Jump to content

Recommended Posts

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jabolchica, +4 za opis, moglo je i opsirnije :)

I +1000000000 za savjet, slazem se u potpunosti, i ja se volim izlezavati na plazi, ali da sam i sa 5 supermodela i da ih xxx svaki dan, dosadilo bi mi to sve za deset dana, vjerujem da bi nakon tri dana trazio neku novu destinaciju, tipa ronjenje sa bijelom psinom na rtu dobre nade :)

Eh sad... :D Mogu pricat o ovom sugavom gradu na 3 stranice (nije sjeban generalno, ali meni se xy stvari zamjerilo, pa mi pomalo sve ide na zivce), ali sumnjam da to ikoga zanima. :D

Napisala sam mu sve straight to the point, to mu je dosta. :)

Meni bila sestra na maldivima kaze morskih pasa po svuda

Ja sam vidjela samo baby morske pse. I hranili smo ih. :D

Evo jednog:

2zdotbo.jpg

indijski ocean i crveno more navodno najveća koncentracija morskih pasa. za perzijski zaljev ne znam, ali za ovo sam siguran.

tamo u Hurghadi (Egipat na Crvenom moru) ako se ideš kupati van ograđene zone jebo si morskog ježa, tj. psa :)

Topla preporuka za Tenerife, ako ćeš gledat nešto jeftinije i bliže destinacije!

"Zimovao" sam tamo barem 10 godina jer su starci imali time share apartman tamo. Uvijek sam bio preko Božića i Nove godine tamo (2 tjedna), to je njihov high season. Zadnjih godina je malo hladnije nego je prije bilo, ali uglavnom temperature su od 18 prek noći do max 30 prek dana. Meni je tamo klima savršena jer navečer obućeš nešto lagano dugih rukava i taman ti je, a preko dana nikad nije vruće. :)

More je tada 21-25 stupnjeva, tako da se i kupaš bez problema. Ljudi na plažama ima, ali nije gužva da je ručnik na ručniku.

Obavezno ići na južni dio otoka (Los Christianos, Las Americas) jer je na sjeveru nešto hladnije i češće je oblačno. Uzmeš si rent-a-car i ideš di te volja po otoku. Sve je cestovno odlično povezano i stvarno se isplati provozati po svuda! Ako ti dojadi plaža i sunce, zapičiš na vulkan na temp. oko 0 i možda i nešto snijega. Mene je jednom mečava ulovila pa mi dopizdilo i vratio se natrag na plažu... :D

Cijene za jest vani su standardne (nešto skuplje nego kod nas), avio karte su inače skupe za taj dio godine (4000-5000kn povratna po osobi, ali ne znam koliko su ove low cost i kak lete). Za cijene smještaja stvarno ne znam pošto sam bio preko time share-a svaki put.

Put do tamo traje nešto manje od 5h avionom iz Graza tak da nije neko veliko putovanje... E da, policije po cestama nema, za Novu se cuga i onda slavi po ulicama... Uglavnom, žive od turizma i to znaju tako da se u principu sve tolerira... :)

Evo par slika:

327763_351550861525932_685877766_o.jpg

322765_353525877995097_1788942918_o.jpg

411776_353528087994876_1089787615_o.jpg

327317_353528667994818_432497402_o.jpg

333685_357952274219124_1077339469_o.jpg

• 4 months later...

došao iz Dubaia i Abu Dabi je egzotika.. haha čak se može na Ferari Worldu rentat auto, naravno košta ali sve se može i egzotika tko ima je definitivno Atlantis i Aqua World na kraju Palme

sve ostalo je isfurano ko gospa iz međugorja

10881490_10204666791922135_577532008385650815_n.jpg?oh=bdfdf77a736939bcd9601868dc1f2212&oe=553E6914&__gda__=1429550916_5047a9b8bf46ee0322deae8e0517c370

Edited by islade
Bungalow. :D Napisala sam sve stranicu prije, ali pitaj ak te još kaj dodatno zanima. :thumbsup:

Nešto sam si razmišljao ići sad u drugom mjesecu tamo ali sam jučer dobio nemoralnu ponudu za Borneo pa još nije pala odluka

BTW jel se netko susretao sa različitim cijenama karata na Skyscanneru s obzirom na lokaciju s koje se pretražuje?!

Frend je našao kartu 1100 kn jeftiniju od mene a radi se o istom letu, isto vrijeme, isti dan, ista destinacija..samo kaj sam ja u Zg a on u XY

Hrpa faktora utjece na cijenu karte pa tako i lokacija...

Uvijek na skyscanner ici u anonymous modu na pretrazivacu jer na temelju cookies-a ti daje vecu cijenu (vise puta si pretrazivao, veca je vjerojatnost da ces ic)

Takoder ovisi kojim danom je trazeno, navodno su najjeftinije karte prije bile utorkom a sad su nedjelom

• 2 weeks later...

Evo frendovi se vratili s Lanzarote (susjedni od Tenerife) a prošle god su u isto vrijeme išli na Tenerife i kažu da je to puno bolji izbor za zimu, prošle god su se uredno kupali a na Lanzarote da stalno puše i nije bilo šanse za kupanje... Plus kaj je otok puno manji i manje zanimljiv.

• 4 months later...

Da li je jos netko osim jabolke iso na maldive? Cura i ja idemo kad je nama sezone od 27.7 do 5.8. Idemo na otok Maafushi koji je malo veci i ima vise hotela. Ispada nas po osobi s avio kartom i taksama 8200. Svaka info ako ko ima bila bi dobrodosla. Hvala

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Announcements

• Create New...