Jump to content

Seksi vozačica Carmen sve bliže F1


obie

Recommended Posts

Španjolska vozačica Carmen Jorda sa svojih 20 godina već se natječe u španjolskoj formuli 3, gdje je prošle sezone zauzela četvrto mjesto. Na radost svih nas još jedna lijepa vozačica stalno napreduje i približava se nastupu u formuli 1...

 

60183658.jpg

 

... što se bavi automobilizmom, Carmen još od tinejdžerskih dana i pozira pred fotoaparatom, pa bismo mogli reći da je riječ o svestranoj djevojci. Osim što je lijepa, Španjolka je iznimno perspektivna. Zasad se natječe u španjolskoj F3 za momčad Campos Racing team, s kojim je osvojila četvrto mjesto prošle sezone, no tko zna, sljedećih godina možda bismo ju mogli vidjeti u još ozbiljnijem automobilističkom natjecanju, možda čak i u formuli 1.

 

 

 

http://sport.dnevnik.hr/clanak/automoto/foto-seksi-vozacica-carmen-sve-blize-f1.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ono Ford GT skupa s njom startao, jebeno auto parira F1 :) svaka čast, a i bolje drži cestu :P

I nije vozila ova Carmen, nego neki Arap glupi...

 

 

 

It's an F1, not a camel damnit :D

 

holly shitballs :D

 

OMG, that was nice :D

 

koji kreteni :D

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

???????? Rudy imaš ti neke druge informacije????? ja sam našao ovo

 

 

Renault je ovog tjedna marketinški vrlo aktivan u Dubaiju u kojem organizira promotivne demonstracijske vožnje, no današnji je spektakl za tamošnju publiku završio sudarom.

 

Višestruki prvak istočnjačkih relija Mohammed Ben Sulayem danas je na drag utrci s ford GT-om u kojem je sjedio Renaultov testni vozač Romain Grosejan izletio i udario u zid, umalo pokupivši Grosejana i GT.

 

Nakon udara, Sulayem je u R28 ostao sjediti još nekoliko minuta, nakon čega su ga stjuardi izvukli.

 

Nije poznato hoće li Renauilt zbog današnje nesreće morati prekinuti svoj show u Dubaiju s obzirom na nestašicu bolida. Prvog R28 su onesposobili problemi na hidraulici, dok je Sulayem drugu šasiju uništio u današnjoj nesreći.

ova mi baš ne liči na višestrukog prvaka istočnjačkih relija :D

Link to comment
Share on other sites

???????? Rudy imaš ti neke druge informacije????? ja sam našao ovo

ova mi baš ne liči na višestrukog prvaka istočnjačkih relija :D

 

Meni zanimljiv video bio pa rekoh da stavim negdje,a učinilo mi se zgodnim staviti uz "šoferku":naughty::lol:

 

Samo mi nije jasno kako ga je uspio okrenuti?!?!? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...