Jump to content

T: Preporuka, servis za auto klimu


BaGy

Recommended Posts

Bio ga zvao u petak jos, rekao mi je da ga zovem tek u srijedu,sto mi je zbilja prekasno,a i lokacija mi nije nikako usput.
 
Ako ima netko nekoga u Zagrebu da bi mogao to zamijeniti ,molim neka proslijedi kontakt broj.. 
 
Hvala
Probaj na stefanoveckom zavoju, poslije plodina caffe bar Mrak imas servis klime, ja tamo bio dva puta i ok su.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaDo said:

Probaj na stefanoveckom zavoju, poslije plodina caffe bar Mrak imas servis klime, ja tamo bio dva puta i ok su.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

Klimamobil koliko vidim na netu da se zove? 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pozdrav, da li je itko stavio R134 plin u auto kojem je namjenjen R1234?

Dobio sam poluinformaciju kao da su slični plinovi, ali nisam htjeo riskirat.

Meni je na qashqaiu 2014 isto nestalo plina pa sam dopunio u nissanu 1500 kn me igra koštala.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, da li je itko stavio R134 plin u auto kojem je namjenjen R1234?
Dobio sam poluinformaciju kao da su slični plinovi, ali nisam htjeo riskirat.
Meni je na qashqaiu 2014 isto nestalo plina pa sam dopunio u nissanu 1500 kn me igra koštala.
Ne znam točno jeli taj plin ali istu tu priču mi je i prijatelj govorio za svog Qashqaia 2014. On je na kraju i stavio na nagovor majstora obični r134 plin i koliko znam radi sve bez problema. Tad smo i gledali po netu priče da je njegov sistem izvorno i napravljen za r134 ali je na kraju morao ići taj novi i uglavnom ima dosta problema po netu sa gubljenjem plina. On je sigurno stavio obični r134 i radilo je normalno prošlo ljeto. Pitam ga kad ga vidim radi li i sad sve normalno.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd super ak sve funkcionira sa starim plinom, provjeri molim te pa javi. Inače ja sam stavio i boju tako ak negdje pušta da znam. Dobio sam još info da dileri meštri znaju taj plin i posaugat van pri prodaji vozila kako bi zaradili još neku lovu pri prodaji al to mi je malo scifi

Link to comment
Share on other sites

Ajd super ak sve funkcionira sa starim plinom, provjeri molim te pa javi. Inače ja sam stavio i boju tako ak negdje pušta da znam. Dobio sam još info da dileri meštri znaju taj plin i posaugat van pri prodaji vozila kako bi zaradili još neku lovu pri prodaji al to mi je malo scifi
Koliko je njemu rekao majstor taj novi će pustit sigurno brze nego ovaj stari. Kaže i da ih je već prije njega radio više njih i u sve da je stavio obični plin. Pitam ga ako ne zaboravim.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šta smo rekli, gdje se može osim hrastinskog i ovog u ka punit klima plinom R1234YF ?

On 12. 04. 2018. at 8:38 AM, MKmarino said:
On 12. 04. 2018. at 7:28 AM, DUX_1 said:
Pozdrav, da li je itko stavio R134 plin u auto kojem je namjenjen R1234?
Dobio sam poluinformaciju kao da su slični plinovi, ali nisam htjeo riskirat.
Meni je na qashqaiu 2014 isto nestalo plina pa sam dopunio u nissanu 1500 kn me igra koštala.

Ne znam točno jeli taj plin ali istu tu priču mi je i prijatelj govorio za svog Qashqaia 2014. On je na kraju i stavio na nagovor majstora obični r134 plin i koliko znam radi sve bez problema. Tad smo i gledali po netu priče da je njegov sistem izvorno i napravljen za r134 ali je na kraju morao ići taj novi i uglavnom ima dosta problema po netu sa gubljenjem plina. On je sigurno stavio obični r134 i radilo je normalno prošlo ljeto. Pitam ga kad ga vidim radi li i sad sve normalno.

Gdje je taj majstor i jel imas neki kontakt?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

kakva je situacija na ZG području? u frigoom vise nema sanse da idem, lani me ozenio za 3000kn i sad klima naravno nit na jednom autu ne radi...

 

prvo i osnovno htio bi napraviti test da se vidi di pusta, a onda naravno promenit to kaj pusta i napunit, auti stare rage sa starim tipom plina...

Link to comment
Share on other sites

eto, ja sam na preporuku otisel u karlovac kod ovog frigooma pa sam popusil fino i jos sam isto moral kemijat da mi tata ili punac vozi auto tijekom tjedna...
pa ti sad budi pametan kuda otic
Pa zasto mu ne reklamiras ako nije napravili ili ne radi?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...