Jump to content

CDC 2015 RD.1


Toninho

Recommended Posts

40kn je karta?

Broj ljudi u peaku je tu negdje, svih evo sada već 7 sezona.

Problem je donja amplituda.

Sadržaj, ne znam, što?

 

Možda vas muči da nema više SCW-a? :)

 

Opet vam kažem, s tih 40kn pomažete sport i klimavu, ali ipak budućnost.

Vjerujte, da ljudi nisu VELIKI etuzijasti ne bi nitko radio to što rade.

Zarada, kada je ima, je relativno mizerija.

 

Sve drugo su šprehe.

 

Pozivam ponovo ovog nadobudnog mladića, da podjeli svoja saznanja, zaključke ili što već je to tako bitno, da prokomentiramo javno.

Ja sa svoje strane, sa strane kluba i udruge Drift.hr, sporta, suđenja, kriterija.

 

O organizaciji predložite, ja prenesem ideje organizatorima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Jel mogu ja dobronamjerno pitat, bez podjebavanja nikakvog, koliko cca kosta najam Micevca? Osim tog troska i eventualno troska najma ograde, postoji jos nesto bez cega se ne moze? Satori i popratne stvari su ionako od samih sponzora, pretpostavljam da vecina ljudi koji su oko staze volontiraju.

Link to comment
Share on other sites

Jel mogu ja dobronamjerno pitat, bez podjebavanja nikakvog, koliko cca kosta najam Micevca? Osim tog troska i eventualno troska najma ograde, postoji jos nesto bez cega se ne moze? Satori i popratne stvari su ionako od samih sponzora, pretpostavljam da vecina ljudi koji su oko staze volontiraju.

A vatrogaci, hitna i murja?

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ti zbilja rekao cifre, ali ne znam točno.

Klinci oko staze dobiju neku pinku.

Imaš ogradu i prijevoz i čišćenje staze i oko staze, hitnu, vatrogasce, security, sound, spikera, nagrade, plakati....

Tu su ljudi iz ADS-a, oni najbolje znaju cifre, neka napišu ukoliko nije poslovna tajna.

Link to comment
Share on other sites

40kn je karta?

Broj ljudi u peaku je tu negdje, svih evo sada već 7 sezona.

Problem je donja amplituda.

Sadržaj, ne znam, što?

 

Možda vas muči da nema više SCW-a? :)

 

Ma vidim da se zajebavaju 40->50kn pa zato. ;)

 

Ove god je bila 40kn, ne sjećam se koliko je bila prošle ali vidio sam više ljudi iza ograde koji gledaju prema unutra nego što ih je bilo unutra.

Barem kad smo mi došli.

 

A SCW? Nit sam znao da ga je bilo niti da ga fali jer to, s obzirom na krampove, preskačem. :D

Link to comment
Share on other sites

A vatrogaci, hitna i murja?

 

Ja bi ti zbilja rekao cifre, ali ne znam točno.

Klinci oko staze dobiju neku pinku.

Imaš ogradu i prijevoz i čišćenje staze i oko staze, hitnu, vatrogasce, security, sound, spikera, nagrade, plakati....

Tu su ljudi iz ADS-a, oni najbolje znaju cifre, neka napišu ukoliko nije poslovna tajna.

 

Pretpostavljam da je sam najam daleko najveca cifra. A gledatelja imate koliko u prosjeku, 1000?

 

Ja vjerujem da je tesko tu imat neku zaradu jer sve to kosta naravno.

Link to comment
Share on other sites

Htio bi da ste svjesni da je CDC natjecanje koje od počtka rade drifteri.

Ne promotori, ne agencije, nego drifteri.

Tako je i sada.

Da nema toga, sport, ček, ček, sporta više nebi bilo.

Tko bi htio voziti mogao bi, ali par evenata ADS u Srbiji (SDC čak od ove godine mogu voziti samo državljani Srbije), par ADS evenata u Sloveniji ili najbolje u Mađu, ali tamo zaboraviti na natjecanje jer one ne sude kao ja.

 

Naši se dečki trude složiti 4 utrke, ali nemožeš se s konjima po mjesnim odborima dogovoriti ili s foteljašimau kojekakvim gradskim peezdarijama koji bi trebali natipkati papir.

Dakle Dalmacija je otpala, Osijek nam ne daju aerodrom.

Imamo ORYX, za dan -2 znati ćete 2. lokaciju i pregovara se o 3.

 

Pa ako želite gledati ili daj bože voziti, podržite, a ne serite o 10 kn skupljoj ulaznici.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...