Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Ovo je auto sa 62 000 km, felge nisu NIKAD oprane.

 

To je grdo zgledalo kad se počelo sljevat dolje. A sad skoro pa nema ništa. Naravno, nije uspio skinuti sve, ipak se to fino zapeklo u 6 godina, ali je napravio super posao u kratkom vremenu.

Link to comment
Share on other sites

Full effect po novom, a Xtreme po starom.

 

Pita me ekipa kako je sa održavanjem bijelih felgi...nije bad kad imam:

 

230400-ohne-Auszeichnung_format_din_a6_300dpi_portrait.png

 

ironx500.jpg

 

Efekt je isti, samo je Iron-x moguće i na laku koristiti i košta 4x više. :D

 

IMG_1535.jpg

 

IMG_1537.jpg

 

Ovo je samo ispiranje, bez pranja spužvom. Brzinsko, treba mi valjda 3min za felge.

Link to comment
Share on other sites

eto, nekako volim sad prat svoj auto isperd kuče nabijajući susjedim akomplekse:

 

šampon s voskom i spužva super za pranje uaknti topl evode

2 kante vode za isprati

suha krpa

Sonax vosak za poliranje 1 za sjajno i par krpica za pobrisat nije teško a efekat super

iz Interspara neka domača proizvodnja sprej za njegu guma i crne plastik ene lakirane također ispadne zakon

žmigavce bočne i lampe sam polirao jer su bili ipak stari i požutjeli malo sa polir pastom za LCD ekrane mobitela iz čipoteke dovoljno za sve na autu, rezultat zakon, na vlažnu krpicu i udri malo gore dole, isprao s vodom

Link to comment
Share on other sites

eto, nekako volim sad prat svoj auto isperd kuče nabijajući susjedim akomplekse:

 

šampon s voskom i spužva super za pranje uaknti topl evode

2 kante vode za isprati

suha krpa

Sonax vosak za poliranje 1 za sjajno i par krpica za pobrisat nije teško a efekat super

iz Interspara neka domača proizvodnja sprej za njegu guma i crne plastik ene lakirane također ispadne zakon

žmigavce bočne i lampe sam polirao jer su bili ipak stari i požutjeli malo sa polir pastom za LCD ekrane mobitela iz čipoteke dovoljno za sve na autu, rezultat zakon, na vlažnu krpicu i udri malo gore dole, isprao s vodom

 

Tako svi počinju...

 

Ako se ne izlječiš dok je navrijeme završit ćeš kao i svi mi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...