Jump to content

Tražim povoljnog/pouzdanog mehaničara u Velikoj Gorici


Risbo

Recommended Posts

Tko zna nekog mehaničara u VG ili bližoj okolici koji mi može skinuti letvu volana (servo) na Focusu da je odnesem reparirati i kasnije montirati i promijeniti ulje.... a da ništa ne sjebe....

Znači auto bi trebao ostati kod njega 2-3 dana.

Bilo bi odlično ako bi mogao pomoći oko šarafljenja pa da cijena bude niža :blush:

Link to comment
Share on other sites

098 327 397 Damir (Zagi), reci da ti je Robi (nj. kolega) dao br., ako ga zoves zovi poslje 16, radi u Remki, nemre se javit na mob prije (korektan, jeftin i mos sarafit s njim...lokejšn:KUCE)

 

*i sad skuzio da Brkljinu skulu vidio u Luk., to onaj meh. na cosku...nevermind

Edited by Robiii
Link to comment
Share on other sites

Zvao sam Zuju... ići ću do njega u pon da pogleda kolko ima posla....uglavnom on će mi raditi... i okvirna cijena je vrlo ok...

 

Hvala svima.. a ti Brklja se javi nekad kad buš u blizini za cugu.... recimo kad ideš do/od Zuje :)

Link to comment
Share on other sites

Kakve blokade zivac?:D neodavno frend mjenjao remen na cliu dci i nikakav poseban alat nije imao..

 

Ja mu pomogao sarafcigerom drzat zamasnjak dok odsarafi na radilici i zabiljezili faze i sve je dobro.. Nikakve greske..

 

Taj renault je malo glup jer nema kajle nego se radilica okrece slobodno kad skines remen..

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima.. a ti Brklja se javi nekad kad buš u blizini za cugu.... recimo kad ideš do/od Zuje :)

 

otkad si mi maznuo prikolicu više se ne držuim s tobom :P

 

brklja - kaj ja vise ne valjam? :D

 

Konju ti nisi u velikoj gorici :D

Link to comment
Share on other sites

Kakve blokade zivac?:D neodavno frend mjenjao remen na cliu dci i nikakav poseban alat nije imao..

 

Ja mu pomogao sarafcigerom drzat zamasnjak dok odsarafi na radilici i zabiljezili faze i sve je dobro.. Nikakve greske..

 

Taj renault je malo glup jer nema kajle nego se radilica okrece slobodno kad skines remen..

 

1.5dci nije isti kao 2.2dci... set alata je isti samo kaj se nešto od seta koristi za 1.5 dci a ostalo "sve" za 2.2dci :D

 

ovakve FB2847.jpg

 

na laguni se moraju remenice blokirat gore i ovaj klin ide dol u rupu da blokira radilicu

 

2.2dci je sjeban motor ovak i onak ... i bez alata se ja nebi upuštao u izmjenu... kao niti dva moja frenda mehaničara....

 

ma izgleda da budem si ja kupio alat i ko ga jebe imao budem onda ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...