Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Sign in to follow this  
Boro

Koji maxi skuter?

Recommended Posts

Honda SH 300i. Neprezaljena zelja. Tako nesto pre dobro..... Samo sto je cijena ajmd drze cijenu ko zlato

... honda sh300 i bmw 1200gs u kombinaciji ...:punk:

... za po kuci, i za po vani ...

Edited by Rocky

... po europskim mjerilima ... :lol: ...

... sorry, ali ta tvoja spika mi je na razini nekog srednjoskolca pa cu ti citirat ovo sta ti je i snjur napisao jer je to tocno ono sta bi ti i ja odgovorio:

''Ma..... Sidnes na skuter od 50 kubika s budalom pa se bojis za zivot. Te gradske legende me nhf ne zanimaju jer se zna ko su soferi u gradu a niko to od navedenih nije.''

yamaha u odnosu na gp800 se jedino bolje ponasa u zavojima, ostalo 0 bodova

Laksa je i ima bolji ovjes, nista drugo

... po europskim mjerilima ... :lol: ...

... sorry, ali ta tvoja spika mi je na razini nekog srednjoskolca pa cu ti citirat ovo sta ti je i snjur napisao jer je to tocno ono sta bi ti i ja odgovorio:

''Ma..... Sidnes na skuter od 50 kubika s budalom pa se bojis za zivot. Te gradske legende me nhf ne zanimaju jer se zna ko su soferi u gradu a niko to od navedenih nije.''

Tako je Rocky... slazem se oko ovog "budala i 50ccm" ma i oko ostalog... Eod ;-)

yamaha u odnosu na gp800 se jedino bolje ponasa u zavojima, ostalo 0 bodova

Laksa je i ima bolji ovjes, nista drugo

Ma neces bit zadovoljan s GP-om... bolja je bela strela... :):)

btw. kad ide R6 od tebe? I za koliku "odštetu" ;)

Tmax osim sto je najbolji je teska plasticurina... sve cvili.. Govorim o drugoj generaciji s kojom sam se najvise druzio..

Tmax uvjerljivo najbolji maxi skuter pocevsi od kvalitete izrade, tehnickih rjesenja a vozljivost koju ima ostali mogu sanjati. Sve to kada se upakira sa ABS-om kojeg nudi jos valjda od 2004. kad je to u automobilima postala svakidasnjica onda mislim da su sve price suvisne.

Kvaliteta plastika se moze vidjeti kod padova gdje bi ostale skutere skupljali u kutije a ovaj ostaje u komadu.

Ubrzanje, krajnja show.

Trenutno rabljeni Piaggio/Gilera 500 su po 3-4 tisuce eura a vec za 5 se da dobiti Tmax doduse bez ABS-a.

530 mi je vrh vrhova ikad. Kad me nesto prebaci da se odlucim oprostit sa 8-9 tisuca za rabljeni skuter kupit cu ga

Ma neces bit zadovoljan s GP-om... bolja je bela strela... :):)

btw. kad ide R6 od tebe? I za koliku "odštetu" ;)

Nakon Ra necu bit zadovoljan sa ni jednom skuterom.

Ali cu se morat zadovoljit :D

Tmax uvjerljivo najbolji maxi skuter pocevsi od kvalitete izrade, tehnickih rjesenja a vozljivost koju ima ostali mogu sanjati. Sve to kada se upakira sa ABS-om kojeg nudi jos valjda od 2004. kad je to u automobilima postala svakidasnjica onda mislim da su sve price suvisne.

Kvaliteta plastika se moze vidjeti kod padova gdje bi ostale skutere skupljali u kutije a ovaj ostaje u komadu.

Ubrzanje, krajnja show.

Trenutno rabljeni Piaggio/Gilera 500 su po 3-4 tisuce eura a vec za 5 se da dobiti Tmax doduse bez ABS-a.

530 mi je vrh vrhova ikad. Kad me nesto prebaci da se odlucim oprostit sa 8-9 tisuca za rabljeni skuter kupit cu ga

Sta nije Tmax oko 11 somova?

A Akrap jos bice 6-7k kn. Skupi se od sale 100k kn da to bude to.

Slabo na T max je kure samo tako. Kako dode koji model ili redizajn dobre su liste cekanja

Cisto sumnjam da ces dobit ista na njega. Mozda ti daju kakav poklon ali popust jako tesko. Meni ne. Nisam jos probao C650 ali da imam potrebu nebi se dvoumio bar ja....

Gledam nesto uzet, al R mi nije privlacan ni jedan jer cu se zabit negdje i pa pa ... :) znam sebe ...

Ovako neki maxi skuter ili nesto tako ... ne prejako a dovoljno da moze otic negdje malo .. ne predaleko

Ja bi puno rade fz1 al nije ni on nesto posebno, tih navodnih 150ks moze okacit macku o rep.

Ma dobro ne bitna je jurnjava, bitno je normalno i ugodno se vozit

toltijana sa svakim dvokotacem se mozes zabit

ako nisi imao nikada motor uzmi nesto slabije za pocetak, udji u stos i onda nesto jace

R nemoj ni gledat ako nisi mazohist, al doboro bi ti stajala moja CBR :D

Ma dobro ne bitna je jurnjava, bitno je normalno i ugodno se vozit

... ajde probat Yamahu Mt-09 Tracer ... pogoden motor samo tako ... po meni best buy trenutno ...

... ajde probat Yamahu Mt-09 Tracer ... pogoden motor samo tako ... po meni best buy trenutno ...

Apsolutno, meni je totalni idiotizam dati za skuter 86k kad za 83k Kn imaš Yamahu MT-09 Tracer, za razliku u cijeni još pukneš kofere i voziš se ko čovjek sa zdravih 115ks i 3 cyl...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned