Jump to content

Brušena radilica


Recommended Posts

Morao sam svoju brusit na prvu specijalu.

 

Imam u planu puno konjice, zanima me oce li biti problem sto je brusena? Jel ju se moze dat na nitriranje kao takvu i oce li to pomoc?

 

Znam da std drze 800ks na radilici, ali jel ima ko iskustva sa brusenima i vecim snagama..

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Nije problem to što je brušena, već to što je vjerojatno (pretpostavljam

zato što je FIAT u pitanju) nitrirana. Ako je u orginalu nitrirana,

nakon brušenja ju treba ponovno nitrirati. E sad, koliko dobro se to

kod nas i kod koga može napraviti, to će bolje znati neki FIAT-aši i Alfisti.

Link to comment
Share on other sites

Meni GREGUREK radi 80% stvari koje slazem

 

SVE fiatove radilice su tvornicki nitrirane, pa tako treba i tvoja.

 

Odnesi nazad gregureku, i reci da hoces nitrirat, to ti je cca 700 kuna. Nakon nitriranja radilica se polira

 

 

 

npr, moja u fiatu je brusena u 2 specijalu, nitrirana i ja sam kupio auto sa rastopljenim lezajevima (pukla pumpa ulja), samo sam ju dao ispolirati, i stavio nazad i od tada trpi sve sta god sam joj radio.

 

 

 

 

HIC - koga ti preporucujes?

Link to comment
Share on other sites

na fesbu se može nitrirati...koliko ti je prva specijala? oni nitritaju do 3 desete u dubinu tvorniči pa kada ispoliraju onda dođu na 2.5 desete ili tiga 0.5 milimetara po promjeru...znači ako ti je radilica brušena na prvu specijalu onda imaš još nekih 0.25 mm sloja nitrata što je sasvim dovoljno...

 

a meni su rekli da možem nitrirati svoju radilicu za neku sitnu lovu ali nissanove radilice se indukcijski kale...seljaci...

Link to comment
Share on other sites

koliko su vam specijale? znam da je nissan na radilici 0.25mm a koliko je na fiatu neznam

 

http://www.fsb.hr/zavod_za_materijale/html/download_material/TOiPZ_V6_Postupci_modificiranja_prevlacenja_2007_08.pdf

 

na 4 stranici pred kraj piše da je efektivna dubina nitriranja 0.6 mm znači po promjeru 1.2

 

koliko specijala ima radilica na fiatu? mislim da ima 3 specijale po 0.25 i kada dođeš na 3 specijalu ostane ti sloj nitrida od minimalno 0.25 da se motor nebi rasuo tako lako...ne kužim se u fijate ali koliko god ima specijala toliko ti bude uvjek bilo nitrida više...znači 0.75 je 3 specijala plus 0.25 nitrida

Edited by Debeli
Link to comment
Share on other sites

znam...da to u nissanu rade nebi svaki ca18 imao problema sa radilicom:doh:

 

Ti vasi problemi sa radilicom su vise radi tvornickog zaheba sa povratom ulja u karter.. nego kaj nije nitrirana :happy:

 

Sad smo vec zahebali niknejam i thread... nebumo vise da nas Tomi ne prikljesti skup sa niknejmom :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...