Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

Just now, Hawkeye said:


Hehehhehheehe ne brinem se
No da i ja nisam u offtopicu

Ima li netko iskustva sa federal rsr? Oduvijek sam htio probat tu gumu

 

Vozio je @Exfreerider Polo sa tom gumom. Ako se dobro sjecam, doslovno se raspala nakon jedne sezone. E sad, da li je do njegove voznje ili do same gume, bude on napisao. :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pekx said:

 

Vozio je @Exfreerider Polo sa tom gumom. Ako se dobro sjecam, doslovno se raspala nakon jedne sezone. E sad, da li je do njegove voznje ili do same gume, bude on napisao. :D 

Krivo

nije se raspala nego je imala tvorničku grešku na spoju plašta bi se pojavila crta na što su oni kod reklamacije odgovorili da nije opasno za voziti

pa sad ti budi glup ili imaj muda voziti se 250 sa takvom gumom (deklarirana Y 300)

a i općenito mi taj RSR nije ništa posebno se pokaza R1R puno bolja

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pekx said:

Meni je GY F1 bio najopasnija ljetna guma koju sam ikad imao prilike probati po kisi.

 

Koji GY F1? Imas bar pet razlicitih :)

 

Meni je GY Eagle F1 GS-D3 bila najbolja kisna guma :)

 

3 hours ago, Hawkeye said:

Ima li netko iskustva sa federal rsr? Oduvijek sam htio probat tu gumu

 

 

2hg8p08g8ufz.jpg

 

7670a22aa3e39d5ee7804sxua9.jpg

 

18113d59c82dd772c465ctiut7.jpg

 

20974c83b0c8e6f7a15d4f6uvv.jpg

 

c0de24dac2a4086f59391h1uw3.jpg

 

eea71d95915ea4df94648fcuai.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ND4SPD said:

Meni je GY Eagle F1 GS-D3 bila najbolja kisna guma :)

 

Meni je rekao bih bila najbolja ljetna guma (od ovih "normalnih") koju sam imao do sada.

Mislim da ću na proljeće opet uzeti set novih i vratiti se na njih.

Probao sam i Pirelli i Conti ali GS-D3 mi je ostavila daleko najbolji dojam.

Dimenzija u kojoj sam ih imao je 215/40 ZR17.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RS2000 said:

Toyo T1R 195/45 R16 malo strechana,  na suhom ljepi nenormalno , ali kad dodje na mokro to je onda kao na ledu , u svakom slucaju sam zadovoljan sa njima kako su izgurale proslo ljeto :D 

T1R valja samo dok je nova prvih 5-10tkm

kasnije odu rubovi i od 195 ostane 165 i stvrdne se

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2018 at 10:54 PM, 2fast said:

 

Meni je rekao bih bila najbolja ljetna guma (od ovih "normalnih") koju sam imao do sada.

Mislim da ću na proljeće opet uzeti set novih i vratiti se na njih.

Probao sam i Pirelli i Conti ali GS-D3 mi je ostavila daleko najbolji dojam.

Dimenzija u kojoj sam ih imao je 215/40 ZR17.

 

On 2/2/2018 at 11:03 PM, TomiTraktor said:

Uf meni gy f1 trojka nije bas sjeo, ali zato conti sport od ovih normalnih mi je bila najdraza

Sent from my Moto X4
 

 

O kojoj pricate...

 

Staroj GS-D3 ili novoj Asymmetric 3?

 

Kako sam vec napisao, meni je GY Eagle F1 GS-D3 bila najbolja kisna guma... Po suhome mi definitivno nije bila najbolja, imala je jako mekane bocnice, tako da se previse "uvijala", a nakon duze brze voznje imao sam osjecaj da se pocinje "topiti"...

 

@Raptor6767 Rene je imao noviju, cini mi se Asymmetric 2 i imao je iste primjedbe na mekane bocnice...

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
O kojoj pricate...
 
Staroj GS-D3 ili novoj Asymmetric 3?
 
Kako sam vec napisao, meni je GY Eagle F1 GS-D3 bila najbolja kisna guma... Po suhome mi definitivno nije bila najbolja, imala je jako mekane bocnice, tako da se previse "uvijala", a nakon duze brze voznje imao sam osjecaj da se pocinje "topiti"...
 
