Jump to content

Mobikrog Cerklje reloaded


Mitja

Recommended Posts

jel to buriceva 320? jel on uspio doterat krmacu 540i6 na mobi?

Nije, pre mala je Slovenija bila za 540

Sa 5-erom je bio na na onom zadnjem Grobniku po popularnim cijenama ali čak mislim da nije uopće vozio...kasna jesen 2006. čini mi se...

Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno nece biti kao Grobnik. Plus sto je nama iz ZG full blizu i to sto i sa autom od 150ks se mozes sasvim fino zabavljati dok se na Grobniku osjecas neugodno ak se pojavis sa bilo cim ispod 300 :D

 

Ovisi koliko si iskompleksiran. Ja sam bio sa 64ks i sa <200ks. A nadam se da budem i sa >300ks. :lol:

 

Ma prejebbeno!!

Nemogu i dalje vjerovat da ce to zaziviti ponovo!!

dabogda bu snjega pa da snowdrift event bude pa da vitaru propelam po sjegu :D:D

 

Jedva čekam, tam sam prve dirkalne km napravio sa Audijem. :doh: :lol:

 

Takodjer sam vozio na Mobikrogu, tamo negdje ~2003 ili kasnije...

 

Solidna staza, jedino sto ima nikakve izletne zone... Ako to naprave kako treba i ako cijena bude u nekim razumnim okvirima to ce biti super...

 

Grobnik je prava svjetska staza s kojom se mozemo ponositi, samo sto nikako da obnove taj asfalt...

 

Bit će jebeno kak god...samo nek je poslože. Još ak realiziraju ovaj Stage II sa dužom stazom - vrh. :thumbsup:

 

Grobnik je nešto čega bi se trebali sramiti s obzirom kaj smo napravili od svjetske staze.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

na ovom forumu, tocnije nekadasnjem hrawebu, davnih dana su projekti i slaganja auta i pocela najvise zbog Mobikroga. od toga je i sve krenulo. sarafilo se i ulagalo puste stotine kuna i maraka i eura samo da bi se skinulo 0,3 sekunde a tada nam je to bilo epic i takve su se stvari prepricavale tjednima i mjesecima...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...