Jump to content

Recommended Posts

• Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jučer cijeli dan bez teksta, samo se cerim ko kreten :) Danas drugi dio, od Edelweissspitzea, prema sjeveru.      

Ovaj vikend žena i ja spontano dobacili do Grossa, ovo je bilo drugi put i to autom i bilo je vrhunski! Nije bilo samo vožnja nego smo obišli dosta toga pješice i proveli pol dana gore jer smo im

da mi smo ulovili posljedni val dobrog vremena u 2 dana 1000km i vrijedi svake kune       smjesteni smo bili tocno na bruck an de grossglocknerstrasse  

Prvi put na Grossu sam samo prošao cestom gore dole sa motorom, sljedeća dva puta sam išao sa autom i kamperom i stao na par pozicija , planinario i šetao okolo i to što sam vidio je x puta bolje od same vožnje cestom koja je stvarno odlična. Spustili smo se  uspinjačom dole na glečer i hodali par sati i stvarno je doživljaj a i malo tužno zato što se vidi koliko se glečer ubrzano topi. Svakako preporuka malo prošetati okolo i vidjeti fantastičnu prirodu kad ste već tamo a ne samo juriti, to možete i na Billi 😉

IMG-20200813-105752.jpg

Edited by viktor04
  • Like 6
23 hours ago, BM0021 said:

Ja mislim da si ok ako ne izlazis iz naplate. Ako ides van onda mozes uzeti za 1/3 cijene ponovnu kartu za isto vozilo

Tako je, tak smo mi prošle god napravili. Drugi put smo gore išli sutradan.

• 1 month later...

Pas mater i prognozi za vikend....taman izmajmuniramo GO, žene odjebemo, platimo smještaj...i najavljena kisa cijeli faking vikend.
[mention=272]BM0021[/mention] - ajd pliz preporuku za neki ok restoran u Wagrainu

Imas ih brdo tamo. Po meni, Wagrain je pusiona i tu sam se sjebao slusajuci BM-a jer od tuda imas jos pun k voznje do grossa. Po meni puno bolja varijanta sto blize tamo dobacit i ujutro napasti
  • Like 1

Danke.

Ma ak do 7 navečer stignem do Wagraina kaj su mi sve natovarili da oceju vidjet, bit ce super....a u Heiligenblutu spavamo tri noći tak da mi pol sata ne znači ništa 😉

Samo da me vrjieme malo pomazi da ipak uspijemo nekaj i prošetat

https://hr.bergfex.com/skiheiligenblut/wetter/

Tu si prati prognozu, makar gore fakat nema pravila, možda te i posere vrijeme. Meni se znalo desiti da bi došao gore i sunce ubija i da bi za 20 minuta došao Armagedon.

A i znalo se desiti da bi ujutro na usponu došao po kiši i gore granulo sunce. Kako god opremite se kišnjacima i nepromoćivim cipelama i btk. Sretno 😁💪

• Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   2 members

Announcements

• Create New...