Jump to content

7 Rally Show Santa Domenica


DaDo

Recommended Posts

kao i svake godine do sad, vec 7put organiziramo RSSD na poznatoj stazi na Savrščaku.

 

sve novosti ce biti postepeno objavljivane na webu i na faceu.

 

http://www.rallysantadomenica.com

https://www.facebook.com/RallyShowSantaDomenica/

 

Danas/Sutra krece i prva lista prijava van koja ce se sigurno popunjavati do zadnjeg trena :)

 

Kak je bilo prosle godine:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[video=youtube;JmE-OMuIW2Q]

 

 

 

nadam se da se vidimo. ako ima kakvih pitanja, bilo kaj ili pm ili drazen @ rallysantadomenica.com

Edited by DaDo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Organizacijski do sada definitivno najbolji event.

Bilo je i manje onih dosadno sporih auta.

Dečki u A3 Quattro su bili borbeni i vozili na nož, mehaničar iz firme, Sven je napokon odvezao event od početka do kraja bez dizanja haube na Imprezi...

 

Lade su sve manje i manje zanimljive, jedna ide dobro, ostale muka za gledat, ne vidim gušt u mučenju tih auti.

 

R5 auti, lijepo je opet tako nešto vidjeti i čuti kod nas, iako, sjećam se kao klinac Delti sa "muškim" autima, ovo novo ide, ali nema onu draž starih WRC-a...

 

Dečko sa 208 je isto jako dobro vozio, fine putanje...

 

Uglavnom, gušt za pogledat.

 

Uhvatila me ideja nabavit nešto za iduće godine amaterski odvoziti...

Link to comment
Share on other sites

Jbga...iskustva na makadamu sa tim gumama niti treninga nema,on je vozač za asfalt gdje se i dokazao.

 

Hans ne jebi, čovjek je iz Gerova! :)

Tamo je magla i sklisko 354 dana na godinu, snijega ne fali, kamenčića od soljenja ceste ima od rujna do svibnja, sasvim dovoljno za trening cijeli život.

Link to comment
Share on other sites

Večina evoa koja je igdje skršena je skršena preko nosa van iz zavoja jer bočno ubrzanje preraste pravocrtno i enstane ceste .

 

Jednom probao evo na skliskom i masu mi je retardirano kad "moraš imat" kotače ravno a majstor ide van,ako ga se malo kontrira ko prezu vani si ko dobar dan :)

Link to comment
Share on other sites

Muhvić je odlican brdas, u rallyu se nemre naci jednostavno, to i sam kaze. Imala sam priliku (i cast :) ) vozit s njim jednu utrku prije par godina i decko je vrhunski vozac. To su dvije razlicite discipline skroz... Nisu svi za sve :)

 

A inace sto se tice samog eventa, kapa dole ljudima koji nisu spavalila danima (i tjednima), koliko god ne volim ovu trku ova je bila najbolja do sada, svaka cast!

Edited by Nicol
Link to comment
Share on other sites

Po mome mišljenju dosta početnička greška. Umjesto da je poklopio gas zadrvenio je na kočnici.

 

Uhhh, to bih i ja rekao s obzirom na serijski auto, ali opet je druga stvar kako su podešene špere, suvozač kaže da je tu šaltao višu i bio siguran da ga ima, i da kad u klizanju šalta višu auto gurne preko nosa umjesto da nastavi opisivati zavoj guzicom, meni kod serijskog to nije radio, ako u klizanju šaltam višu ostaje u kutu klizanja koliko ja hoću, mogu ga i dalje dozirati više ili manje gasom ili volanom (NID sorry :D)

Link to comment
Share on other sites

nidov ima aktivni straznji diff a ovaj ne...

 

Bar ti si nekad čitao sa razumijevanjem...

Dok se nisi sa švabama i japanjerosima francuskim puno družijo :rofl:

 

- - - Updated - - -

 

Mmmmmmm dalo bi se raspravljati, ali da, recimo da si u pravu

 

Mmmmmm Pulić?

Uhhhhh, više sam očekivao od tebe ipak :(

Link to comment
Share on other sites

Ja imam svoje misljenj o Pulicu (koje nije lijepo pa ga nebi javno iznosila), ali nebi bilo fer covjeku osporiti sve rezultate koje je napravio, jel tako?

 

A ti si inače neki faktor pa tvoje mišljenje puno vrijedi i moreš srat po Puliću koji se DOKAZAO u Europia pogotovo u HR?

Aj molim te...

Hans ti je sve napisao gore kaj god je vozio i dohvatio bio je dobar u tome...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...