Jump to content

CMG team / autoservis & autopraonica


Ozy

Recommended Posts

vidim da je gore fotka reklame, na njoj piše 50kn pranje, to smo promijenili od 01.10. u 70kn.

praonica nam je usputna i slabije ide jer tko god je došao na pranje s ceste bi vidio puno dvorište automobila pa odustao ili se načekao..

svaki auto koji je na servisu se pere komplet.

sada imam djelatnika koji to handla i opere aute puno bolje nego li prijašnji kojem sam i ja znao pomoći.

autoservis je primarni i već radi njega odbijam ljude/aute za praonu.. yebbatga

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

Nacuo sam da Squiki (ne znam za motorizaciju) ima problema sa

lezajevima u getribi i da je to klasicna boljka?

 

Tek sad vidio ovo.

 

Istina, ali to se odnosi na prve 2 godine proizvodnje (2006-2008) benzinci 1.3 (ne znam za 1.5). Dizeli imaju Fiat motor i Opel getribu. Na kraju sam u ovlaštenom bio (usput kad sam popravljao od sudara), i rekli mi da se ulje u getribi ne mjenja na toj getribi, odnosno mjenja se kad se mjenja kuplung, a dotad se samo kontrolira razina ulja.

 

Tak da je to odgođeno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od sutra u ponudi uz AUTOSERVIS (mehanika i elektrika) imamo i DIJAGNOSTIKU ZA SVE TIPOVE VOZILA te VULKANIZACIJU.

Ujedno imamo NOVU uslugu:

 

VUČNA SLUŽBA “AUTO BOSSI” 0-24

0800 0987 (besplatni broj) i 098 80 80 19

Za aktivne FORUMAŠE je BESPLATNA do našeg servisa do udaljenosti 20km.

 

jel to okej? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ozy, jel balansirate felge bez središnje rupe (znači tamo gdje je drugima čep, kod mene je fiksno) ?

kao PUG .. ne

odi u Auto Maksimir i traži Vladu (Žuti) ili Marka, reci da te Ozy poslao, oni to mogu riješiti

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Dečki u CMG-u jučer odradili veliki servis na Astri...ukratko, konačno sam našao radionu sa odličnim majstorima s kojima se sve lako dogovori, pristupačnom cijenom i pješke 20 minuta od kuće.. ;)

A E-36 ima brijem 3.0 dizel...čipnotiziran :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ozy kakav je ono estoril e36 u m-pak zapucan u pod u dvoristu radione?

U voznji sam bio i na tren pomislio da je moj V8 zavrsen u vrbovcu i prebacen tu.. Naglo zabrijavanje u voznji :D:D

Nisam ni felgu stigao pogledat, rega zg-036-E

 

 

Lepo zgleda :)

 

To je od Caje auto koji on slaže...mislim da slaže 3.0d automatika unutra...auto je fappanje

Link to comment
Share on other sites

Dečki u CMG-u jučer odradili veliki servis na Astri...ukratko, konačno sam našao radionu sa odličnim majstorima s kojima se sve lako dogovori, pristupačnom cijenom i pješke 20 minuta od kuće.. ;)

 

 

+1

 

i meni su radili nešto na autu i svaka preporuka,od usluge,do cijene a i meni su na 5 min pehaka :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...