Jump to content

Gdje na špur (stražnji), a da nisu tulavi?


Gear

Recommended Posts

Nešto sam puno prčkao otraga po ovjesu, mijenjao neke stvari i nisam označio ruke / ramena. Trebam na stražnju optiku, ali se bojim da di god odem, će vrtit očima i neće ništa znat gdje se i kako štela, jer svi znaju samo naprijed krajnike lijevo-desno i to je kao neki posao.

 

Svi vijci su razrađeni u bakrenoj masti tako da nema nikakvog krvavog posla, treba samo otpustit i netko tko zna namjestit to na instrumentima.

 

Postoje takvi u Zagrebu? :)

Link to comment
Share on other sites

Nešto sam puno prčkao otraga po ovjesu, mijenjao neke stvari i nisam označio ruke / ramena. Trebam na stražnju optiku, ali se bojim da di god odem, će vrtit očima i neće ništa znat gdje se i kako štela, jer svi znaju samo naprijed krajnike lijevo-desno i to je kao neki posao.

 

Svi vijci su razrađeni u bakrenoj masti tako da nema nikakvog krvavog posla, treba samo otpustit i netko tko zna namjestit to na instrumentima.

 

Postoje takvi u Zagrebu? :)

 

 

Pravac u Mlaku kod Dade :)

 

http://www.vulkanizerdado.hr/gdje_se_nalazimo.html

Link to comment
Share on other sites

Inče kod Kolopera radim, uvijek pun, korektno odradi bez puno filozofiranja, kod Dade sam radio, da si max truda i ništa mu nije teško napraviti, za zahtijevnije definitivno preporuka, s Bračunom takđer ok iskustv.

Link to comment
Share on other sites

radio kod bracuna prednji i zadnji na bmw-u i uzeli mi 500kn. jel sam zadovoljan ? nemam pojma. auto ide ravno sve uredno. valjda je to dobro.

 

inace kod kolopera mi je banana ako je auto spusten jer ( bar kad sam ja jos bio ) se neide ravno na grabu nego se penje na onu neku konstrukciju sto znaci da se lip ostavi tamo pogotovo kod spustanja kad se u kontra stranu dere. Nula bodova mi je to.

Link to comment
Share on other sites

Bio kod Auto Dade, u Autolabu se nitko ne javlja na telefon. Potrudili su se i uspjeli su nešto napraviti i to mi puno znači (mislim da bi me večina odjebala), ali ponovo ću se baviti time kad se vratim, to treba netko prostudirat par sati i igrat se s tim. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...