Jump to content

Slanje paketa u inozemstvo


2fast

Recommended Posts

Killeru, james bondu jedan :D

 

Lik je u međuvremenu tražio po mom TR-u u pošti i nisu našli ništa, tek nakon šta sam mu dao "tvoj" TR, je našao paket i odgovorio mi ovo:

 

 

Hi I have call them they said you not put house number they going to re delivery for tomorrow. I will contact you tomorrow. Thanks

 

Pretpostavljam da mi govori da nisam napisao adresu, iako jesam, imam i kopiju potvrde. Uglavnom, hvala i imaš večeru, i ti i mexx i jabuka ako dođe doma i ne znam koga sam sve izmaltretirao oko tih fuckin injektora, ipak se radi o cca 3000 kn

Link to comment
Share on other sites

Hi I have call them they said you not put house number they going to re delivery for tomorrow. I will contact you tomorrow. Thanks

 

Pretpostavljam da mi govori da nisam napisao adresu, iako jesam, imam i kopiju potvrde.

 

Obzirom da sam vec ispraksana u ovakvoj komunikaciji, mislim da ti je napisao da si spomenuo adresu, ali ne i kucni broj (ili kaj vec tamo imaju). :D

 

Uglavnom, svakako javi da li ti se javio i da li je primio paket! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Da ne otvaram novi topic, postavit cu pitanje ovdje.

Radi se o dostavi paketa iz UK, narucio sam pocetkom prvog mjeseca dio za Forda, jos uvijek nije stiglo a na upit kazu da je zapelo radi Brexita. Gledam drugu opciju jer ne mogu vise cekat, dali je tko u posljednje vrijeme narucivao sta iz UK a da je doslo u normalnom roku.

Vecina dobavljaca i online trgovina je iz UK a nema mi smisla sad narucit kod drugog i cekat opet mjesec dana.

Svaki savjet i iskustvo je dobrodoslo!!

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Marin said:

Da ne otvaram novi topic, postavit cu pitanje ovdje.

Radi se o dostavi paketa iz UK, narucio sam pocetkom prvog mjeseca dio za Forda, jos uvijek nije stiglo a na upit kazu da je zapelo radi Brexita. Gledam drugu opciju jer ne mogu vise cekat, dali je tko u posljednje vrijeme narucivao sta iz UK a da je doslo u normalnom roku.

Vecina dobavljaca i online trgovina je iz UK a nema mi smisla sad narucit kod drugog i cekat opet mjesec dana.

Svaki savjet i iskustvo je dobrodoslo!!

 

obrnuti smjer (slao paket iz HR u GB), poslao 21.01. nema nikakvih informacija osim da je HP sve odradio i otpremio paket 25.01., info sluzba kaze isto - cekanje radi Brexita, paket je valjda u nekakvom sabirnom centru velikog aerodroma tipa Frankfurt....

Edited by lima
Link to comment
Share on other sites

Ništa ne dolazi normalno iz UK. Trebati će neko vrijeme da se stabilizira, mi često naručujemo paletno iz UK i prijevoznik koji nam je do sada radio transporte je raskinuo suradnju, a nekoliko njih koje smo pitali npr Intereuropa ne žele za sada raditi sa UK. Bilo je nekoliko transporta koji su došli u RH pa su ih vraćali nazad i imaju veliki rizik i trošak i ne žele to raditi. Nažalost sada su dodatni trošak carine i trošarine pa to sve skupa i više košta i dulje traje.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...