Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Kas

Presvlacenje volana

Recommended Posts

Imaš Domagoja na Vrhovcu.

Kontakt: 095 8195 834.
Domagoj stvarno ok radi za tu lovu, samo ga je teško uhvatit da ima vremena.
  • Like 1

Just now, Rockatansky said:

Domagoj stvarno ok radi za tu lovu, samo ga je teško uhvatit da ima vremena.

Slazem se, ali za tu cifru i samo kvalitetu izrade. Isplati se strpiti.

Meni je jedina zamjerka na njegov rad to da je na mjestima ostalo slabije nategnuto nego na drugima, ali stvarno malo. Da sam u zg otišao bi do njega i zategnuo bi mi to, ali kako smo daleko jebiga. Stvarno sitnica.

• Like 1

Riješio je volan ovaj iz Vinkovaca...bez nekih komplikacija, jednostavna kombinacija perforirane i obične kože.

ea209278f650aa799bf38db0300b2742.jpg

6ef0a6db637dafc112cdeeb7cb89e900.jpg

• Like 12

Odlično izgleda, on je Reneu radio Clia siceve i volan...kako si riješio odvoz/dovoz volana?

Riješio je volan ovaj iz Vinkovaca...bez nekih komplikacija, jednostavna kombinacija perforirane i obične kože.

ea209278f650aa799bf38db0300b2742.jpg

6ef0a6db637dafc112cdeeb7cb89e900.jpg
Koliko kosta to kod njega? Ja cu morat volan presvlacit.

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Odlično izgleda, on je Reneu radio Clia siceve i volan...kako si riješio odvoz/dovoz volana?

Izlagali su na Biograd boat show-u pa smo se dogovorilo da tamo ostavim kad budem isao...a natrag ce poslati nekom dostavnom sluzbom. Platio mu jutros na racun.
Koliko kosta to kod njega? Ja cu morat volan presvlacit.

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

800 kuna za ovo. Bila je ideja da mi radi fejk flat-bottom za 1500 pa na kraju ipak odlucio bez tih kemijanja.

1c7cf79ffb9c81a2e0473ec0a537d2fd.jpg
  • Like 3

Ja sam u zadnje vrijeme vidio dosta fus posla od Matusa. I to jeko loseg posla... a sad... sta se desava, ne znam.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Kolega je isto bio kod Matusa i nije uopce zadovoljan,vidio sam slike i ne mogu vjerovat da si je jedan Matus to dopustio.

Fuš samo takav!Dobar glas se daleko čuje a loš jos dalje.Dovoljno je par takvih fušeraja da osvane u grupama i forumima i izgubit ce sve potencijalne kupce.Navodno da radi kako ga pukne,nekad odradi vrhunski posao a nekad sfušari..

Edited by Rwd

Posljednji prekrasan posao Matusa.
Tapatalk sj... rezoluciju ali i slijepac vidi horor od posla. Btw, posao je placen masne novce 263c9873358804f69f6a016c3263260a.jpg66c817e414ead690bafa3f6704d8dc6d.jpg770d0c325b44382031ba6de3e3523095.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Sad 1

1 minute ago, Rockatansky said:

I on je imao obraza ovo isporučiti mušteriji?
Dobio bi pola love i to je to

Dobio bi jezikovu juhu i radio ponovo dok ne napravi kako spada, a ne pola novaca, sta mi znaci i u pola platiti ako ne valja..

• Like 8

Dobio bi jezikovu juhu i radio ponovo dok ne napravi kako spada, a ne pola novaca, sta mi znaci i u pola platiti ako ne valja..
Koliko je realno da se to ostvari? Ljudima kuću sfušare pa bez suda nema ništa, kamo li ovo.

15 minutes ago, Rockatansky said:
1 hour ago, Alfa_gtv said:

Koliko je realno da se to ostvari? Ljudima kuću sfušare pa bez suda nema ništa, kamo li ovo.

Ja ne bi platio dok ne bi dobio posao kako spada odrađen

1 hour ago, Rockatansky said:
3 hours ago, Alfa_gtv said:

Toliko realno da ima opciju vratiti u prvobitno stanje ili ispraviti tih par stvari sto ne valja, lakse svakako nego kada se na kuci nesto generalno zayebe

Ako nece tako, uvijek ima rijesenja, na ovaj ili onaj nacin...

Ako u startu ides negdje gdje je skuplje (matus svakako spada pod to) onda se ne ides ciganiti oko cijene nego zelis da bude top, i onda nema kasnije li-la, sve je stvar kako se postavis i u startu dogovoris kod ovako vecih stvari

• Like 3

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned

• Create New...