Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Danas probao malo jace Hankook Ventus v12 evo2

 

Moram priznati da sam bio skeptican jako bez obzira sto sam ih bio kupio i do trena dok ih nisam provozao malo jace nisam vjerovao da za tu lovu mogu kupiti dobru gumu.

Jos uvijek mi nije na nivou Potenze RE050A, al je recimo puno bolja od Michelin Pilot sport 3.

Ok Michelin je na Alfi, a Hankook na Bravu, ali na unosu volana i povratne informacije Hankook mi je puno bolji i ulijeva mi puno vise sigurnosti i dozu rezerve koliko jos moze drzati

 

Jedino sto mi se bocnice cine malo vise pa kao radi u odnosu na Potenzu koju sam imao prije, ona je imala jako tvrdu bocnicu i tu mi je ustvari jedina prednost Potenze u odnosu na Hankook.

Definitivno ih mogu preporuciti, zbilja nisam mogao vjerovat da za tu lovu mogu uzet tako dobre gume!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Pisao sam 4.30h ujutro...jbga. .

 

Imao sam ja R888, a u 4mj dolazi R888R.

 

Vani ovi kaj su ih testirali kažu da su bolje.

 

Da, ali si imao stare, potrosene :)

 

eh R8R... dal JE to kratica?

al gore na cjeniku pise "cjenik Toyo R888 2016"

 

R8R je ta nova, da to je kratica :)

 

R888 je stara guma, to ne gledas osim ako ne zelis R888

Link to comment
Share on other sites

Kaj se nisi bio zalio da si imao stare, potrosene? Ili si imao dva seta :) BTW OT smo, slobodno preselis ovo u raspravu o gumama :)

Bile su stare, nisu bile potrošene. Ja sam ih potrošio do kraja sezone.

Na kraju su bile lošije od CSC3 koje sam nove poslije kupio.

 

Prebaci, moderiraj malo. :D Na Tapatalku sam.

Link to comment
Share on other sites

Frend ih ima u 195/50/15 . vozio se 20tak km ceste.. Bojler je vozio spansko i on je vozio grobnik fd. Cinu se ok. Kaze da mu se cini nes bolje. Na drugom setz felgi ima r888 koje je takoder uzeo nove tako da ce neka bolja.usporedba bit kad zatopli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bile su stare, nisu bile potrošene. Ja sam ih potrošio do kraja sezone.

Na kraju su bile lošije od CSC3 koje sam nove poslije kupio.

 

Prebaci, moderiraj malo. :D Na Tapatalku sam.

Ja sam nove r888 kupio od clana foruma i meni su te gume durale 3 ljeta.

Zadnje ljeto je jako los grip imala guma na nasem izlizanom vapnencu. Dao sam te iste gume Tomi i on je rekao da su mu bile dobre (vjerujem da su njemu puno bolje radili grijaci guma na FWD volvu LOL).

 

Pa ako ti ista znaci, probaj nove R888 i mozda se iznenadis.

Link to comment
Share on other sites

Vidiš to mi je baš upalo u oko sad dok tražim što kupiti...koja količina sranja da je za ne vjerovati.

 

Dobar komentar:

 

Zakljucak: ko i uvijek za SVE krive drzave (vlast) koje donose bezvezne zakone i ne kontroliraju provedbu. A da su svi zakoni koji se ticu firmi pljuvanje narodu u lice govori podatak da firme same provode zakone (bez ikakve kontrole). To je ok ako iza svega stoji takova kazna da ti nikada vise ne padne na pamet muljat. Ali ne!

I kazne plate drzavi, a za narod ih zaboli (i firme i drzave). Pravedno bi bilo da se firme iskupe potrosacima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...