Jump to content

Recommended Posts

Ne bi bili sigurniji sa 40, isti k.... ali cemu si zvat sranje ako je to nepotrebno, ako planiras ici na godisnji.

To sta si bio u JAR-u i prosao kako si prosao... ne znaci da ti se samo nije taj dan posrecilo. Meni kolegi s posla su u Johanseburgu silovali kcer dok je isla kuci iz skole i sta sad rec, zasto, jer je bijela, pa ti salji sutra svoju 20-godisnju kcerku na izlet tamo.

Da se razumijemo, putovao sam svuda radi posla, po svakakvim vukojebinama na svijetu, radio sa poludivljacima iz kojekakvih plemena, nisam imao nikakvih problema nikad, ali pazis sta radis, kud ides i u koje vrijeme ides van iz hotela... sta nosis na ruci i oko vrata... koliko novaca u novcaniku itd.

Zato kazem..najbolje bit doma..ogradit strujom i minama i to je to..

Rene..ja nisam pizdolizac ko pol foruma da iza ledja pljuje po nekome a na forumu mu titra po jajcekima...kaj ti tu napisem to ti komotno mogu i u lice ponovit..

Evo necu vise..samo lurkam od sad na dalje jer ocigledno se neki ne mogu nosit s cinjenicama :)

Zato kazem..najbolje bit doma..ogradit strujom i minama i to je to..

Rene..ja nisam pizdolizac ko pol foruma da iza ledja pljuje po nekome a na forumu mu titra po jajcekima...kaj ti tu napisem to ti komotno mogu i u lice ponovit..

Evo necu vise..samo lurkam od sad na dalje jer ocigledno se neki ne mogu nosit s cinjenicama :)

Ma, zajebavam te malo. Kaj si tak napet...;)

Da..bili bi sigurniji da imaju 40ak godina..nek pricekaju jos malo da odrastu pa nek onda idu..

Tebi je ocigledno Slovenija avanturisticko putovanje...

U Juznoj Africi u Jo'burgu ima kvart koji se zove Soweto i isto je preporuka da bijelac nejde tamo, da se skine nakit itd itd...bio sam tamo i guess what...nis mi se nije dogodilo...teta mi zivi tamo vec 40 godina i opljackana je jednom...i kaj bi to sad trebalo znacit da nejdem tamo jer bi mogao bit opljackan...

Dajte izadjite izvan svojih zadrtih okvira i pocnite razmisljat glavom jer bi onda mogli zapravo shvatit kolko su Hrvati primitivan narod

:lol:

Tako je, meni je put u Zagreb avantura :lol:

Jer jedino Tuco putuje i on je najpametniji.

Sereš gluposti, to kaj ti uživaš u tak nečem ne mjenja činjenicu da putovati sam u Brazil u ovom trenutku nije pametno. Možeš otići i može bit da ti ništa neće bit, a može bit svašta.

I Tuco, evo ja ću isto otvoreno, ti si tu najveći guzolizac već dugo vremena... pa sad počeo glumit neku primadonu. Aj molim te :lol:

once again, bio sam u Riu više od 2 mj i nije me nitko dirao, prošetao se favelama, prošao i Copacabanu i Ipanemu i LeBlon i Bara da Tijuku i sve to i osim ako nisi debeli Njemački turist sa 3 fotiča i kamerom oko vrata nego imaš 10 reala u đepu i prosječno si obučen nebu te nitko dirao, glede silovanja tamo ono tamo je omjer 70% žena i 28% malih muškaraca i 2% mafijaša i veča je šansa da ako si bjelac i izgledaš normalno da te žene siluju na cesti nego obrnuto, dakle sve ostalo su priče i trabunjanja

ma na prvenstvu nemaš frke, to će bit osiguranja i vojske više nego u Iraku... Ja isto idem na prvenstvo, i to već imam karte pa se nadam da će ovaj majmun Štimac uspjet...

ali trenutno baš i nije preporučljivo, em inače nije bogznakak mirno, em su sad još i prosvjedi itd

mislim, može sve proći ok i vjerojatno i bude, ali da je preporučljivo sad ić i nije

Imam avionske karte :lol:

Poklopilo se da poslovno idemo tamo nešto prije samog prvenstva, imamo seminar od firme... pa namjeravam ostat i na prvenstvu, čak i ak ne budu naši, da odem bar na neku drugu dobru tekmu... Doduše, opet ovisi i o mom zdravlju dal ću uopće putovat... Trenutno su moji na seminaru u Slovačkoj a ja doma :(

objasnila mi jedna cura zakaj ekipa kaj dolazi s favela na plažu svi s motorima bez tablica (naravno ukradeni su) fura na plaži boxerice 3 broja prevelike za kupanje a ne normalne kupače gače - veli pa di bi sakrili pištolj na plaži inače haha ha.. tamo je kao i svugdje bitno se skompati s lokalnom dobrom ekipom i onda možeš sve, mada u centru grada kada sam bio u banci, sama banka mi je dala jednog čuvara kao pratnju za diči novce

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...