Jump to content

Chris Harris on Cars videos - KOMENTARI


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

lool

jedino se na ovom forumu može pročitati da je Pagani stavio svjetla sa autobusa na aute... :doh:

a pričamo o najvećoj mogućoj picajzli oko detalja ikad u auto industriji.

 

 

To nije cudno :) Npr. Ferrari ima zmigavce sa Punta :) Upravo ta svjetla su jebada jer se moraju homologirati, ovako stave dio koji je prosao testiranja i odobren je pa si skrate muke :)

Link to comment
Share on other sites

lool

jedino se na ovom forumu može pročitati da je Pagani stavio svjetla sa autobusa na aute... :doh:

a pričamo o najvećoj mogućoj picajzli oko detalja ikad u auto industriji.

 

 

Tak se doma razgovaraj.

 

Pagani-Zonda-rear-680x510.jpg

 

2005-Saleen-S7-Blue-R-Section-1024x.jpg

 

spyker8_4.jpg

 

Isto vrijedi i za prednje lampe...

 

Dok to ovako izgleda kad team ljudi radi na razvoju mehaničkih komponenti, hlađenja, homologaije itd više od godinu dana tako da svai dio bude jedinstven i high-end:

 

lampa%20P5-1-6.jpg

 

lampa%20P5-1-15.jpg

 

lampa%20P5-1-2.jpg

 

IMG_3176.jpg

 

lampa%20P5-1-31.jpg

 

lampa%20P5-1-31.jpg

 

lampa%20zadnja-1.jpg

 

lampa%20zadnja-1-2.jpg

 

IMG_0573.jpg

 

IMG_3175.jpg

 

IMG_0560.jpg

 

Mislim da je glupo da spominjem koliko znam o industriji i firmama o kojima tu pričamo i koliko sam kojih auta vozio a koliko je kompetencija sa tvoje strane tako da EOD od mene.

Edited by CroDriver
Link to comment
Share on other sites

1,79 sekundi brze nego na P Zero Corsa gumama :) Dakle isto 2 sekunde kako je i rekao :) 991 GT3 je 8 sekundi sporiji na istoj stazi s istim gumama... Za razliku u cijeni ja bi GT3 i 1000 setova guma :D

 

Ja bi 8c competizione ili Masera Gran turismo i zabolilo bi me za vrijeme u odnosu na ostale, eventualno nekog Astona.

Uz to nekog Caterhama ili Lotusa, vjerujem da bi mi jos ostalo :D

Link to comment
Share on other sites

GT3 serijski dolazi na Pilot Sport Cup 2, pa je P Zero Trofeo R svejedno brza guma...

 

Pa nemoze guma s treadwear 180 biti niti priblizno po preformansama gumi s treadwear 60.

Nizi treadwear, guma bolje drzi ali postoji mogucnost od pregrijavanja. I normlano, brze se trosi.

Link to comment
Share on other sites

Pa nemoze guma s treadwear 180 biti niti priblizno po preformansama gumi s treadwear 60.

Nizi treadwear, guma bolje drzi ali postoji mogucnost od pregrijavanja. I normlano, brze se trosi.

 

Pa to sam i napisao na prethodnoj stranici, da je Trofeo R meksi :) Ali ima tu i do smjese, jer P Zero Corsa je isto 60 UTQG...

 

http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?tireMake=Pirelli&tireModel=P+Zero+Corsa+System

 

http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?tireMake=Pirelli&tireModel=P+Zero+Trofeo+R

Link to comment
Share on other sites

Nisu to orginalna svijetla pogotovo ovo bijela. Mora da to stavlja wannabe tjuner. To je Diablo VT i svaki Lamborghini u to doba radili ručno i maloserijska proizvodnja. Ne znam zašto ste primili za glavu zbog zadnja svjetla i to ide sasvim u krivom smjeru offtopica.

Link to comment
Share on other sites

kaj ti nije jasno, jel lijepo covjek stavio slike gdje su ista svjetla , znači isti dizajn samo malo različita vanjska stakla/boja stakla i na Lambu VT originalno, i na Zondi S, i na Spykeru i na Saleenu ;)

znači , da se ne hebu s razvojem , uzmu svjetla koja su već homologirana testirana itd itd, dakle gotov proizvod...

Link to comment
Share on other sites

ma Pagani zadnji fus..nista svoje nerade..samo uzimaju gotove stvari :doh:

 

:doh: cekaj jesi ti daltonist pa vidis kao Davorin Bogovic samo CRNO-BIJELI SVIJET ili kaj, ili se pravis ____

Pagani jebeno razvija svoje aute i da, vjerojatno je jedna od , ako ne i najveća picajzla kaj se tiče detalja, ali poanta je da čak i oni neke stvari si olakšaju uzimanjem gotovog proizvoda...e sad ako tebi nakon onih slika svjetala i ove rasprave nije jasno, imas 2 opcije- a)ponovno krenuti od 1. osnovne u školu,

ili

b) pošalje ti netko u Paintu nacrtano pa mozda skuzis ;)

Link to comment
Share on other sites

kaj ti nije jasno, jel lijepo covjek stavio slike gdje su ista svjetla , znači isti dizajn samo malo različita vanjska stakla/boja stakla i na Lambu VT originalno, i na Zondi S, i na Spykeru i na Saleenu ;)

znači , da se ne hebu s razvojem , uzmu svjetla koja su već homologirana testirana itd itd, dakle gotov proizvod...

 

Najefikasniji način ... malo dizajn stakla drukčiji i to je to...treba s vremenom i proizvodnji malo troškove smanjiti

Link to comment
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: no coment jep lamborgini pagani to sve vanabi to su neke kante :notworthy:

 

a upozorenje o offtopicu majstore :rofl::thumbsup:

 

 

google majka svi diablaći vt serije imaju takva svjetla

 

al kuzis ekipi je tesko googlat, citav dan za kompom i onda je problem otici na google.com upisati taj i taj auto i pogledati slike 20sec, neee lakse je gnojit bez pokrica...Wannabe tuneri, ovo treba u Bisere myhraweba :D:D

Link to comment
Share on other sites

Vristim na sve ovo :lol: :lol: :lol:

 

Neznam sto je tako tesko prihvatiti sto je toliko proizvodaca preuzelo ta svijetla, btw meni izgledaju jebeno na svakom od auti na slici tako da me zaboli dzon jesu sa busa.

 

Ali ocito je da jesu neka veliko serijska izrada za vise namjena

Link to comment
Share on other sites

al kuzis ekipi je tesko googlat, citav dan za kompom i onda je problem otici na google.com upisati taj i taj auto i pogledati slike 20sec, neee lakse je gnojit bez pokrica...Wannabe tuneri, ovo treba u Bisere myhraweba :D:D

 

Objasni ti onda kako googlati a pisati preko tapatalka? Jesi li za kompom cijeli dan? Jeaaahh! To treba u bisere myhraweba koju ne misle glavom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • ND4SPD unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...