanimljivo uz auto-moto tematiku i staro je , ne nužno da je staro ko Biblija , il je jako rijetko, bitno da mi ta stvar ima priču : )

Javite ; )

imam citroenov kalendar od prosle godine s golim babama, al nesto mi govori da ti nije interesantno :D:D

nego btw.. ako ces stavljat novu podnu oblogu, za retro garaze nema vece fore od crno bijelih plocica postavljenih pod 45 ;)

nego btw.. ako ces stavljat novu podnu oblogu, za retro garaze nema vece fore od crno bijelih plocica postavljenih pod 45 ;)

_MG_6209.jpg

hranninni.jpg

:)

podloga su zelene pločice , u odličnom su stanju jer garaža nije stara

zidovi će isto u zeleno , strop valjda bijeli , vidjet ću još..

nažalost garaža ima samo tri mjesta za aute tak da neće stat sve što bi si čovjek poželio

žemske su ok , al iskreno citroen ko citroen, poželjni su neki stari kalendari

naravno tko donira nešto platim čevape , tko ima kaj za prodat platit ću : )

prek ebay-a mi stiglo ovo

t2ec16dzee9s3y8ggbqd1dp.jpg

tigar87: glupo mi otvarat teme posebno , mogu nabacit koju sliku tam kod nissana

Edited by 13DM

08-belize-speed-bump-wac.jpg

sve navedeno i dalje aktualno

ak tko ima rasparene felge zanmiljivog porijekla ( Ferrari, Porsche , BMW motorsport , AMG , type R , wrx , evo, Z , sparco , speedline i bilo koje druge da nisu svakodnevne ) otkupljujem u svrhu mojih kemija sa stolicama, stolovima itd...

rasparena sportska sjedala također dobrodošla

Ja sam bas svoju malo sredio, tj stolariju, police i tako...

imam pod premazan nekom smjesom na bazi nafte sta se ok cisti.

drugu turu kad se vratim s broda definitivno cu dat na fino pogletat, neonke na plafon i

neke plocice pod 45 crveno crne :D

kazu da pod nije bas pametno u plocice, radi ulja i klizanja.. sad, jel imaju neke plocice na kojima se ne klize, ne znam..

pa staviš pločice koje idu van, da nije sklisko.. na ulje na podu se možeš poskliznut kakva god da je pogloga, osim ako ne upija.. moja garaža je u pločicama i još se nisam slomio.. :D

održavanje mila majka, malo solne, malo vode, neka sintetska metla i ko novo.. :)

ovo mi vuce kao na one seoske kafane ( mada ima ih i po ZG-u poprilicno ) gjde se nije znalo kako urediti birtiju pa onda dva tri dresa od Hrvatske, kosarkaska lopta, na drugom kraju poster od E46 M3-a iz 2002 ( onaj srebrni sa crnim sajbama s reklame ), nakon toga na drugom kraju pehari sa nogometnih turnira, medalje, uz sve to neizostavan detalj su neke polugole picke na posterima, onda oni veliki americki MAC kamioni, hrvatska sahovnica iznad ulaza a kontra nasuprot nje kriz i isus na njoj.

Tako mi vuce isto i ovaj tip uredjivanja garaze.

Mojih 50 lipa :lol:

Ja planiram na proljeće epoksi pod stavit. Ovo šarenilo mi se nikako nesviđa.

Poznanik je stavio nekakvu epoksi samonivelirajuću masu. Jebeno, kao guma. Ulje se pere nekim praškom a kad ti padne gedora ili ključ čuje se samo tupi zvuk. Jednino što malo liči na linoleum.

Taj industrijski pod je po meni ultimativno riješenje, a primjenjuje se stvarno svugdje, od bolnica do industrijskih pogona.

ma industrijski pod je zakon. samo treba nabit puno kvarca na površinu, epoxy premaz da ne upija ulje itd i moreš štemat s hiltijem po njemu nebudeš ga oštetil.

svi vi koji imate loša iskustva s takvim podom, nije problem u podu nego ga je izvođač loše napravil, tj šparal je. tu kod mene ima 10-ak takvih firmi, znam par dečki koji to rade pa sam odma napomenul 2 najbitnije stavke.

Mi smo platili oko 100000kn za cca 500m2

I kako se ponaša kod tebe? I tko ti je to radio?

Ne znam više ni sam šta da uzmem, neki kažu da je dobar neki da nije. Pločice ne volim ni u stanu, a kamoli u garaži.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   1 member

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned