Jump to content

Recommended Posts

na ljubuski ako hoces ides prvi izlaz nakon vrgorca,i ulazis na crveni grm,a mozes i na vrgorac izaci,pa na gran prijelaz orah i udes u Vitinu i nakon nje je Ljubuski

puno hvala na konkretnom odgovoru !

Rene, kad si u Barceloni? Ja idem u 8 mjesecu, 4 tjedna road trip... Iz Zagreba, preko italije na Route des grandes alpes, spuštanje u Monako, preko azurne obale skroz do Barce, tamo 3-4 dana pa onda trajektom do Citavecchia i u Rim. U Barci bi trbeao biti negdje oko velike gospe ili tjedan kasnije(još nisam odlučio koji tjedna krećem)

11.08-19.08.

Idemo avionom.

Prošle godine htio roadtrip ali frendica nije mogla dobiti godišnji.

Pa da se ljudi useru na svaki post ne bi iz kuće izlazili...evo upravo se vratio iz BG i živi i auto i ja...

Bio mi dobar izgovor da odemo u Barcu.

Edited by Raptor6767
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Da sam sebi odgovorim, ako netko bude imao sličnih nedoumica

Preko GP Bijača uvjerljivo najbrže i i najbolje u smjeru Mostara iz Sj. Dalmacije, sa A1 samo se produži do naplate, zatim ide granica, i onda spojna cesta do Čapljine nekih 15ak minuta vožnje. Preko Metkovića je sa A1 cca 45-55min ( do Čapljine ), ovisno o gužvi na Doljanima, preko Bijače  do Čapljine( s tim da sam lagano vozio jer sam 1. put ) cca 25min. Svakako najbolji prijelaz iz ovog dijela u BiH.

Na Bijači sam bio sam , nema pasa. Eto :) 

Edited by M.P.
  • 2 years later...

Opet me put navodi u BiH, pa da pitam, ovaj put Jablanica , iz Zadra.

Gledao sam po mapsu, i uvjerljivo najkraći put mi se čini preko Kamensko prelaza, potez Tomislavgrad-Sovići-Doljani-Jablanica. Jel prolazio tko nedavno tom rutom ? Magistralu dobro znam kakva je prema Jablanici iz smjera Mostara, al ovdje nisam nikad prošao .. Prvenstveno me zanima kvaliteta asfalta i širina ceste

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...