Jump to content

Alat rasprava


Recommended Posts

ima tko preporuku za alat za mobitele, odvijače imam i ok su, mislim na ove plastične pajsere i trzalice. sve koje sam do sada koristio su, izgleda, za jednokratnu upotrebu. odmah se pojebu

 

$_57.JPG

 

Ima u chipoteci. Koristim ga vec trecu godinu i stvarno je ok. Bio je nekih 20-30kn

Link to comment
Share on other sites

Od 29 og čini mi se u lidlu parkside mala aku bušilica za 333kn s 3 godine garancije,litijion baterjom i sat vremena punjenja.

 

Kevin nije poanta u tome jel imaju vec koliko rabata sam možeš izvuć ;)

 

Da li je to OK ponuda i cijena? Kakva vrsta svrdla ide unutra? Da li se uopće može nešto bušiti s njom pošto pretpostavljam da nije udarna?

Link to comment
Share on other sites

Da li je to OK ponuda i cijena? Kakva vrsta svrdla ide unutra? Da li se uopće može nešto bušiti s njom pošto pretpostavljam da nije udarna?

uzmi to i neces pogrijesit.. za busenje zidova ce ti trebat nekakav udarni alat, isto zna u lidlu bit za par sto kn sasvim solidnih busilica. a ovo ti je za kucno sarafljenje vise nego dovoljno, imam dosta toga od parksidea, vrijedi te novce. ne znam koliki si majstor, al zacudit ces se koliko moze bit jaka (osim za grede u potkrovlju)

Link to comment
Share on other sites

Za zid definitivno nije! Imam sličnu od prije godinu dana i iz prve ruke ti mogu reći da zid nećeš probušiti. No s druge strane željezo i drvo ide ko u maslac ;)

 

Za zid ako želiš aku onda pričekaj, ima Lidl i tu svog igrača, al nije za te novce već ako se ne varam duplo više cca 600-700kn.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... mislio sam ju povremeno koristiti i za bušenje zidova tako da sada nisam više siguran. Mozda uzmem samo ono radno odjelo, he he.

Dobivaju li se i svrdla s tom bušilicom i nastavci za šarafe?

mucit ces se busit ciglu, a AB zaboravi. to ti je bas hobi aku srauba za spajat namjestaj i kucicu za pesa. i to radi vise nego odlicno. s ovom od bitova dobijes vulgaris ravni i krizni, al to barem nije nega lova kupit set borera i bitova.

s druge strane ak kupis udarnu busilicu s njom neces spajat nocni ormaric iz lesnine ;)

kupis ovu akicu i jednu udarnu busilicu i miran si za sva busenja i spajanja koja ces radit po kuci.

Link to comment
Share on other sites

naravno da mogu...btw zašto si ne kupiš metalnu brzosteznu glavu i to staviš na svoju bušilicu umjesto te na borfuter?

 

OK, bilo mi je bitno ako uzmem ovu u lidlu da ne moram i borere kupovati još..

 

Ma to je bušilica za po doma, neki jeftilen, PowerTools ili tak nekak, pitanje da li bi se to dalo i zamijeniti..Rijetko se koristi, a kad se koristi onda je uglavnom udarno u beton, tako da mi nije problem stezati na ključ

Edited by entuzijast
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo ja ubo uku ubodnu pilu i bio sam tamo u 7:00... oko 7:15 ih je još par kom ostalo, ali bilo ih je možda 15-20 kom....

 

Ovaj puta je bilo dosta električnog i aku alata - recimo dobra je 18V aku bušilica sa udarnim bušenjem...

Ekipa je tovarila puna kolica alata.... skužio sam da neki preprodaju, a neki uzimaju za firmu.... uglavnom jako je popularan taj alat :-)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...