Jump to content

19.10.2014 **CROATIAN DRIFT CHALLENGE 2014 Rd.3 FINALE **


Toninho

Recommended Posts

Pa kad mu je falilo tokom twinova, nek je bar na postolju imao dosta vode.

A ona scena s Poljakovim autom je za anale :rofl::rofl:

 

To ono sto je Brklja zabio onog bmw-a u gume?

Kaj se tocno dogodilo, jel bilo je totalno smijesno :lol: al auto poslije nije vozio.

Kaze zena, kaj nisi ti rekal da bi taj trebal bit najbolji, a on se jedini zabio u gume i to sam :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ona scena s Poljakovim autom je za anale :rofl::rofl:

 

Isss, ja nisam mogao vjerovati što se događa.

Dosta je bilo da Brklji "popravljaju" kola, pa je on Jurinog "popravio" i to ničim izazvan.

I najbolje, ode u box po svoj "express lonac" i spasi se s 3. mjestom, jer da je bio 4. Pirić bi bio ukupni pobjednik za 2014.

Nadam se da je u publici bilo zabavno.

 

U jednom trenutku, kada su se počeli rasipati austrijanci, pa kvarovi kod naših vozača, pa ispaljivanje Bakule, zabrinuo sam se da će finalna runda biti antiklimax.

Ali, na sreću svih, bilo je fun i ovim putem čestitam svima, a posebno Brklji na prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam, ali uspio je koliko toliko pohvatati do kraja. Koliko sam služio najviše je problema imao s prednjim krajem u prvom zavoju te na tranziciji u drugi. Zato kad je posložio krug izgledalo je spektakularno. Žao mi je što Sileighty nije napravio više od jednog kruga. Ono ima lubenicu od turbine.

Link to comment
Share on other sites

Dobar vikend cak i meni :)

Dosao sam u subotu napravio 2kruga i ostao bez serva trazio pumpu,fuckan spasio stvar,namontirao i cekao nedjelju,u medjuvremenu se razbolio i u nedjelju s temperaturom dodjem vozit,krenu treninzi ali meni auto jednostavno nece kako ja hocu,nakraju skuzim da je spera skroz popustila sto je rezultiralo katastrofalnim voznjama cijeli dan ali zivot ide dalje,a nemogucnost upravljanja mog auta je brklja demonstrirao zabivsi ga u gume....

ali nije on toliko kriv jer auto je bas nemoguce bilo vozit

Edited by Sparky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...