Jump to content

tražim auspuhičara


mrva

Recommended Posts

Ali nekoga ko mi neče uzet pare bezveze.

 

Naime jučer dođem do neimenovanog i kažem mu da mi prdi na spoju grane i auspuhe jer moj auto ima jedan komad između grane i auspuha dolje.

 

Da bi mi pametnjaković "prodo" foru da mi je otišlo gibljivo(koje ne postoji :doh: ) i tako u glavnom porječkali se jer je izvalio cifru od 1500kn a ja mu sa prstom pokazo gdje treba složit jer mi je otpo vijak koji mi spajata dva crijeva. :blink:

Link to comment
Share on other sites

ma isap..... ja nebum vise tam...

stavljao sam zadnji lonac i skidao kat i frajer mi nije zavario ni na jednom mjestu cijev s gornje strane.. tako da pozdravi gazdu i od mene:no2:

 

meni su napravili fuserski i preko kurca, s tim da su popili svu pamet svijeta i svaki auto stariji od 2 god je kram.

 

ja bas i nebi iso

Link to comment
Share on other sites

Isap je pe*** koji ti racuna po tome s kojim autom dodes, ak dodes sa nekim starijim autom koji tak tak zgleda proso bus vise neg jeftino, ak pak dodes s nekim malo boljim auto onda bus popusil i platil puno vise...meni je tak bilo i vise nejdem k njemu...

Link to comment
Share on other sites

Isap je pe*** koji ti racuna po tome s kojim autom dodes, ak dodes sa nekim starijim autom koji tak tak zgleda proso bus vise neg jeftino, ak pak dodes s nekim malo boljim auto onda bus popusil i platil puno vise...meni je tak bilo i vise nejdem k njemu...

 

lol, pa ti isto voziš kramu, kaj briješ :rofl:

Link to comment
Share on other sites

lol, pa ti isto voziš kramu, kaj briješ :rofl:

 

Ma vozim ja kramu, nego sam bio s drugim autom a dan prije toga sam bio s frednom i ono kaj je frendu radio sve i kemijo a kolko je zaracuno nije ni priblizno za ono kaj je meni uzo i kaj je radio...tak da ISAP vise ne za mene....osim ak bu bas neka hića...:

Link to comment
Share on other sites

Ma vozim ja kramu, nego sam bio s drugim autom a dan prije toga sam bio s frednom i ono kaj je frendu radio sve i kemijo a kolko je zaracuno nije ni priblizno za ono kaj je meni uzo i kaj je radio...tak da ISAP vise ne za mene....osim ak bu bas neka hića...:

 

aha, već sam se pobojao da se BMWima ne računa starost po istoj formuli kao i ostalim autima, pa reko da naučim nešto novo :rofl::P:lol:

Link to comment
Share on other sites

aha, već sam se pobojao da se BMWima ne računa starost po istoj formuli kao i ostalim autima, pa reko da naučim nešto novo :rofl::P:lol:

 

Pa ti bi trebo bit svjestan toga da ti sve znas i da netrebas vise ucit, jedino mi svi mozemo ucit od tebe....:thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...