Jump to content

Rallye Opatija 06/07.05


krisshark

Recommended Posts

Jel netko racunao jel bilo vise etape nego brzinaca?

Kaos od trke i organizacije, klasika. Brzinac otkazan zbog "gospode" iz vrha.

Ali, hrpa dobrih malih auti, C2, 106ica ko u prici, poucno

Link to comment
Share on other sites

Nemrem vjerovati da mu od svih onih ljudi gore sa brzinca nitko nije javio da gore pada... Jadno uglavnom i bzvz da se brzinci otkAzuju iz tih razloga, tim vise sto je bilo toliko neutralizacija/etape

Link to comment
Share on other sites

Nemrem vjerovati da mu od svih onih ljudi gore sa brzinca nitko nije javio da gore pada... Jadno uglavnom i bzvz da se brzinci otkAzuju iz tih razloga, tim vise sto je bilo toliko neutralizacija/etape

 

A sta se ti cudis?

Pa znas da uvijek postoje privilegirani :cool:

Link to comment
Share on other sites

A sta se ti cudis?

Pa znas da uvijek postoje privilegirani :cool:

Bez obzira sto to nije prvi put da se ista stvar dogodila zbog iste osobe, svejedno se svaki put nadam da se to vise nikad nebu dogodilo. J***s takvu pobjedu.

Link to comment
Share on other sites

Grdi.....od hrpe pravih relijaških jurilica ti staviš slike od e36.....car :lol::lol::lol:

 

Fog: ja bio na điru s motorom pa sam usput škicnuo ss4....ide ibiza dobro čini mi se:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Grdi.....od hrpe pravih relijaških jurilica ti staviš slike od e36.....car :lol::lol::lol:

 

Fog: ja bio na điru s motorom pa sam usput škicnuo ss4....ide ibiza dobro čini mi se:thumbsup:

 

e36 nego kako :cool:

kaj da metnem, juru :lol:

Link to comment
Share on other sites

Grdi.....od hrpe pravih relijaških jurilica ti staviš slike od e36.....car :lol::lol::lol:

 

Fog: ja bio na điru s motorom pa sam usput škicnuo ss4....ide ibiza dobro čini mi se:thumbsup:

 

Ne bih se bunio na bilo koji od ona 2 slovenska, dapače :cool:

Link to comment
Share on other sites

e36 nego kako :cool:

kaj da metnem, juru :lol:

 

Juru nego koga. Vidiš da je on glavni:lol:

 

Ma dobri su benkasi , zajebavam se malo. Meni osobno od cijelog voznog parka tamo....onaj clio maxi (ragnotti)...to je to:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Grdi.....od hrpe pravih relijaških jurilica ti staviš slike od e36.....car :lol::lol::lol:

 

Fog: ja bio na điru s motorom pa sam usput škicnuo ss4....ide ibiza dobro čini mi se:thumbsup:

Hvala ti na vječitoj podršci, mene bas ne veseli narocito al lijeci depresiju. Ova je abf pa je malo jaca nego crna ali je mjenjac koma a na crnoj je uz brenze bio najbolja stvar

Grdi.....od hrpe pravih relijaških jurilica ti staviš slike od e36.....car :lol::lol::lol:

 

Fog: ja bio na điru s motorom pa sam usput škicnuo ss4....ide ibiza dobro čini mi se:thumbsup:

Hvala ti na vječitoj podršci, mene

 

Poslano sa mog 2014813 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...