Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Sign in to follow this  
medostc

Topic putovanja

Recommended Posts

Nisam siguran da li imamo topic putovAnja!

Pa bi mogli stavit gdje je netko bio,di misli ici,kako najjeftinije putovat!

Pa raspisite se :)

da ne otvaram novi topic, gdje bi bilo pametno otic u juzno americki dio svijeta....  gazda vodi nas par nakon uspjesno odradjenog projekta, a nije odredjeno di bi isli... jamaica, cuba, dajte ideje pa da prenesem.

Pozeljno negdje gdje nema nekih bolestina, virusa i slicnoga i da se necu skuhati od vrucine

da ne otvaram novi topic, gdje bi bilo pametno otic u juzno americki dio svijeta....  gazda vodi nas par nakon uspjesno odradjenog projekta, a nije odredjeno di bi isli... jamaica, cuba, dajte ideje pa da prenesem.

Pozeljno negdje gdje nema nekih bolestina, virusa i slicnoga i da se necu skuhati od vrucine

Pa ak gledas juznu Ameriku onda bus se kuhao kak god

Meksiko za grupicu samo vas frajera dusu dao, bio sam na Jamajci i ne znam, nije me se dojmilo. Bahami su jebacki al obzirom da idete pit i zajebavat se, Meksiko i udri.

Mexico - Hrana, more, plaze, alkohol , 5+ ... problem je sto ne mozes ici zujati okolo nije sigurno... I ako ides okolo svi ti zele neki kurac prodati uvaliti... ne mozes normalno setati gradom da te ljudi ne vuku za rukave...
Cuba - more, plaze, alkohol,5+ mozes se slobodno setati okolo sigurno je, ljudi nisu nasilni da ti prodaju nesto... hrana im je bez ukusa... 

Oboje - All inclusive je zakon jedes, pijes koliko god hoces... kao sto rekoh Cuba hrana je jestiva, ali nije ukusna...  I nema toliki izbor kao sto je u mexicu...

Ja preferiram Mexico ... jer ne volim previse zujati... odes na par izleta... ostalo izlezavanje na plazi i to je za mene godisnji... 

izgleda da ce biti Jamaica... iako nisam siguran da cu ic, koji cu K tamo radit tjedan dana, za kurvanje nisam, a ostalo mi nije fora ako ne idem sa obitelji ili poznatim drustvom

Gabre, da te nema trebalo bi te izmislit. Šalju te na zasluženi odmor, ti gunđaš, išao bi u Južnu Ameriku, i ne bi da ti je vruće.....bojis se da ces dolje morat pit, jest i ne radit  ništa 7 dana.Jebe te trešnja kotača vec 2 godine, desna vrata su ti trula do kvake, imaš troje djece doma i vjerujem da te izluđuju, da se je tebe pitalo ne bi ni otišao u fucking Kanada......odmori se, zaslužio si.

Edited by DarioB
  • Like 2

18 minutes ago, Xman said:

Pa jasno, da te se rijesi barem na par dana :D

Joc ce mu dati džeparac :)

Edited by DarioB

Cek, tebi je problem skompat se s ekipom s kojom ides? Ne mogu vjerovat da za to mozes gunđat! :D
Daj odi, najedi se, napij se, zajebavaj se sa ekipom i odmori malo. Ne budi lud! ;)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

2 hours ago, Gabre said:

Jos me i zena tjera :D a vidit cu jos :D

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Da moze ljubavnik navratit :)

Da moze ljubavnik navratit

Da ga cetvrto dijete doceka doma? :D

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Gabre ti si baba.

Neznas dal ces ic? 

U 8 godina vojske slalo me svuda i uvijek sam nasao društvo pa makar bio mjesec dana. Jbt na Murteru sam nakon par dana bio pozvan konobarici na rođendan :)

A ti neznas sta ces sa ljudima s kojima radis na Jamaici? 

Ili nesto nije sa tobom u redu ili mjenjaj firmu i ljude oko sebe..Ali prvo na izlet :)

haha samo se nemojte uzrujavati, nije jos definirano kad se tocno ide ni di. Grupa koja bi isla je ok, par mladjih decki, par parova, i dva para staraca. Ima jedan lik sa newfoundlanda, znam da s njim sigurno ne bi bilo dosadno, svojih 50ak godina, ali opaljen skroz a ovi mladji bolje da nisam uz njih :D 

javim sto ce bit na kraju

52 minutes ago, maredo said:

Kud je svijet otišao kad se jedan Ličan ne želi badava najest, napit i nazajebavat... emoji16.png

Speci nešto pa dolazim osvjetlat obraz....

• Like 1

Speci nešto pa dolazim osvjetlat obraz....

Treba Gabrijela vratit na preodgoj, ujebali ga ovi Kanađani sjeme im se zatrlo

takvi su najgori....kao neću neću i onda ode i napravi haos,vrati se sa tetovažom i spirsanom bradavicom xD 

Gabre moj, ako je prilika bježi...vjeruj mi svakome od nas treba par dana lufta :D 

Just now, viktor04 said:

takvi su najgori....kao neću neću i onda ode i napravi haos,vrati se sa tetovažom i spirsanom bradavicom xD 

Gabre moj, ako je prilika bježi...vjeruj mi svakome od nas treba par dana lufta :D 

TO JE TO ! ! ! :D:D:D:D:D