Jump to content

Mobikrog Cerklje reloaded


Mitja

Recommended Posts

Pa sigurno nece biti kao Grobnik. Plus sto je nama iz ZG full blizu i to sto i sa autom od 150ks se mozes sasvim fino zabavljati dok se na Grobniku osjecas neugodno ak se pojavis sa bilo cim ispod 300 :D

Mobi i je za slabije aute, tamo jači auto ne možeš ni razvrtit kak spada...

Link to comment
Share on other sites

Danas malo obisao stazu, odlicno izgleda. Asfalt nije tako grub kao na grobniku, na 4-ci je srusena ona nadstresnica i malo prosirena staza na mjestima.

Sudeci po vodi ima nekih rupa od prije, al sve u svemu jedva cekam voziti.

 

 

Evo slike:

 

IMAG3470.jpg

 

IMAG3472.jpg

 

IMAG3477.jpg

 

IMAG3504.jpg

 

IMAG3506.jpg

 

IMAG3511.jpg

 

Ma prejebbeno!!

Nemogu i dalje vjerovat da ce to zaziviti ponovo!!

dabogda bu snjega pa da snowdrift event bude pa da vitaru propelam po sjegu :D:D

Link to comment
Share on other sites

ma dobra je staza bila, bolje išta nego sad ništa, i išlo se svaki vikend valjda, tamo sam porazbijo i auta i skurio guma, + zabava s prolaskom carine na sliku, bez sjedala itd..

Jaaaappaaaaaaaaaaannnnnnnn!!!

Još imam video negdje

Edited by maredo
Link to comment
Share on other sites

Pa daj gle ovo, sjecam se da smo zvali Kintu da nam pece rostilj, a gazda me krivo shvatio kad smo dogovarali - ja reko bit ce cevapa, a on narucio nekog lika da pece cevape koji je valjda prodao 2 porcije :D:D

 

Bega, Zax, Buric, Hrc, Talijanac, Sin, Kinta, Bogadi, Strommer, Karabatic, moj s13, mozda se jos neko prepozna...

 

 

Edited by frx1
Link to comment
Share on other sites

Takodjer sam vozio na Mobikrogu, tamo negdje ~2003 ili kasnije...

 

Solidna staza, jedino sto ima nikakve izletne zone... Ako to naprave kako treba i ako cijena bude u nekim razumnim okvirima to ce biti super...

 

Grobnik je prava svjetska staza s kojom se mozemo ponositi, samo sto nikako da obnove taj asfalt...

Link to comment
Share on other sites

Taj zadnji put sam bio i ja, prvi i zadnji, sada više nemam s cim ;)

 

Juka je lagano razbio crnu Fabiu RS, ja sam bio sa srebrnom

A mrva je bmw ''ogulio''

 

Kiša je pada al adrenalina nije falilo

 

Kkoliko je bilo usrano vrijeme i sve popratno jedva čekam da se opet otvori da odem gore :D

Link to comment
Share on other sites

Pa epizoda s testnim 350z s kojim je dosel talijanac... Ne sjecam se tko je vozil kad mu se motor rasipal... :)

 

hahaha, tada je mene pokupio talijanac iz poreča, kao "ideš gore jedan dan, vraćam se sutra" i onda gledam kako mi pred očima prijevoz dimi ko raketa za mars :D

 

mislim da je čolak vozio

Link to comment
Share on other sites

Bega, Zax, Buric, Hrc, Talijanac, Sin, Kinta, Bogadi, Strommer, Karabatic, moj s13, mozda se jos neko prepozna...

 

Ja sam ovo snimio pa se mene ne vidi. Imam jos oho-ho materijala na DV kameri. Moram doma iskopati, ima bar deset DV traka po 60 minuta...

 

Dakle, ocito ce se iduce godine morat kupovati track day car jer sa karavanom necu na stazu kao onda sa Astrom GSi16V :lol:

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovo snimio pa se mene ne vidi. Imam jos oho-ho materijala na DV kameri. Moram doma iskopati, ima bar deset DV traka po 60 minuta...

 

Dakle, ocito ce se iduce godine morat kupovati track day car jer sa karavanom necu na stazu kao onda sa Astrom GSi16V :lol:

 

 

 

.

 

Zato je Astra ĐeSI u krupnom planu :D

Link to comment
Share on other sites

meni je naj epic moment bio kad je nekakva austrijska tunerska kuca dovela DTM BMW na testiranje i lik je u kombinezonu hodao citavo jutro okolo i gledao nas i smijao se onako vise podcjenjivacki

 

u podne je upalio BMW, izasao na stazu, odveo se do prvog zavja, udario po plinu i iza zavoja zavrsio u zidu. nije napravio niti 150 metara. naravno, isao je kroz sumu kod zavoja dva okolo da mu se ne smijemo i nije izasao vani ostatak dana :D :lol:

 

 

i snimio sam u Samoboru onu dodjelu diploma skole sportcke voznje by Sinisa Kosutic kad su dijelile diplome forumashima ha ha

 

 

.

Edited by Fox
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...