Jump to content

43. Croatia rally


Seb

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bravo Seb :)

 

meni je samo žao što nisam na vrijeme bio informiran o događaju, niti u koje vrijeme, niti itinerer, sam sam znao da je ovaj vikend...a security i ne znam koja ekipa iz organizacije je spavala kod nas. Niti 1 flyer nisam imao na recepciji, ljudi me pitaju kad i gdje počinju sutra, ja nemam pojma, kopam po službenoj stranici i ne mogu naći jebeni raspored :(

jedino gdje sam vidio je kad mi je drugi dan moja žena pokazala na facebooku i to slučajno dok je scrollala

Link to comment
Share on other sites

a ja dosla u petak ujutro i stanem se u box pa vlasnica birtije veli "ne mozete se tu parkirati, necete dugo?" velim ja ma necu, samo do sutra navecer nevjerojatno...

Kad me vidla da ljepim naljepnicu na auto slagiralo ju je.... Al kasnije kad je pare za kavu uzimala bila je bas fina...fuj :D

 

Cestitke svima koji su zavrsili, bilo je krvavo!

Seb, drago mi je da si popustio konacno i nule zamjenio "pravim" brojevima nismo te predugo trebali nagovarati :D

Link to comment
Share on other sites

Ne rezumijem se baš, ali on je 1.6 NA FWD, a ti 2.0 NA FWD, gdje je onda granica između klasa?

 

1.4.....

 

To je presmiješno da R2 trpaju u N do 2000 ccm. Kako bi onda trebala izgledati gr.A varijanta tog pežoa ako je r2 u N-u:lol:....cirkus

Edited by Medic
Link to comment
Share on other sites

Ispravak ipak smo 2.

Na internet stranici je pisalo da smo 1. i na proglašenju dobijemo kantu za 2. mjesto

1. je V. Prodan sa Peugeot 208 R2... malo glupo da smo ista klasa ali Jbga

 

Ćestitka, pošto se kasnije nismo vidjeli... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

1.4.....

 

To je presmiješno da R2 trpaju u N do 2000 ccm. Kako bi onda trebala izgledati gr.A varijanta tog pežoa ako je r2 u N-u:lol:....cirkus

ah ako gledamo aute novije genracije još ajd pomozi Bože ali naša stara ragica stvarno nema nikakve šanse a Prodan ktome i nije baš loš vozač

Link to comment
Share on other sites

Ne rezumijem se baš, ali on je 1.6 NA FWD, a ti 2.0 NA FWD, gdje je onda granica između klasa?

 

moj motor je seriski sa nekih možda 160 ks...njegov je ako se ne varam oko 180...moj auto ima oko 1200 kg njegov brijem puno manje...on ima trkači mjenjać vjerojatno sa šperom dok ja imam serijalu dugu do neba... ovjes, kočnice su sigurno puno bolji na 208ici nego na Alfi...

razumijem da klase nisu ispunjene pa se mješaju ali malo to trebalo drukčije posložit

Link to comment
Share on other sites

1.4.....

 

To je presmiješno da R2 trpaju u N do 2000 ccm. Kako bi onda trebala izgledati gr.A varijanta tog pežoa ako je r2 u N-u:lol:....cirkus

 

Ne postoji više N i A, sad su ti R klase i proizvođači ih tako i rade, početnička R1 je nekadašnji otprilike N-1400 R2 je kombinacija N i A -1600 R3 je A-2000 itd, sad imaš R1-R4 i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

moj motor je seriski sa nekih možda 160 ks...njegov je ako se ne varam oko 180...moj auto ima oko 1200 kg njegov brijem puno manje...on ima trkači mjenjać vjerojatno sa šperom dok ja imam serijalu dugu do neba... ovjes, kočnice su sigurno puno bolji na 208ici nego na Alfi...

razumijem da klase nisu ispunjene pa se mješaju ali malo to trebalo drukčije posložit

 

Razumijem da je razlika tvorničkog Pežoa i hobi Alfe nebo i zemlja, samo me zanimalo kakva je podjela klasa u grupi N?

Ovo je smiješno.

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji više N i A, sad su ti R klase i proizvođači ih tako i rade, početnička R1 je nekadašnji otprilike N-1400 R2 je kombinacija N i A -1600 R3 je A-2000 itd, sad imaš R1-R4 i to je to :)

 

Sve stoji, ali obzirom da je seb bio u N, znači da klasa kao takva još uvijek postoji u kojoj teoretski on sa svojim N autom nema baš nikakvih šansi, isto kao niti bilo tko drugi sa sličnim starijim N-om kojih još dosta vozi. Po meni je to nepravedno jer znaš i sam da su razlike ogromne u tim autima, a kod nas si rijetki mogu te R-ove priuštiti. po meni bi bilo pravednije da su r-ovi kao A klasa umjesto N, ali ok.....

 

Seb....da, pežo ima šperu, sekvencu i samo to dvoje košta više nego tvoj cijeli auto , zato:thumbsup: za nastup:thumbsup:

Edited by Medic
Link to comment
Share on other sites

Znam da znaš ali s obzirom na broj auta na rally-u složeno je više grupa u klase da bi se pojednostavilo sve, a i da ne bi baš svaki vozač bio prvak klase :D evo i tablice:

 

Klasa Grupa

1

S2000 – 1.6 Turbo s 30 mm restriktorom

S2000 – 2.0 Atmosferski

Grupa R4

Grupa R5

RGT vozila

Grupa N4 (preko 2000ccm)

2

A7 (preko 1600ccm i do 2000ccm)

Super 1600

R2C (preko 1600ccm i do 2000ccm)

R3C (preko 1600ccm i do 2000ccm)

R3T (do 1600ccm nominalno)

R3D (do 2000ccm nominalno)

3

A6 (preko 1400ccm i do 1600ccm)

R2B (preko 1400ccm i do 1600ccm)

Kit-car (preko 1400ccm i do 1600ccm)

N3 (preko 1600ccm i do 2000ccm)

4

A5 (do 1400ccm)

Kit-car (do 1400ccm)

N2 (preko 1400ccm i do 1600ccm)

R1B (preko 1400ccm i do 1600ccm)

N1 (do 1400ccm)

R1A (do 1400ccm)

5

Kup S1 (do 1400ccm)

Kup S2 (preko 1400ccm i do 2000ccm)

Kup S3 (preko 2000ccm)

Historic

Link to comment
Share on other sites

Sve stoji, ali obzirom da je seb bio u N, znači da klasa kao takva još uvijek postoji u kojoj teoretski on sa svojim N autom nema baš nikakvih šansi, isto kao niti bilo tko drugi sa sličnim starijim N-om kojih još dosta vozi. Po meni je to nepravedno jer znaš i sam da su razlike ogromne u tim autima, a kod nas si rijetki mogu te R-ove priuštiti. po meni bi bilo pravednije da su r-ovi kao A klasa umjesto N, ali ok.....

 

Seb....da, pežo ima šperu, sekvencu i samo to dvoje košta više nego tvoj cijeli auto , zato:thumbsup: za nastup:thumbsup:

mmmm da ! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...