Jump to content

Tražim autoelektričara?


irm

Recommended Posts

E ovako, radi se o ženinom autu, Renault Scenic 1,4 16v, 2003 god.

 

Auto je radio najnormalnije od kad ga žena ima (od 2009)...i onda prije 3-4 mjeseca jednostavno neće upaliti, vergla žena ali ništa... Dođem ja nakon par sati, auto najnormalnije upali. i tako stalno, ženi neće upalit, ja dođem s posla i kresne iz prve da pas mater više, to je trajalo ne znam koliko, odvezao sam auto kod kuma, spojili su ga na comp koji pokazuje da je sve oke... on je nekaj mijenjao i kemijao i ne znam što, dođem po auto, otpeljam ga doma, ujutro žena ide na posao, naravno, auto ne pali.... i sad stoji već par mjeseci ispred kuće jer ženi više ne treba... pokušao sam par puta upaliti ali ništa, vergla ali neće upaliti....

 

Da li netko od vas zna nekog električara ili ne znam ni sam koga trebam da pregleda i eventualno popravi auto...tako i tako ga mislimo prodavati, pa ne znam da li se uopće isplati popravljat, a predpostavljam da nije neki veći kvar... valjda...

 

auto je u Dubravi kod Garden Malla

 

eto, svaka pomoć je dobrodošla :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jel ti blinka lampica od el.blokade-kod kljuca? To zna cesto zezat.

 

Inace blizu ti je Štefanek Avenija Dubrava 180, 098231365. Odlicni i ok su sa cijenom. Meni su rijesili bilo koji problem.

 

Edit: Joza me prestigao. Moze biti jos i zavojnica brave.

Link to comment
Share on other sites

da, mogao bi bit kljuc, tak je i meni nedavno na Ford Ka, samo vergla. Ako je to, budi oprezan koliko ga verglas, na ovom je aktivirao neki safety feature pa je bilo sranja, srecom uspio rijesit al nije bilo jeftino.

Link to comment
Share on other sites

Jel ti blinka lampica od el.blokade-kod kljuca? To zna cesto zezat.

 

Inace blizu ti je Štefanek Avenija Dubrava 180, 098231365. Odlicni i ok su sa cijenom. Meni su rijesili bilo koji problem.

 

Edit: Joza me prestigao. Moze biti jos i zavojnica brave.

 

Nazvao i budem odfurao auto kod njih da pogledaju... Hvala ti

Link to comment
Share on other sites

A neznam di se nalazi na scenicu...na twingu sam ga sam mjenjao...2 serafa M10 i dve zicice...5 min posla...u servisu mi rekli sa izmjenom 350kn (150 senzor) ...u ovlastenom naravno...jebiga Davore guglaj malo!!

Link to comment
Share on other sites

Jesi pogledao osnovne stvari - dal ima iskre i dal se čuje pumpa benzina kad daš kontakt?

Ako se cuje pumpa a nema iskre onda je vjerojatno taj senzor radilice. Ako netko ima autodatu da tu stavi shemu motorne instalacije bilo bi lakše to potvrdit. Starom na kangoo je zadnja desna lampa malo cudno radila zbog mase(mislim da samo dok je kocnica stisnuta) pa zbog toga nije htio palit. provjeri sva svjetla iza/naprijed pa ako i tebe nesto od tog zeza mozda imas slican problem

Link to comment
Share on other sites

Nece ni danas upaliti..zadnji put sam ga valjda ispraznio malo..akumulator...i gore sve la pice kaj trebaju...nista dodatno...

 

Dex poslat cu ti na fb sliku da tu zakeljis...a danas budem zval vucnu da tam odveze auto....avenija dubrava...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jel ti blinka lampica od el.blokade-kod kljuca? To zna cesto zezat.

 

Inace blizu ti je Štefanek Avenija Dubrava 180, 098231365. Odlicni i ok su sa cijenom. Meni su rijesili bilo koji problem.

 

Edit: Joza me prestigao. Moze biti jos i zavojnica brave.

 

jučer šlepa dopeljala auto kod njih i sad me zovu da je gotov.... senzor radilice, 400 kn... i to je to :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...