Jump to content

android 2din iskustva..


Dinko

Recommended Posts

U autu imam ozvućenje boli glava

Pojačalo woffer....

Nemogu dobit onu glazbu koju sam imao prije a mislio sam da je ovo puno bolje

Al no no...

Prodajem ga..

0958891039

 

Molim kolege sa foruma ako tko ima isti android ako mogu snimit video

Kad upale auto koliko im treba da mogu zvuk pojačat i smanjit i ući u neku od aplikacija

 

mogu ti ja snimiti.

gledoa sam danas, oko 25 sekundi je za paljenje do radia. par sekundi još da pokrene sa SD kartice.

 

google maps treba cca 2,5 min da postane funkcionalan..

 

facebook nisam instalirao, on opterećuje i mob di neće ovo.....

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Malays ROM (custom) i koristim Next launcher.

Mirtl kako to mislis 2.5min da bi gmaps bile upotrebljive?

Meni se podize uredjaj cca 1min i odmah je spojen na net i bt (na mobu aktiviram bt i acess point netom prije ulaska u auto) i cim se digne rom mi macrodroid app podigne waze i sve je spremno (headunit service notification)

Ja jedino kliknem play da krene jetaudio player i to je to. (Mogu i to na automatski ali hrpu puta mi smeta mjuza odmah na startu).

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

mogu ti ja snimiti.

gledoa sam danas, oko 25 sekundi je za paljenje do radia. par sekundi još da pokrene sa SD kartice.

 

google maps treba cca 2,5 min da postane funkcionalan..

 

facebook nisam instalirao, on opterećuje i mob di neće ovo.....

 

E to je to!!!!!

Isti klinac

Danas ga srušio vratio na tvorničke postavke

Facebook izbrisao i sve druge aplikacije

50 posto brže rafi smeće jedno.....

Link to comment
Share on other sites

zato sam ja uzeo carjoying jer se može hw upgrejdat sa 1 na 2 gb ram i onda se moš igrat one dječje igre leti leti leti

 

edit:

striko care koji qratz Četi fejsbuk u autu? kaj si jeka dreo?

ako već patite na to da imate baš SVE POKEMONE na ekranu u autu onda koristite screen mirroring ;)

a headunit rasteretite.. i naravno, kao i svi android uređaji, bez custom roma su svi za mikrovalnu

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

možete staviti linkove tih modela koji vas zajebavaju ili bar napisati specifikacije cpu/gpu/ram?

 

ja bi si uzeo jednog kad bi radio kao galaxy tab 3 8.0, a to nije baš neka zvijer za današnje pojmove, ali zato radi glatko. mislio sam ga koristiti kao car pc, ali sad si malo razmišljam o ovim joyingima, prvenstveno zbog kompatibilnosti komandi na volanu

Link to comment
Share on other sites

ima ROM od jednog dečka što ga smatraju kao konkurencijom od Malaya.. zove se odn nick mu je i ime ROM-a booroondook

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=64417471&postcount=10

 

ON SE DIGNE za 25sek SVE

imao sam ga na svom uređaju za test čitavih pola sata jer nema ništa i zato se diže tako "brzo"..

a Malay doslovno sve možeš kustomizirat i zato ga koristim.

 

zaključak: postoje ROM-ovi koji se dignu jako brzo naspram onog koji ja koristim, ali zato nema toliko mogućnosti koliko ima Malays ROM

I nije mi bed čekat tih minutu i pol i fakat se ne uzrujavam zbog istog.

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

Ekipa, jel ima netko od vas onaj 4G dongle?

Stigao mi je android i vec dva dana se jebem da se spoji na internet (na kućni WiFi se spoji). Sa Kinezima nebum nista rijesio jer iduci mail prema njima ce bit jebanje keve, posto su toliko retardirani da ni sami sebe ne kuze kad na engleskom pisu.

 

Meni se on kao spoji na internet ali nema prometa. I koju god SIM karticu ubacio isto se desava. Pa ako netko ima cisto da probam sa njegovim stickom.

 

SIM kartica je od bon bona, provjerio sa tehničkom podrškom i kod njih je sve u redu. Decko iz tehničke mi je preporucio da odem kod njih u poslovnicu i trazim data SIM karticu ali da je on siguran da bi i sa ovom karticom koju imam moralo raditi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam si isprobao za svaki slucaj usb wifi/4g dongle.

Ne koristim ga jer mi mob sluzi kao ap.

Dongle:

On kad ga spojis na usb povuce data apn sa sima na kojem ne smije biti pin, i pocne slat wifi signal.

Spoji se na taj wifi ap, unese pswrd i radi.

Jesi provjerio da je sim pin deakt?

Ja ti mogu moj posuditi ali tek popodne dodjes i probas. Bit cu u jednoj vulk.radnji u maksimiru oko 18h pa nazovi na 0921886633

Link to comment
Share on other sites

Treba ti biti ugasen pin, unesen apn u stick i trebas ugasiti da ti stick prepoznaje kao cd rom sa instalacijom drivera. Tako je barem meni za tablet bilo.

 

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala bando, pogotovo Ozyu jer se ponudio posuditi uredaj :)

 

Ja sam doma zakovan za krevet, zub sam vadio pa sam za k. Ali poslao sam frenda u bon bon poslovnicu i rijesili su :)

ni sami ne znaju kako, ali uglavnom u sticku su bile krive APN postavke. Ukucali su prave postavke i nije radilo. Pa su klikali svasta, resetirali ga par puta na tvornicke postavke i kod zadnjeg reseta se spojio i evo od tad radi. Ali velim, ni sami ne znaju kako su slozili da radi jer se sa tvornickim postavkama spojio. LOL

 

Hvala još jednom! :)

Kad dodem k sebi od zuba budem napravio mali review jer uredaj je bomba i fakat ga mogu svakom preporucit :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...