Jump to content

**CROATIAN DRIFT CHALLENGE 2014, Rd.2 - 28.09.2014** Zagreb


Toninho

Recommended Posts

Bilo jebeno uostalom kao i svaki put tamo :notworthy:

 

Šteta za Brklju jer, barem sa laičke strane, stvarno je u polufinalu bio bolji, agresivniji i sveukupno atraktivniji... A općenito ono kasnije stvarno su nijanse odlučivale i stvarno vjerujem da sucima nije nimalo lako bilo to sve ocijeniti.

 

Vrijeme poslužilo, odlični vozači, pravi muški sport u svakom aspoektu = izvrsno provedena nedjelja. A i posjetitelja je baš bilo gro.

Link to comment
Share on other sites

..stvarno su nijanse odlučivale i stvarno vjerujem da sucima nije nimalo lako bilo to sve ocijeniti

 

 

Bilo je 2-3 voznje di je bilo zeznuto odluciti koliko je

tko vise gresaka napravio, ali inace je bilo relativno jednostavno suditi.

 

Drago mi je da vam je bilo dobro, rd.3 ce sigurno biti jos bolja jer je i staza tada ipak

otvorenij/brza.

Link to comment
Share on other sites

rezultati?? enibadi?

 

prvi ildrugi hači, prvi il drugi 316 compact, treći kocka koja je izbacila brklju.

tko više prati drift scenu znat će reći preciznije. meni kao gledatelju i ljudima oko mene je bio problem pohvatati rezultate tako da bi bilo lijepo vidjeti nekakav info video zid u budućnosti.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je 2-3 voznje di je bilo zeznuto odluciti koliko je

tko vise gresaka napravio, ali inace je bilo relativno jednostavno suditi.

 

Ajde da onda pitam šta pravila nalažu za onu situaciju kada se u polufinalu bijela kocka izvrtila nakon (barem mislim da je bilo nakon, nemam ja kao gledatelj isti pogled na situaciju kao i suci na povišenom) prolaska ciljnih čunjeva? Ajmo reći da ih je 100% prošao te se tek onda izvrtio; da li je to automatskih 10bodova za protivnika ili? Valjda zna vozač što je točno bilo jer je uostalom i ištao prosvjedovati nakon te odluke.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno je bilo, steta sto nisam mogao ranije doci.

Na odlasku vidio exfreeridera i bucooooo-u na croduxu na autoputu.

Nazalost bilo bi mi bolje da nisam isao jel sam si vidio nove felge i sad sam lud.

Kakva su iskustva sa japanracing felgama???

 

Brklja auto se cuje bolesno, steta sto nisam mogao silviu vidjeti na djelu, al izgleda opako i bez branika

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svima, bilo fajn ko i svaki put ;)

 

Samo se Brklji nekak cudno auto cuje dok pusti gas :lol:

 

@KA2001MR; vido te na semaforu na izlazu iz Micevca, auto fino izgleda ;)

 

hvala, nisam te skuzio, skuzio samo pola od exfreeridera, al mislim da ga je cura vozila, ja trubnuo, oni vratili, pa pretpostavljam da je bio on :)

Link to comment
Share on other sites

Samo se Brklji nekak cudno auto cuje dok pusti gas :lol:

 

Ma to fire loše izmapirao pa puca na puštanju gasa! :)

 

Hvala svima!

 

@Tonći: ja sam se sjebao što sam uopće išao montirat one poluslickove pa mi je u onom prvom najsporijem zavoju auto u trećoj ostao u turbo rupi odnosno nije "samo tako" (kao inače) zavrtio kotače pa me to poravnalo..

 

Nema veze, jedno iskustvo više i još vremena iza volana! :)

 

Nakon što su mi doslovno u prvom krugu u onoj rupetini na predzadnjem zavoju pukli zglobovi na obje poluosovine istovremeno, još sam ja dobro peglao s obzirom da ništa nisam trenirao!

 

Hvala svima u boksu jer svi uvijek daju sve od sebe (čak i ljudi koje ne znaš) da ti pomogonu! To je poanta svega ovoga! :)

 

tokicobjavit.jpg

 

10387030_1556477091248661_6854030491603314471_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...