Jump to content

Turbo clean - auto praona, vulkanizacija, tuning dijelovi


Recommended Posts

Novi kolega u firmi na probnom roku

15095642_394247747632713_2838324904329742999_n.jpg?oh=b2f6d6485b5a66780fa92e56c5d5ec13&oe=58CBC59C

 

Trazi da ti stave neki noviji i koji ima povrat. Ovaj brio 200 se prestao proizvoditi pocetkom 2000. I ako je espreso verzija nece sastaviti 10 dana da radi ispravno + tako su mu glupo napravljeni odpadni spremnici da zasmrdi cijelu prostoriju ako se ne obilazi svakih 4-5 dana. Trazi colibri espreso, brio 300, rhea vendor xm ili xs. Tim redom.

Ili kupi sam i zaradjuj koju kunu sa strane. Uputiti cu te gdje uzimati sirovine a moji decki ti mogu pogledati aparat svaki put kad su u zg, naravno besplatno kao i svim kolegama

Link to comment
Share on other sites

Taj krade lovu..kod nas bio par dana :))

 

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

 

Eto da i ne spominjem da ima prastare rns ili mei zetonjere koje su za kurac i zaprasuju se dodatno iznutra od samog aparata. Prije 15 godina ga je pregazilo vrijeme, nisam ni znao da ga jos uvijek netko instalira na lokaciju

Link to comment
Share on other sites

@Gabre - 1665km TOTAL

 

Od kad sidjem sa trajekta u Francuskoj do dvorista u ZG mi je rekord 9.5h ( 1430km )

 

Drugi sljedeci rekord mi je 10.5h

 

Inace neko ustaljena konstanta je oko 12.5 do 13.5 sati voznje.

Bogme ga ne sparas :D to je jako visoki prosjek brzine, a moras stat i pisat i jest malo negdje izmedju :D

Link to comment
Share on other sites

Bogme ga ne sparas :D to je jako visoki prosjek brzine, a moras stat i pisat i jest malo negdje izmedju :D

 

Pa lad stanem tocit, zastekam pistolj i za to vrijeme brzinski iza kamiona ili grma idem istrest frulu. Vlazne maramice u autu.

 

Kad placam gorivo vec unaprijed znam sto mi se jede/pije i to je to.

 

Nema onog razvlacenja po odmoristima, restoranima i gubljenja vremena osim kad je npr 15.7. I Kad cijela europa ide na more i kad ti je jasno da zurba nece dovesti nigdje pa si ond dam oduska i putujem po 15-6-7 sati ali stojim jedem pijem i zjkam usput..

 

Ugl meni je svaki put iznova fora i zanimljiv. Gledam to kao utrku tour de europe, pit stop i pun gas dalje.

 

 

Sent from my TAG Heuer Link mobile phone

Link to comment
Share on other sites

Pa lad stanem tocit, zastekam pistolj i za to vrijeme brzinski iza kamiona ili grma idem istrest frulu. Vlazne maramice u autu.

 

Kad placam gorivo vec unaprijed znam sto mi se jede/pije i to je to.

 

Nema onog razvlacenja po odmoristima, restoranima i gubljenja vremena osim kad je npr 15.7. I Kad cijela europa ide na more i kad ti je jasno da zurba nece dovesti nigdje pa si ond dam oduska i putujem po 15-6-7 sati ali stojim jedem pijem i zjkam usput..

 

Ugl meni je svaki put iznova fora i zanimljiv. Gledam to kao utrku tour de europe, pit stop i pun gas dalje.

 

 

Sent from my TAG Heuer Link mobile phone

Uvijek ides istom rutom ili saras :D

Link to comment
Share on other sites

Pa lad stanem tocit, zastekam pistolj i za to vrijeme brzinski iza kamiona ili grma idem istrest frulu. Vlazne maramice u autu.

 

Kad placam gorivo vec unaprijed znam sto mi se jede/pije i to je to.

 

Nema onog razvlacenja po odmoristima, restoranima i gubljenja vremena osim kad je npr 15.7. I Kad cijela europa ide na more i kad ti je jasno da zurba nece dovesti nigdje pa si ond dam oduska i putujem po 15-6-7 sati ali stojim jedem pijem i zjkam usput..

 

Ugl meni je svaki put iznova fora i zanimljiv. Gledam to kao utrku tour de europe, pit stop i pun gas dalje.

 

 

Sent from my TAG Heuer Link mobile phone

 

Jel ti i onaj nas od 26h bio zanimljiv :D

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

to je stvarno dobar prosijek

 

meni u zadnje vrijeme zanstvena fantastika doci ispod 9-10h do Stuttgarta,a ima samo 850km

 

Njemacku vozim brzo,ali Austriju sporo zbog kazni.

 

Evo ni Munchen nije nista bolji u zadnje vrijeme a jos je blize. Srecom pa ga ja obilazim pa nije strasno ali preko Passau nula bodova.

 

 

Ja se Austriju krumpam svaki put kad idem jer "smanjim" na 160 kroz nju a evo vec nekoliko puta sam ih vidio kako laserom pucaju sa strane ceste, srecom uvijek neki prejeb kamion, ovo ono i nisu me kefnuli..al kad budu bit ce zanimljivo. A tu di pucaju je sigurno i 100 ogranicenje..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...