Jump to content

Seat cupra vip business cup


Ziga

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Kup nije krenuo jos sluzbeno ovo je kakti promo nesto za nesto jer nisu svi auti spremni iz raznih razloga, svaki pokusaj neceg novog u autosportu je hvalevrijedan pa tako i ovaj, nazalost mislim da nece biti dugog vijeka, volio bih da se varam :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tko je zamislio da smo mi dovoljno veliki da si priustimo kup za starije od 40.. Bas nejasno. Ja npr po ovim uvjetima bi vozio i znam ih 6-7 sigurnih koji bi isto vozili, a nisu iznad 40. Bas glupa prica

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Rajmond vozi opako i fascinantno je koliko ih lovi po zavojima, a vidim da Pokos jos uvijek vozi poprilicno brzo ali prljavo sto mu je zastitni znak jos od kartinga :)

 

Mislio bi covjek da ce ga to popustiti nakon 40-te :D

 

Ako je kup... nejasno mi je kako su po ravnim toliko brzi od Rajmonda... valjda nije drzao gas do kraja :)

Link to comment
Share on other sites

Fino pegla Rajmond...svaka cast.

 

A u ovog kaj se zabija u njega bi sa tako s gustom zavario nakon 3-4 kontakta da bi mi bio gust popravljat auto.

 

to je kup natjecanje i nemaš se kaj puno čudit

nemreš očekivat od nekog tko je odradil xxyy utrka da će postupit drugačije

 

al sve u svemu snimka izgleda skroz obečavajuče

 

 

nadam se da će u skorije vrijeme i drugi zastupnici shvatit da se tak najjeftinije može do reklame

Link to comment
Share on other sites

Rajmond vozi opako i fascinantno je koliko ih lovi po zavojima, a vidim da Pokos jos uvijek vozi poprilicno brzo ali prljavo sto mu je zastitni znak jos od kartinga :)

 

Mislio bi covjek da ce ga to popustiti nakon 40-te :D

 

Ako je kup... nejasno mi je kako su po ravnim toliko brzi od Rajmonda... valjda nije drzao gas do kraja :)

 

Rajmond se vozi doktorski :thumbsup:

 

Pogledaj mu samo ruke na volanu odrađuje sve skoro vrhovima prstiju da čim manje gubi u zavojima, a kočenju u 2. je brutalno koliko je kasniji i brži u zavoju...

 

E sad, voziti kup je točno ovo što se radi guranje, lupkanje, zatvaranje itd., been there done that :cool:

 

Ali da mu je auto spor na ravnicama je i to jako pogotovo u drugom dijelu utrke onda je full to evidentno...

Link to comment
Share on other sites

Ali da mu je auto spor na ravnicama je i to jako pogotovo u drugom dijelu utrke onda je full to evidentno...

 

Vjerovatno ste i vi primjetili da dosta tih novijih auta koji su "isti" su jako različiti...jedan ide jako,drugi tak tak a trece ne ide nikako i to je prilično nezahvalno u ovakvom kupu.

Link to comment
Share on other sites

Fala bogu da se vozi, pa covjek je na stazi par puta tjedno...!

Bas mi je zao da nisam bila dole za vikend i vidla te voznje bez rollbara i u karting rukavicama...strogo vip i bussines

 

Gledam ja tu snimku i ne vjerujem da su auti BEZ roll bara i da je netko to dozvolio da se utrkuje :doh:

 

Pametnom dosta....

Link to comment
Share on other sites

Gledam ja tu snimku i ne vjerujem da su auti BEZ roll bara i da je netko to dozvolio da se utrkuje :doh:

 

Pametnom dosta....

 

Da nemoj ti bar jebat :D

Ajd kad pleskaju ovi kaj citaju i gledaju o trkama na forumima i YT, nego ti :D

Ni ga covik stigal metnut, polako, upasat ce ga :)

 

Radje lovi Kizu da ti tu kocku zavrsava

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim to je privatna utrka za ekipu koja to može platiti pa ako žele plate da se voze bez roll bara i šibaju :)

 

Malo je ipak drugi problem, to je voženo u sklopu međunarodne kružne auto utrke, vozila se utrka sa vozilima koja ne zadovoljavaju osnovnu sigurnosnu opremu, pa bio to i space shuttle kup, što da se bilo kakva pizdarija dogodila?!

Mislim s obzirom tko je bio direktor natjecanja baš me zanima na koju foru je to prošlo?!

 

Da se napravila promocija OK, ali ne utrka....

 

Grdi ne pizdi nego plutaj i odmaraj i spremaj se za Bistricu :D

 

I ajd ti probaj ne jebat :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...