[mention=230]Raptor6767[/mention] Rene je imao noviju, cini mi se Asymmetric 2 i imao je iste primjedbe na mekane bocnice...
 
 
Da, GY F1 A2...užas. Nikad više.

Toliko mekane bočnice da se podvlače pod felgu kad juriš i onda imaš osjećaj da nema gripa jer se cijeli zamakne.
A guma drži jer je smjesa dobra. Užas.
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Raptor6767 said:

Da, GY F1 A2...užas. Nikad više.

Toliko mekane bočnice da se podvlače pod felgu kad juriš i onda imaš osjećaj da nema gripa jer se cijeli zamakne.
A guma drži jer je smjesa dobra. Užas.

 

 

bomba :D ja sam ih imao i jebene su bile na editionu i nije se nis frkalo,a u ostalom kaj ti popljujes znam provjereno više puta da je top :D 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Raptor6767 said:

Da, GY F1 A2...užas. Nikad više.

Toliko mekane bočnice da se podvlače pod felgu kad juriš i onda imaš osjećaj da nema gripa jer se cijeli zamakne.
A guma drži jer je smjesa dobra. Užas.

Takvo sam iskustvo imao sa csc5. Drze hebeno, al bocnica se bas gadno uvijala, toliko da je nakon zesce voznje bilo prljavih tragova na njoj. Jedino sto nije bila xl, pa ne znam kako se ona ponasa. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dario said:
 

 

bomba  ja sam ih imao i jebene su bile na editionu i nije se nis frkalo,a u ostalom kaj ti popljujes znam provjereno više puta da je top  

Kad ti nikad nisi jurio osim po ravnom.

a5d9694079405a694412cbf47c711d45.jpg7fa6528bf5828881fdbd919c45f35643.jpg

 

Najdraža mi je bila CSC3 XL, imao sam čak tri seta.

 

Imao sam i R888 kao nova (još šare na njoj po sredini) ali je DOT bio star nekoliko god pa je držala slabije nego CSC3 u rotoru npr.

 

Hankook Ventus V12 - best buy, ali nisam puno km napravio sa njom. Oko 2kkm.

Edited by Raptor6767
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, homer said:

Takvo sam iskustvo imao sa csc5. Drze hebeno, al bocnica se bas gadno uvijala, toliko da je nakon zesce voznje bilo prljavih tragova na njoj. Jedino sto nije bila xl, pa ne znam kako se ona ponasa. 

 

Nisam toliko dobar vozač da mi to smeta, ali čini mi se da je to napravljeno upravo iz razloga kako bi prosječan vozač mogao lakše procijeniti granicu  proklizavanja.


Sa svim tim polutrkaćim i poluslick gumama mi je ista priča kao i s gewindama - auto drži kao pegla, onda kad popusti možeš Bogu plakat.

 

Btw, da nisam skroz OT, probao sam Savu UHP2, i pokazala mi se kao jako dobra guma, ima li je netko duže vrijeme pa da kaže kako se ponaša s trošenjem? Kad sam je probao novu, bolje je držala nego Hankook Ventus koji sam tad imao na autu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DiscoVolante said:

 

Nisam toliko dobar vozač da mi to smeta, ali čini mi se da je to napravljeno upravo iz razloga kako bi prosječan vozač mogao lakše procijeniti granicu  proklizavanja.


Sa svim tim polutrkaćim i poluslick gumama mi je ista priča kao i s gewindama - auto drži kao pegla, onda kad popusti možeš Bogu plakat.

 

Btw, da nisam skroz OT, probao sam Savu UHP2, i pokazala mi se kao jako dobra guma, ima li je netko duže vrijeme pa da kaže kako se ponaša s trošenjem? Kad sam je probao novu, bolje je držala nego Hankook Ventus koji sam tad imao na autu.

Ne, baš kontra. Jer briješ da si došao do granice, a guma kao smjesa drži - ali bočnica je zakurac. I onda nemaš povjerenja u gumu. 

 

Na CSC3 također nisam imao nikad problema sa uvijanjem, a imao sam 3 seta.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...