Jump to content

Ugradnja muzike?


Xman

Recommended Posts

Jel se bavi tko na forumu ugradnjom muzike, konkretno, mora ostat sadasnji HU i promjenio bi prednje sisteme i ubacio neki sub u prtljaznik, jasno uz pojacalo, po mogucnosti da se moze slozit da je sub u duplom podu jer nemam rezervne gume pa je tamo ionako rupa al ovo zadnje nije uvjet?

Link to comment
Share on other sites

Teško da će Ronis raditi što Xman želi.

 

A ne znam, meni su ugrađivali 2DIN, provlacili instalaciju za rikverc kameru kroz tvornicke buzire da sve izgleda OEM i napravili odlican posao. Sljedeci put kad cu nesto trebat opet idem k njima.

Link to comment
Share on other sites

dex bas si nasao usporedivat ugradnju radija sa izradom gepeka...

 

kak je lovrek napisao, nisam imao vremena, a i stvar je bila u tome da bi ljudi cudesa po cijeni generic kutije od mdf-a, naravno, da je gotovo jucer.

Link to comment
Share on other sites

Xman, zasto ne kupis oem Helix plug and play, kod Darija sub sasvim solidno tuce, pase kutija u rupu bez modifikacija, a nema puno muke, skoro pa samo prikopcat i iskodirat. Vjerujem da je tako i sa sistemima naprijed.

Cisto kao solucija koju i sam mozes napraviti.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni razmisljao da ima oem rjesenje, budem vidio s Dariom kak je kod njega.

Prednji sistemi nisu problem al nisam siguran da bi se zajebavao sa provlacenjem svega za gepek kad nisam to nikad radio.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni razmisljao da ima oem rjesenje, budem vidio s Dariom kak je kod njega.

Prednji sistemi nisu problem al nisam siguran da bi se zajebavao sa provlacenjem svega za gepek kad nisam to nikad radio.

 

Lako za ugradnju, Zac iz TNT-a rijesi to bez problema. 000051419 helix trazi na ebay.de, ima od 400 eura. Evo referenca i slike: https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/subwoofer/000051419/

Link to comment
Share on other sites

Meni je zao da sam prodao sub, kondenzator i pojacalo iz Leona...

Sad si me sa ovim sa ECS tuninga bacio u razmisljanja...

Bez beda bi se prepodstavljam dalo rijesiti i za u scirocca tako nesto kao od Helixa?

Na ECS stranici nema nista za moj scirocco MK3

Link to comment
Share on other sites

Na ebay sam gledao za 600-700 komplet Dynaudio za 7icu a na yt i po komentarima jebeno svira.

To mi je jedna opcija.

 

Igor hvala.

 

Dynaudio je solidan, ali racunaj da moras raskopat pola auta za to. :lol:

To je stvarno dobra cijena ako si nasao, jer je komplet po 1000E na vise, a s obzirom da u GTD-u imas crni krov i A nosace, racunaj da ces morat i nove nosace uzimati ili cekati da naidju (obicno losi i ofucani) na ebayu.

Link to comment
Share on other sites

Na ebay sam gledao za 600-700 komplet Dynaudio za 7icu a na yt i po komentarima jebeno svira.

To mi je jedna opcija.

 

Igor hvala.

 

Uzmi to OEM i bok :thumbsup: svira predobro, ne treba ti niš više od toga, a sve je plug and play.. u konačnici košta isto ko i da sam slažeš nešto a bolje je ;)

Link to comment
Share on other sites

Uzmi to OEM i bok :thumbsup: svira predobro, ne treba ti niš više od toga, a sve je plug and play.. u konačnici košta isto ko i da sam slažeš nešto a bolje je ;)

 

ma bolje od cega? predobro u odnosu na sto?

Link to comment
Share on other sites

j...bao vas OEM. Te stvari su kao nove (kao nadoplata) deeebelo precjenjene u odnosu na ono kako sviraju, pa je normalno da su i kao polovne skupe. Danas se da nac brutalno dobra polovna audio oprema koja svira fenomenalno za bas smijesnu cijenu, i moze se sve sloziti da izgleda kao original

Link to comment
Share on other sites

j...bao vas OEM. Te stvari su kao nove (kao nadoplata) deeebelo precjenjene u odnosu na ono kako sviraju, pa je normalno da su i kao polovne skupe. Danas se da nac brutalno dobra polovna audio oprema koja svira fenomenalno za bas smijesnu cijenu, i moze se sve sloziti da izgleda kao original

Zaboravljate da su OEM komponente optimizirane za uvjete u kojima rade. Ugradi bilo koji high end sustav, a da ne pljusneš još hrpu para za tretiranje auta i svirat će za qrac.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...