Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Sign in to follow this  
medostc

Topic putovanja

Recommended Posts

On 07/05/2017 at 4:05 PM, Raptor6767 said:

Meni se dogodio prije koji mjesec LJU-LTN i popušili smo 30€ po torbi tamo i 20€ po torbi natrag jer sam nadoplatio za large cabin bag. A obje povratne karte sveukupno 52€.

Još sam rekao - tko ga jebe, ne budu me jebali radi 2cm veće torbe. A oni nas odmah na stranu i pokušaj stavit torbu. emoji3.png

Meni nikad niti jedna od low cost kompanija nije gurala kuferčić u kalup (a veća je par cm), ali svejedno bi uvijek stavio jednu veliku vreću za odjeću, pa ako krenu kenjat samo sve prebacim u nju i stavim u kalup kako želim. Vreća bi dobro došla za stavit prljavu odjeću, ako se na putovanju ne stigne oprat. Iako otkad je stigla žena i dijete, checkiramo bar dva 120L kofera pa nemam potrebu razvlačit decilitre na koferu za kabinu, imam jedan skroz malen, u njega stavim samo najosnovije, ako izgube checkirani. 

1 minute ago, darko_st said:

Meni nikad niti jedna od low cost kompanija nije gurala kuferčić u kalup (a veća je par cm), ali svejedno bi uvijek stavio jednu veliku vreću za odjeću, pa ako krenu kenjat samo sve prebacim u nju i stavim u kalup kako želim. Vreća bi dobro došla za stavit prljavu odjeću, ako se na putovanju ne stigne oprat. Iako otkad je stigla žena i dijete, checkiramo bar dva 120L kofera pa nemam potrebu razvlačit decilitre na koferu za kabinu, imam jedan skroz malen, u njega stavim samo najosnovije, ako izgube checkirani. 

Ni meni. Sve do tada. Prvi i posljednji put.

14 hours ago, detroit said:

Pozdrav,
Zivim i radim na Islandu preko ljeta, tokom ljeta iznajmljujem svoj auto s kojim sam došao, radi se o Toyoti hilux 4x4. Ako imate u planu posjetiti Island u low budget varijanti i zelite istraziti otok mimo ring roada i vidjeti čari highlanda, javite mi se pa cemo dalje o detaljima. Uvjet je da imate hrvatsku vozačku dozvolu. Cijena je 50e/dan. Ostale detalje na PM.

Jedna bivša cura je stjuardesa, sada Emirates, prije Ryanair. I kaže da te kofere idu odokativnom metodom, odnosno, vuku te na stranu ako vide da bi mogla bit prevelika. I obično ne vuku na stranu ekipu sa  mekanim torbama jer znaju da ih možeš nagurat. 

I da, većinu vremena im se ni ne da zajebavat s time, strože su kad im je glavna tamo i kad je netko od putnika nepristojan, glasan i slično, e onda ga nagaze :D 

On 5/6/2018 at 7:19 PM, detroit said:

Pozdrav,
Zivim i radim na Islandu preko ljeta, tokom ljeta iznajmljujem svoj auto s kojim sam došao, radi se o Toyoti hilux 4x4. Ako imate u planu posjetiti Island u low budget varijanti i zelite istraziti otok mimo ring roada i vidjeti čari highlanda, javite mi se pa cemo dalje o detaljima. Uvjet je da imate hrvatsku vozačku dozvolu. Cijena je 50e/dan. Ostale detalje na PM.

Imas pm

Edited by doggy

Ak ne nabaviš prije, javi mi se pred Božić, par frendova mi  živi u AMS i svi dolaze doma za Božić... 

Odlično, hvala ti... javim ako ne uspijem do tad :)

Edited by Jasa